Фрази маніпуляторів, які не повинні вірити

Поговоримо про фрази, які ви не повинні вірити. Це так звані маніпулятивні фрази.

Перша група таких фраз складається з виразів., з префіксом "JOY". Ви squeeze, Молода жінка, Молода господиня і так далі. Мета цих фраз – зробити людину комфортно для маніпулятора. Ці фрази викликають провину.

Ну, дійсно, який господиня, який не може зробити ягняти під шишею, і яка дружина, яка не відповідає своєму чоловікові в півонірі і з невеликою посміхлкою після того, як зробити цей ягняти весь день?





Захист від маніпуляції може бути підготовленим реагуванням. «Пуш!» Ви чули, як репроах, відповіли гордо: «І не тільки мати, але найкраща мама світу. й

Моя родина спробувала поставити тиск на мене на довгий час з фразою: «Ваш психолог». Дійсно, психологи ніколи не відчувають страху, небезпеки, ніколи не піднімуть голоси і почали з метеликами.

Але, я розвивав захист, і тепер до фрази «Цижпсихолог», відповідав: «No, дорого». Неймовірно.

Друга група фрази маніпулятори«Я буду любити тебе, якщо я... (Ви втратите вагу / вийняти з роботи / занурення мене дитини / висить з подругою). й

Не вірити мене. Ви можете одружитися, але не вірите, що ви будете щасливі. Будь-який зв'язок на основі слова, що стикається з відмовою. Якщо це код, секретний код. Передбачає шантажу і маніпуляції. Він не схожий на нього. Тут немає ніде.

І так найкраща відповідь, "Якщо я не бачу тебе знову в моєму житті, це буде вашим найкращим подарунком мені." Ciao-cao! І пішов, збиваючи каблуки.

Наведені вище групи відносяться до негативних маніпуляцій, оскільки вони впливають на людину через провину.

Але крім негативних маніпуляцій, є позитивна плоскість. Це його. третя група фрази маніпуляторий Практично всі жіночі журнали сповнені порад про те, як отримати від чоловіка і партнера будь-якої дії, наприклад, для фіксації неординарного крану. «Привіт, ніхто не може зробити це краще, ніж ви!» - фраза, що журнали радять використовувати в управлінні чоловіком.

Це насправді величезна помилка. Маніпуляція, навіть позитивне, нічого не призведе до доброго.

По-перше, невпевненість відчувається відразу, на рівні підсвідомості можна сказати що завгодно, але не можна приховати помилковість. По-друге, цей вид фрази часто сприймається агресією. Після того, як ваш чоловік не є повним фольгою, не розуміти, що ви серйозно не можете вірити, що він закріпить кран краще, ніж сантехніка.

Я подарую приклад від життя рідних. Одне з моїх родичів страждає від алкоголізму протягом тривалого часу. Він був зашифрований і лікував, і що він не робив, не допоміг. Близько 6 місяців тому він погодився піти в реабі, і все, здається, буде добре.

Але один день він сказав, що він пішов. Коли вони почали розуміти, що сталося, то виявилося, що він відкликав, що він привітав з дня народження. Після того, як книги з психології, де цілком зрозуміло, що, як правило, алкоголізм є прямим наслідком непристойних і почуттів безтурботності, гріфові психологи центру намагаються показати всі засоби, які він необхідний і коханий, але використовують такі методи клімази, які тільки відчуття нудоти виникає з них.

Він не знає, куди піти з цих вітань. Спочатку було відчуття незручності, а потім було небезпеки, що вони думали, що він був ідіотом.

Ну, насправді, він 50-річний дорослий, який не може допомогти, але розуміючи, що незнайомці не можуть любити його з матір'ю, він був відсутнім. В результаті необхідно провести величезні зусилля, щоб розгладити цю страшну ситуацію і продовжити лікування.





За кожним страхом є бажання бути так.Психологія похилого віку або бар’єрів

Не маніпуляція досягне бажаного результату, здорові та гармонійні стосунки можуть бути побудовані тільки на щирості. Все інше називається мозковий злив. Видання



Автор: Наталія Мелешко





Джерело: psy-practice.com/publications/lichnye-otnosheniya/frazi_kotorim_ne_nado_verit/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное