Олександр Кізлев: Як закріпити плоскі ніжки і туфлі

Правильні плоскі ніжки, особливо клубні фути за допомогою інсольів-суператорів - це як лікування грядок з "комфортним" лежачим.

Як виправити босоніж

Не можна плутати з «підйомками» і «відчутками». Вони мають багато спільного, але різні ступені нехтувань.

Бажано це зробити перед віком 6 «грайно», тобто без участі свідомості дитини. Пізніше ви повинні знайти переконливі аргументи, щоб пояснити необхідність робити певні вправи, піти в це і не те, що розділ, носити це і не інше взуття.

Основне завдання полягає в тому, щоб правильно розвивати звички дитини. Для цього необхідно стимулювати роботу тих м'язів, які випрямляють поранені (не правильно сформовані) суглоби.

376130 р.





Ось деякі вправи, які допоможуть вашій дитині вирішити цю проблему:

1,1 км Примітка з важкою кулькою в нижніх руках переднього. Для цього дитині доведеться розбити коліна і ноги. Спина прямо з викривленням в нижній частині спини. Дуже нудні вправи для дітей. Краще.

2,2 км Збираємо м'яч з підлоги і кидаємо друг, тато, мама, в кільці, в коробці і т.д.

3. У "Боулінг", тільки кидають кульки як в пропсі. 2,2 км

4. У Перемичка на м'ячі з «земцями» (заміжні ніжки).

5. Умань Скаче коня. Зосередитися на підборах. Вони повинні відпочивати на боках коня так, щоб вона була зручною для «шпиння».

6. Жнівень Свічки над головою вперед / назад. На колінах влаштовують так, щоб голова дитини кладеться між ними, а не коліна попадали зуби. Я попередив вас, дуже складна вправа для даної стопи і X-подібних колін. Це, швидше за все, буде ваш тест для позитивних тенденцій при виправленні. Для стимулювання розвитку цієї майстерності необхідно.

7. Про нас Тире стрибки. Його розмір залежить від віку. Переміщення тіла вперед до протилежної частини шини, потім назад. Відокремлюються ноги, потім з'єднуються.

8. У Прогулянка «серцева птиця» на дошці, бар, як робити гімнастики на колоді.

9. Навігація Вирушайте з ялинкою на скалаторі, що рухається вгору. Дуже емоційно-ефективне харчування!

10. Спінінг на стільці піаніста. Ми відштовхуємо одну ногу і кидаємо другу сторону ногу і колінним видаленим. Вона виглядає як кроковий камінь, тільки сидячи на поворотному стільці. Ми працюємо в різних напрямках. Дуже корисний для вестибулярного апарату.

11. "За замкнути." Головне, що простір між двома перешкодами вузька на місці встановлення ніг. Його ширина повинна бути менше довжини стопи, щоб стимулювати її виведення.

12. Вирощування в пластуна способом під закритою, лавкою і т.д. Нижня черевця і таз не слід знімати з підлоги. Це буде важко.

13.00 р. Їзда верхи з гори на слоні лежачи на животі, ноги розлучаються і не доторкнутися снігу.

14. Стійка на зовнішній стороні стопи з прокаткою. Одна нога знаходиться назовні, інші стійки як звичайні. Переносимо ваги тіла від однієї ноги до іншого, змінює положення ніг. Ми розвиваємо щиколотковий суглоб, формуємо зовнішній спин, проводимо послідовність м'язової взаємодії.

15.00 р. Футбол. Один стан - вдарив м'яч тільки "чек".

16.00 р. Сходження.

17.00 р. Хореографія.

18 років Плавання «брасом» є жарозом.



Це, звичайно, не всі вправи, але основні вправи, які я протестував на себе, власних і інших дітей.

Я сподіваюся, що ви помітили, що більшість вправ, як правило, принести дитину в появу жаба.

Подумайте про новонародженого малюка вперше. Коли він був звільнений від своїх діаперів, ноги його підтягають і летять. Його коліна торкнулася аркуша, особливо коли він впав. Таке ж положення ніг мало, коли дитина, лежачи на животі, підняла голову і зігнути спину.

Наші застібки, обгортання та ін. детреновані суглоби та задньо-зовнішні м'язи. Результатом є клубний фут, плоский фут і т.д. Тепер ми робимо навпаки.

Будь ласка, не ставте ліве взуття на правій нозі і праве взуття зліва, як деякі лікарі радять. Крім негативного впливу не буде. Якщо ви не вірите мене, спробуйте змінити своє взуття. А що?

Геніус цієї поради є тільки в тому, що потрібно зробити точно протилежним, офіційно прийнятий метод лікування привидів. Це те, що я рекомендую вам скористатися.

«Кращий вчитель – стіна. До тих пір, поки ви не будете стрибати на неї, ви все ще побачите її. Якщо ви керуєте обладнати квартиру, дитячий майданчик, сад, котедж і т.д. з необхідними шафами, стінами і заподіяними інтересами у дітей грати «Ваші ігри», то в 2 - 3 роки ви забудете про задану ногу і погану поставу, а в той же час плоскі ноги. Для того, щоб звички належного руху не заміщалися модними «бамками» перехідних періодів.



Як закріпити плоскі ноги

Вправи для виправлення плоских ніг, практично однакові. Єдине, в деяких випадках необхідно зробити коригування з точки зору обмеження максимальної амплітуди при наявності великого «люфту» в суглобах носової кістки (нерідко на підставі першого метатарного). Візуально, внутрішня поверхня стопи має кут нахилу протилежної стопи.

Іншими словами, не намагаються поставити дитину в екстремальні (класичні) позиції хореографії до тих пір, поки ці суглоби сильніші. На початку «трена» п'ятка повинна бути вертикальною, а стопа, комфортна назовні. Спочатку необхідно правильно сформувати зовнішній арку стопи. Він є гарантом правильного утворення решти.

Площі та клуби сьогодні є одним з найбільш поширених дефектів, тісно взаємопов'язаних. Площі без свинцю можна знайти, привид без плоских боків є винятком, а не правило. Сам привид сприяє блокуванню п'яти. І це вже індикатор плоских ніг.

І ще одна дуже важлива деталь. Необхідно вибрати правильне взуття, а потім закінчити його самостійно.

Вправа - це, звичайно, величезний подразник правильного утворення стопи, але неважливо, скільки повторів ви робите, це краплі в відрі в порівнянні з кількістю кроків в туфлі "вин", що наші діти роблять в день.

Суддя для себе. Нормативний об'єм руху на педометрі за день перебування в дошкільної установі (потрібно в сандалі!):

3 роки - 9000 - 9500 рухів

4 роки - 10000 - 10500 ...

5 років - 11000 - 12000 ... .

6 років - 13000 - 13500 ... .

7 років - 14,000 - 15,000 ...

Що? Для порівняння ми робимо близько 5000 за курсом 10000 рухів на добу.

З одного боку:

1,1 км Організувати корисні ігри

2,2 км Поставте на потрібне взуття.



Як поліпшити взуття

Спробуйте знайти взуття з твердими підошвами або низькими підборами. Проблема не так багато в присутності п'яти (навіть «студії» можна зробити корисним), але в її формі і розміщенні, а найголовніше при відсутності підтримки під підставою 5 метатар, яка грає домінуючу роль у формуванні арки стопи. (Це кісточка зовні стопи, приблизно посередині.) Підошва не повинна бути широким. Чим менше вона виступає за вершину, особливо каблук, тим краще.

Подаруйте мені приклад для найбільш поширеної форми підошви.

(див. малюнок та фото)

1,1 км Виріжте п'яту під кутом 5-10 ̊. Видалення конструктивного блоку взуття.

2,2 км Визначити кут зрізу (αSR) і зробити зріз з підстави до верхнього або майже верхнього краю підошви (в залежності від його конструкції). Допомагає м'язи переміщати стопу.

3. У Закруглити зовнішній вигляд підошви і решту каблука. Для згладжування і формування зовнішньої дуги стопи.

4. У Приклейте вставку під п'ятку (з середини, під кутом 25-30 ̊). Для формування внутрішніх і поперечних скосів шляхом скручування переднього стопи відносно задньої частини.

5. Умань Приклейте вставку під головки 2-4 лапок (під основи 2-4 пальців). Для формування поперечного склепіння і підготовки великого пальця. Примітка: для даної стопи верхній горизонтальний, для плоскої і відредагованої - конвек. Ущільнені вставки 3-5 мм, залежно від віку та ступеня розкладання стопи.









р.







Ширина вставки No 5 на малюнку не ідеально, але достатня для формування поперечної запобіжності під час ручної роботи.











348190



22550.00 р.










У фото: справжня п'яткова кістка в спині і одна з перших поліпшень для профілактики і лікування плоских ніг.

Наведений метод удосконалення є більш ефективним. Але це теж добре працює. Зверніть увагу на п'яту. Вирізати з середини. П'ятка на спині дуже схожа на кісточку п'яти (див. фото). Про однакові кути. З боку, помітно, що п'ятка закруглена і досить істотно.

Модифікація виконана з звичайним ножем для завантаження. Ви можете побачити купи на боці підошви. Про те ж саме на своїх підборах. Тепер, майже відмінно полірують поверхню. Це говорить про те, як завантажено, в плані роботи цей елемент стопи. Отже, як ми навантажуємо її (з яких кутів і т.д.) залежить від утворення самої стопи.

Я показую вам ці фотографії, щоб ви не отримали естетики. Не варто звернути увагу на це. Обов'язкові форми. Ми так завантажені міфічними проблемами непетуційного переслідування моркви (наприклад, донькі, які висить перед нісом), які ми не бачимо власних дітей.

Про нас Як взуття дитини, дружини, чоловіка, батька, мама розтоплюється? Коли був останній раз, ви подивилися на вашу підошву? ...

Тепер про те, що ви можете сказати про вершину дружби? Я впевнений, що в цьому випадку ми будемо більш словесним.

Поведи мене, діти, які не зацікавлені в моді (не менше 6 років) будуть носити те, що ви даєте їм добре. Важкий, ніж це. Дуже складно попсувати нове, куплене своїми грошима! Особливо коли хтось, і це обов'язково знайдеться, від близьких регулярно випускає фрази у вашій адресі: «Ви займаєтесь нецензурою, краще робити ...», «Всі ходи і нічого», «Це не буде працювати в будь-який час», і т.д.

Я не отримав імунітету до цього роду до трьох років. Ви повинні вибрати. Як ви руйнуєте своє взуття, або вони підштовхують ваші та ніжки вашої дитини. Однак, інший спосіб - організувати виробництво фізіологічного взуття (не плутати з ортопедією). На мій погляд, це найбільш розумне рішення. Але не кожен може.

Заспокійливість рук тих, хто висить. Оздоблення взуття, фізіологічні рухи, і ви побачите чудові результати. Звичайно, багато взуття не будуть виконувати всі мої рекомендації. Туфлі розпадають. Не менше його частини. Ми працюємо в будь-який час!

Кути в малюнку в основному максимальні. Залежно від взуття і дефекту їх можна зменшити, але не більше половини.

Успіхів



Не багато про зносу взуття.

Я не буду описати фізіологічні проблеми, що виникають з обмеженої мобільності наших пальців. Я кажу одне. З'єдналися і наклеюються вузьким простором взуття, сприяють утворенню дефектів ніг, замість їх прямого призначення - стимулювати її належний розвиток.











Р





, Україна







Брілліант! Майже ідеальна форма взуття. Зверніть увагу на чешки дитини. Дуже красива! Залишилося тільки зняти шов ззовні і трохи змінити п'яту. Але навіть у цій формі вони набагато корисніше, ніж сучасні сандалі і чешки. І цілком можливо, що вони допоможуть виправити босоніж і плащі у дітей. Теоретично можливо. Головне визначити першопричину дефекту. Потім буде легше вибрати набір заходів для корекції. Про нас Це цікаво! Видання

Автор: Олександр Кисельов





Проста методика Харуки Накамури для полегшення натягу в м'язах шиї та поліпшення кровообігу

Ознаки високого холестерину в крові – не пропускають!







Джерело: www.kramola.info/vesti/protivostojanie/kak-ispravit-ploskostopie-i-kosolapie-aleksandr-kiselyov

Категории

Смотрите также

Новое и интересное