Саша для збивання

У нас є хлопчик Саша в дитячому садку. Він в групі з дівчатами.

Саша часто веде до інших дітей і штовхаків.

Я почав помітити, що мій дочок сказав: «Саша вдарила мене». Одного разу я помітив, що я сказав, що це вдома у вихідні дні.

Я сказав, що Саша не там, як він потрапив до тебе? ?

Саша виповнила, щоб бути комфортним "повний хлопчик". Примітити протилежність. Дуже зручно сказати, що Саша відібрав вас, тому що ви відразу будете вірувати і пошкодити.

На наступний вечір, коли я підбираю дівчат, я почав запитати вчителя, який Саша був і що там. Вона сказала мені, аутизм.





Аутизм не відразу визнається, особливо якщо ви раніше не зустрілися, і ви зустрілися з хлопчиками-боротьками.

І ми поговорили з матір’ю Саша, обговорили мовні терапевти, дефектологи та всілякі інші мами. Хороша мама, яка використовується для лікування занадто часто для своєї дитини.

І через тиждень, коли я прийшов, щоб отримати дітей увечері, Саша пограла все шлях і збитий в мене. І тоді я зрозумів, що він просто спілкується. Як я можу?



Фото: hulahoopphotography



Нехай ваш син перейде в чоловічий світ! Чоловіча освіта для реальних чоловіків Ці слова – найгірші батьківські локації.

Я розмістився, подивився його в оці і сказав: "Хі, Сашак!" Саша отримала ембарсований і відірвав.

На наступний день він дивився мене в око і посміхався сором'язливо. Видання



Светлана Нагаєва





JavaScript licenses API Веб-сайт Go1.13.8

Категории

Смотрите также

Новое и интересное