Даніель Еллі: 10 важливих звичок, які змінять ваше життя

Я пам'ятаю сидру в холодному, пилососі, шукаючи звички, які можуть змінити життя.

На 21, я був готовий прийняти своє життя на наступний рівень, але я відчув застряг з трьох причин:

  • Я жив у батьківському будинку,
  • У мене було 8-годинна робота.
  • У програмі МВА, яка ніколи не здавалося кінця.




Я знав, що я повинен запустити. Але я не хочу йти від себе, хоча я завжди зробив.

В цей час я говорю, щоб змінити і був глибоко надихнув до успіху, але не знаю, що робити або де почати. Тим Я вірю, що якщо я змінив свої звички, мої звички змінять мене.й А не витрачаючи час на спорт або телебачення, я вирішив взяти на себе нові звички, такі як читання книг і говоріння.

Ці звички призвели до кількості позитивних результатів. Я став більш професійним і впевненим. Розуміння Стати впевненістюВін був поворотним моментом, який змінив життя. Ввімкнено до кульмінації успіху – створення багатства та натхнення для мільйонів людей.

Для цього я мав зробити великі жертви. Звичок я створив анкери, які зробили мене, які я сьогодні.

Ось 10 звичок, які зроблять вас мільйонером:




1,1 км Спробуй своє слово.



Як ви спілкуєтеся своїми думками? Мільйонери знають, як говорити легко і чітко. Вони використовують свої слова з прецизією і кладуть глибоке значення в те, що вони говорять. Я особисто переглядаю словника щодня, але ніколи не намагався використовувати кожне слово, яке я знаю. Висловлення з надмірно важливим поглядом, багато людей знищують свої можливості. коротко, Ніколи не порушують людей в море слів.й

Щоб навчитися говорити з легкістю, я приєднався до локального тостування клубу. На жаль, занадто багато людей, коли мова йде про зв'язок і підпорядковані інші звички людей. У той же час, мільйонери працюють важко, щоб поліпшити свою мову і знайти прості способи, щоб висловити те, що вони хочуть, як дієслово і в письмовій формі.

2,2 км Подаруйте старі звички.



До того, як ви можете зустріти щось нове, ви повинні відмовитися від старого. Якщо ви хочете, щоб новий автомобіль або будинок, скажімо до старих і шукати нові. Якщо ви хочете досягти позитивного мислення, спочатку потрібно позбутися від негативного мислення. Надаючи свої негативні звички, ви повинні замінити їх позитивними.

Я дізнався це правило під час бенкетування на двох гамбургерів на McDonald's. Він був з великим розпадом, що я проходив звідти і вирішив знайти найкращий будинок в області, щоб мати новий і чудовий гастрономічний досвід. Замість того, щоб дозволити собі їсти $1 бургера кілька разів на тиждень, я почав витрачати гроші на стейку один раз або два рази на місяць - і став щасливим.
Арістолет: Ми постійно робимо. Тому досконалість не є дією, але звичкою. й



3. У Встановити ваші цілі щодня



Щодня я пишу свої цілі на папері. Це надихаюче середовище, яке я планую тримати на іншому житті. Якщо ви пишете фінансові проекції, плануючи щотижневі завдання, або уявляючи нові способи розширення вашої імперії, ви повинні отримати в звичку налаштування цілей щодня. Ця звичаї дасть вам підвищити на щоденній основі.

Коли ви встановлюєте цілі кожен день, вони дозволяють передоплатити і зберегти найбільш важливі речі в першу чергу. Початкове визначення пріоритетів є одним з найважливіших завдань. Після того, як ви ідентифікуєте більш прибуткову діяльність, ви отримаєте більше і станете мільйонером в процесі.



4. У Будьте вірними самі.



Ви повинні зробити те, що ви обіцяєте зробити. Багато разів в житті ви попросите жертвувати особисті цінності для досягнення професійних цілей. При виникненні такої спокуси не дають в ній. Не менш цінний, ніж гармонія в особистому та професійному житті.й Це дозволяє змішати «добрий з хорошими».

Зовсім достатньо, багато людей покажуть, що не можна поєднувати приємні з корисними. Тим не менш, ця заява є абсурдом, і це тільки говорить люди, які не мають гармонії в цьому плані. Коли ви любите, бізнес - це задоволення. Якщо ви живете чесно, ваша репутація буде рости, збагачує вас і багато інших в процесі. Не обмежуйте свою репутацію, якщо завдання вимагає, щоб дати ваші високі значення і ідеали.

5. Умань Робити рішення.



Чим більше рішень ви приймаєте, тим більш успішним ви будете. В той час як одна людина може приймати десятки рішень в день, дуга робить сотні рішень в день. У випадку, якщо всі рішення не мають права. Уявіть собі, якщо ви йдете неправильним способом вниз по вулиці, ви навчитеся їздити дуже швидко!

Тим не менш, люди бояться приймати рішення і приймати відповідальність, оскільки вони погані до своїх страхів. Захищаючи їх від прийняття рішень і, таким чином, робить їх можливими.Якщо ви не знаєте, де це призведе. Незабаром ви знайдете відповіді, які вам потрібно.



6. Жнівень Задати питання.



Більшість людей думають, що вони знають відповіді. Це припущення запобігає їх знаючи правду. По суті, потрібно уточнити питання, щоб чітко побачити напрямок, в якому ви переміщаєте. Але багато людей не запитують будь-які питання і намагаються знайти спосіб випадково, придумуючи свої відповіді.

Щоб стати мільйонером, не дайте відповіді на ваші питання, але питання відповіді. При бажанні фактів, не варто просто приймати припущення. Багато людей не хочуть запитати питання, оскільки це може принести їх до обличчя з реальною ситуацією — що завжди страшно. Крім того, процес запитань передбачається відбиття, тому люди так часто просто не можуть це зробити.

Волонтер: Суддя чоловіка своїми питаннями, не відповідей.й

7. Про нас Стати майстером.



Після того, як час, хороший піаніст грає на вечірці з 50 багатими жінками. Після вистави, один з жінок сказав, що вона дасть нічого грати, як її. Піаніста відвертала свою каву в повільному русі і після короткого пауза сказав: "О, ні, ви не хотіли б." Вишукана тиша скоро заповнила приміщення.

Піаніст продовжував: Ви подаруєте все, щоб грати як мене - все, але час. Ви не будете сидіти і практикувати, годину погодинно, день за днем, рік за рік. Я не критикую. Я просто скажу вам, що коли ви сказали, що ви повинні дати що-небудь грати, як я, ви не дійсно означає це. Ви не знаєте, що взагалі. й

Т.А. Харв Екер: Кожен майстер був колись катастрофою.й

8. У Подбайте про свій зовнішній вигляд



Удосконалення зовнішнього вигляду відіграє важливу роль у ставленні мільйонера. Уникайте шкідливих звичок, таких як препарати, тютюн і надмірне вживання алкоголю – це дасть вам більш впевнений вигляд. Якщо ви навчаєте чотирьох-п'яти разів на тиждень, ви повинні стати більш фізично привабливими. Можна істотно прикрасити себе за допомогою незначних змін зовнішнього вигляду.

Я бачив старші чоловіки фарбують їх сіре волосся. Я знаю жінку, яка регулярно відпочиє і періодично спить 12 годин прямо, щоб уникнути сумок під очима. Завжди подбати про ваш зовнішній вигляд, навіть простими способами, такими як гоління або нанесення макіяжу. Ви скоро знайдете себе, привертаючи більше корисних можливостей. Шукаю, як мільйонера є найкращим способом бути одним.

9. Навігація Що робити, як ви можете зробити.



Єдиний елемент успіху, який може бути керований. Більшість людей роблять мінімальну роботу, але очікуємо максимальних результатів. Замість евакуйованих обов’язків, мільйонерів знайти кращі способи досягнення своїх цілей. Досягнення всіх зусиль для досягнення бажаних результатів за допомогою інших людей і систем, при цьому оптимальне використання їх міцності.

На жаль, було багато снігу, більше метра. Прибиранні було багато зусиль. Мій сусід дивився мені, щоб побачити, як я зробив. Він був вкритий снігом, коли він запитав мене, якщо я збираюся виїхати з лопаткою, щоб очистити сніг. Я сказав, що я отримував когось, щоб зробити це. Коли ви фокусуєтесь на створенні найкращого використання ваших можливостей, ви різко збільшите свій багатство.

Маргарит де Наварр: «Народна претендія не схожа на виноград, коли вони дуже високі, щоб досягти. й

10. Оберіг Рулі 500



Коли я почав свій бізнес, я прагнув залучити клієнтів. Одного разу я прийшов в концепцію п'яти сотень правил, які змінили життя. Просто покласти, це звички навчити мене, що Якщо я хочу бути мільйонером, я повинен запропонувати мої послуги принаймні 500 чоловік на місяць.й І я знаю, що я збираюся зіткнутися з великою кількістю відторгнень, я хотів це зробити.

На щастя, я знайшов, що є багато способів отримати список контактів. По-перше, ви повинні шукати людей, які потребують ваших можливостей. Якщо ви приймали свою увагу на електронну пошту або телефонний дзвінок, вам необхідно прийняти ініціативу і запропонувати свій продукт або послугу. Очевидно, що не всі будуть любити вас або що ви пропонуємо, тому підготувати для масового відторгнення. Ви будете щасливі, якщо ваш курс перетворення досягає 5%.



8 Мотивація котирування, щоб допомогти вам досягти успіху

Чому більшість людей не будуть успішними

Ви можете використовувати для правих звичок, а також шкідливих. Після того, як ви придбали одну корисну звичку, починайте нові. Середня людина розвивається 6-10 нових звичок на рік, що також передбачає надання 6-10 старих звичок.

Подумайте про ваші щоденні звички і як вони впливають на вас. І пам'ятайте, Спочатку ви контролюєте свої звички, а потім контролюєте вас.Видання



П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: vk.com/wall-33704958_295162

Категории

Смотрите также

Новое и интересное