Нехай ваш син перейде в чоловічий світ! Чоловіча освіта для реальних чоловіків

Коли я залишаюся разом з нашими хлопцями на тиждень або два, спостерігаючи їх і себе, я гостро усвідомлюю потребу чоловіка в освіті хлопчиків.

Я впевнений, що одна мама, якщо вона не має хорошого діда або дядька, як тренер, не може підняти хлопчика. Дуже складно. практично неможливо. Вони кажуть, що дівчина стане жінкою в будь-якому випадку, чи є батько поруч або ні. Так, вона не може бути дуже гармонійною, розчавленою, але ще жінка. Хлопчик без чоловіка і чоловічого виховання майже домовився.

Зцілення хлопчиків легко і радісно, коли є батько і чоловік. Хлопці потребують конструкції, що досить жорсткі, правила, які не зламаються, дисципліна. Дуже багато пояснити дівчатам, але у хлопчиків часто доводиться зіткнутися з стіною, щоб зрозуміти.





Можливо, саме тому багато чоловіків стають справжніми людьми в армії - побудувати їх внутрішню ядру. І ми маємо вдома, як в армії, хоча я не думаю, так, але коли люди дізналися, що у нас є діти не мають IPad, телевізор, солодкий, а в 6-7-8 хлопчиків йдуть на ліжко відповідно до свого віку (і в 5-6 вже вгору), вони зазвичай говорять це — «просто деякі армії». Для нас це норма життя, інакше хлопчики переповнені, важко впоратися з ними.



Чоловік необхідний для підтримки цього замовлення. Жінка не може контролювати чоловіка, навіть невеликий. Він завжди молодий поруч з чоловіком.



Вона має два варіанти - пригнічувати свою маскулінність з її криками, покараннями і все інше. У корені виростуть рага і матрац. Тому що це буде неприродним і руйнівним для нього, щоб обійняти жінку, особливо якщо вона використовувала силу. Або мама може дати справи йти і підняти вічний хлопчик без кордонів і відповідальності. Це, звичайно, екстремальні варіанти, в більшості випадків, щось між виростами, але є, як правило, занадто маленький чоловік в ньому.

Коли да є навколо, він може дати синам почуття реальності з одним поглядом - і іноді потужний роум. Не було б відхилено, вона здивує мене довго. З усіма моїм татом, ніхто не боїться.

Навпаки вони поважають більше і більше. Тому, що вони повинні відчувати себе керуючись сильною людиною, яку вони хочуть бути такими. І так, вони прилипають до нього, як туалетний лист, дотримуючись його на підборах. Це особливо помітно після п'яти років. У цьому віці, коли хлопчик з-під його крила, як правило, йде до батька. Щоб стати чоловіком.





Так, dad може рости, і діти швидко отримати його. Але якщо я намагаюся зробити те ж саме - рум'яну, кори - у відповідь буде відступ, сльози або агресія, серйозну боротьбу за владу. Дад не знає, що він є лідером у пачці, кожен знає це. І мій мама постійно тестується на слабкі сторони, і так і так. Мати для любові, не для встановлення меж.

Так, мати хлопчиків також потрібно розвивати командний голос, дізнатися, щоб сформувати свої запити як замовлення - коротко і по суті. Нема «Закрийте двері там, або комарів полетіти, але «Данія, закрийте двері, будь ласка». Це право, це неприпустимо, насправді, без слів. Але навіть без чоловіка в будинку не можна створити гармонію.



Дад "не" завжди більш об'ємний і твердий. Влада Дад є поза сумнівом. Він, як загальний, до якого син не може, але не заперечує. Ці правила.



Це правило. І навіть Даня, в її попередньо-підліток стрибок самооцінки, не буде йти проти Даду. Але іноді ви можете, доки не заборонено та тягнеться.

П'є не тільки приклад, але і структура. Лідер. Альфа чоловіча. Але, звичайно, для того, щоб працювати, мама повинна бути першою особою в будинку, щоб визнати своє керівництво і не викликати. Хто поважає йому, цінує його і довіряє йому найсвіжіші - сини його. В іншому випадку його сини не будуть вважатися владою.

Не позбавляйте хлопчиків свого батька! Не входить до чоловічого світу, за нашими стандартами, іноді чоловіча освіта є занадто суворим або жорстким. Але це саме те, що хлопчик повинен стати чоловіком. Дад може поговорити з сином нашими стандартами занадто грубо, але не заважати. Єдине, що не можна допустити, це постійне фізичне насильство. Чому я кажу постійно, тому що в деяких виняткових випадках все ще можна доїхати до хлопчика швидше від вітамінної терапії?



Вчимося поважати чоловіка, батько сина, щоб хлопець міг виростити в справжню людину.



Що робити, якщо сам мама?

Мати, яка хоче підняти сина самостійно, повинна зробити надпотрібні, що я можу навряд чи уявити. Щоб не пригнічувати сина і не розслабитися. Розслаблений і нездатний тепер повний — і здається, що це саме покоління, яке бачив швидке зростання однопарентних сімей. Тим не менш, низтроденні ослаблення також досить. Після того, як все більше і більше жінок підготуються - мами, вчителями, вчителями.



І хлопчики потрібні чоловіки. Реальні. Приклади. Земельні знаки. Структура. Знайти одного для сина. Неважливо, куди. Це може бути вчитель, тренер, наставник, священик, хтось з родичів або друзів.

Ми мали фізику в школі, навколо яких зібралися всі хлопці. Навіть в суботу вранці вони вдаються до фізики, хоча ніхто не навчався в суботах. І пішов він. Він був серйозним, строгим і повним любов'ю. Правда вчитель, як мало.

Через деякий час в школі він почав вести спортивну секцію - тільки для хлопчиків. Бо я бачив, що багато хлопців виростають без батька, без структури, без чоловічого керівництва, без сильної руки. На шляху він став батьком багатьох з цих хлопчиків. І припинили пити пиво на лавках, викинути сигарети та інші «бізнеси» і не зникли в тренажерний зал, майже кожен вечір. Вони були голодними для такого чоловічого супутника.

_ Новини



Ми дівчата, один раз в навчанні, були в ударі. Наш улюблений викладач практично спілкувався з ними. Наша фізика Розвідка та розвідка А хлопці не помітили, не скаржались. Навпаки кожен швидко захопився і спробував навіть важче, кидаючи полонину в зал тричі на тиждень після школи.

Хлопці на своїй команді дуже відрізнялися від інших хлопчиків в паралі. Реальні чоловіки. Через рік більшість з них не пити або курити, отримали сім'ї, діти, не розлучення і зараз досить успішні, щасливі. Решта нас щаслива. Одні напої, хтось живе для двох сімей, хтось шукає себе і не працює.



Тому, якщо ви не маєте чоловіка в будинку, знайдіть можливості для вашого сина, щоб отримати таке чоловіче керівництво.



Якщо батько хоче спілкуватися з ним, не заважайте. Якщо є родичі, які готові допомогти, привертають їх більш активно. Може бути, його друзі будуть мати дуже хороші танці - заохочуйте цей вид спілкування. Спортивні секції з харизматичними тренерами чоловіків, чоловічими вчителями, наставниками. Може бути багато хороших чоловіків навколо сина.





«Не отримай!»: як батьки підняли втратиЦі слова – найгірші батьківські локації.

Він переходить у чоловічий світ. Не бійтеся, не тримайте на нього. Нехай він буде міцним, так що ви можете бути гордим з нього. Не так легко, як це може здатися. А якщо у вас є батько поруч з вами, оцініть його і дайте йому якомога більше можливостей, щоб показати свої найкращі якості поряд з синами. Видання



З повагою, батько ваших хлопців, незалежно від того, що ваші стосунки з ним. Повага іншим чоловікам в цьому світі. Шановні друзі! І це вийде.





Автор: Ольга Валяєва, глава книги «Особливості бути мамою».





Джерело: www.valyaeva.ru/muzhskoe-vospitanie-dlya-nastoyashhix-muzhchin/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное