6 Impressive TED Talks про те, як зберегти нашу планету

Кращі TED Talks, де науковці, письменники та активісти розповідають про глобальні екологічні проблеми Землі та як врятувати нашу планету.

Що б не сталося з землею станеться дітям землі.
Індійська мудрість


Ми вирішили пам'ятати деякі з кращих TEDTalks, де вчені, письменники та активісти говорили про глобальні проблеми навколишнього середовища Землі і які люди в цілому і кожен з нас може зробити, щоб запобігти катастрофі. Так ми дивитися TED говорить про те, як зберегти нашу планету, і ми беремо дію.



Павло Гілдінг: «Земля повністю»

У своїй лекції відомий письменник і активіст Павло Гілдінг розповідає про брак ресурсів, які людство майже вичерпало, про руйнівні наслідки людських дій і які можуть врятувати нас і нашу планету.

Почнемо з двома словами, які описують контекст цього тижня, два слова, які будуть описати наше століття. Ось вони: Земля повністю. Це повною з нас, вона повна з начинками, вона повна з відходами, вона повна з нашими запитами. Так, ми є чудовими і креативними видами, але ми створили занадто багато речей, тому що наша економіка є більшою, ніж її господаря, наша планета. Це не філософська довідка, це просто знання на основі фізики, хімії та біології. Це багато наукових досліджень, але всі вони приходять до того ж висновку: ми живемо за межі наших засобів. Вчені з глобальної мережі Footprint розраховують, що нам потрібно близько 1,5 Землі для підтримки такої економіки. Іншими словами, для перебування на одному рівні потрібно 50% більше Землі, ніж у нас є. У фінансових умовах ми витрачаємо 50 відсотків більше, ніж заробляємо, і ми поглиблюємо в боргу щороку. Але, звичайно, ми не можемо запозичати природні ресурси, тому ми пропагуємо через наш капітал, або крадемо з майбутнього.

https://embed-sssl.ted.com/talks/lang/en/paul_gilding_the_earth_is_full.html

Підпишіться на наш канал YouTube, який дозволяє дивитися онлайн, завантажити з YouTube безкоштовно відео про відновлення, омолодження особи. Любов для інших і для себе як відчуття високих коливань є важливим чинником.



Paul Stamets: 6 Ways Гриби Зберегти світ

Микролог Павло Стаметс розповідає про епоху поширеного вимирання на планеті, нашу схожість на грибів і шести способів використання грибкового міцелю, щоб допомогти нашому світу.

Я люблю виклики, і збереження планети Земля, ймовірно, одна з них. Ми знаємо, що Земля в небезпекі. Ми зараз ввели шостий, шостий, масивний відтік на цій планеті. Я часто уявляв, що якщо була Об'єднана Організація організацій, відома як O-O, і кожен організм мав сказати, що це буде наша присутність на чи від планеті? Я думаю, що цей голос відбувається зараз.

https://embed-ssl.ted.com/talks/lang/en/paul_stamets_on_6_ways_mushrooms_can_save_world.html

Підпишіться на наш канал YouTube, який дозволяє дивитися онлайн, завантажити з YouTube безкоштовно відео про відновлення, омолодження особи. Любов для інших і для себе як відчуття високих коливань є важливим чинником.



Джонатан Фолі: "Анти некомфортна правда"

Джонатан Фолі на непропорційно високий попит на їжу, незрівнянне шкідливе сільське господарство веде до клімату планети і чому нам не вистачає «культури Землі» і нового сільського господарства. Що дивовижна лекція. Яка історія Аральського моря, яку ми, люди, практично знищені, тим самим викликаючи екологічний катастроф?

Ми вже використовуємо близько 50 відсотків наявної свіжої води на Землі, а сільське господарство лише використовує 70 відсотків цієї води. Ми проводимо багато води і землі на сільському господарстві. Для цього ми використовуємо нашу атмосферу. Коли ми думаємо про атмосферу, ми думаємо про зміни клімату та парникові гази, а в основному енергія, але виходить, що сільське господарство є одним з найбільших джерел парникових газів. Якщо ви розраховуєте, скільки вуглекислого газу виділяється від спалювання дощів, або метану від піднятих корів і зростання рису, або оксиду азоту від величезної кількості добрив, то виходить, що сільське господарство випромінює близько 30% парникових газів, які випускають в атмосферу в результаті людської діяльності. Це більше, ніж всі наші перевезення поєднані. Більше всіх електроенергії. Більше будь-якої іншої галузі. Це єдиний в світі джерело парникових газів від людської діяльності. І ми все-таки говоримо про це.

https://embed-sssl.ted.com/talks/lang/en/jonathan_foley_other_inconvenient_truth.html

Підпишіться на наш канал YouTube, який дозволяє дивитися онлайн, завантажити з YouTube безкоштовно відео про відновлення, омолодження особи. Любов для інших і для себе як відчуття високих коливань є важливим чинником.



Брита Рілі: "Гарч у моїй квартирі"

Брата Рілі, який розпочав рух віконних фермерів, вважає, що кожен з нас може поліпшити навколишнє середовище на власній. Є багато способів, але для себе вона вибрала будинок садівництва, який підходить для будь-якої квартири. З друзями і асоціюється з усього світу, Brita розробила унікальну систему вирощування рослин в використовуються пластикові пляшки.

Кілька років тому я прочитав статтю Михайла Поллана в Нью-Йорку Times, в якому він стверджує, що навіть частково зростає наше харчування в домашніх умовах є одним з кращих способів боротьби з навколишнім середовищем. Але я прочитав це в середині зими, і я не хочу, щоб зробити бруду в моїй квартирі Нью-Йорка. Так я вирішив зупинитися на наступному випуску Wired, щоб побачити, як фахівці збираються вирішувати ці проблеми для нас в майбутньому. Але це саме те, що Михайло Поллан сказав у своїй статті -- що ми зрушимо відповідальність за всі ці речі професіоналам, ми викликаємо дуже м'язи, які ми бачимо в харчовій системі.

https://embed-sssl.ted.com/talks/lang/en/britta_riley_a_garden_in_my_partment.html

Підпишіться на наш канал YouTube, який дозволяє дивитися онлайн, завантажити з YouTube безкоштовно відео про відновлення, омолодження особи. Любов для інших і для себе як відчуття високих коливань є важливим чинником.



Тристрам Стюарт: "Негативна статистика харчових відходів"

Активіст, автор відходів: Відкриваючи глобальну харчову скандалу та організатора харчування 5000 Tristram Стюарт розповідає про те, як більшість західних країн викинути майже половину своєї їжі, тому що вона виглядає непривабливим. Статистика та дані про продукти харчування, що відкидаються по всьому світу, що говорить Тристрам, є шокуючими і змушують вас думати про відповідальну їжу.

Одного разу я годую свиней, я помітив закуску томатного хліба. Іноді я зустріюся з цим. Я забрав, сидів і сніданку з свинями. (Дочка) Це був перший прояв того, що називається фріганізмом, як я пізніше дізнався. Це відмова від вторинних відходів їжі, а також пропозиція для вирішення проблеми сидячи і їжі замість його відкидання. Цей феномен почав протидіяти великих компаній, які роблять гроші, знищуючи продукти харчування, і, більш важливо, почав інформувати людей, які часто заборонені продукти не зіпсовані або розширюються. Ми говоримо про хорошу і свіжу їжу, відкинувшись в величезній кількості.

https://embed-sssl.ted.com/talks/lang/en/tristram_stuart_global_food_waste_scandal.html

Підпишіться на наш канал YouTube, який дозволяє дивитися онлайн, завантажити з YouTube безкоштовно відео про відновлення, омолодження особи. Любов для інших і для себе як відчуття високих коливань є важливим чинником.



Михайло Причард і його фільтр, що перетворює брудну воду в питну воду

Серед проблем пресування Землі є забруднення води. І це проблема, що людство створив, і це проблема, яка людство зараз потребує вирішення. Так, не всі, але величезна частина населення світу не має доступу до чистої питної води. На щастя, є ентузіасти, які не закривають очі на це і намагаються зробити можливим внесок у зміну поточної ситуації. Інженер Майкл Причард винайшов Lifesaver, портативний фільтр, який перетворює брудну воду в питну воду за секундами. Це перша демонстрація унікального створення.

https://embed-ssl.ted.com/talks/lang/en/michael_pritchard_invents_a_water_filter.html

Підпишіться на наш канал YouTube, який дозволяє дивитися онлайн, завантажити з YouTube безкоштовно відео про відновлення, омолодження особи. Любов для інших і для себе як відчуття високих коливань є важливим чинником.

Джерело відео: TED





20 речей, які ви не повинні витрачати гроші на



14 хв Поговори для тих, хто хоче від жиру і креативного Burnout



Як ви можете побачити, що у вас є щось для думки. Звичайно, є проблеми, які можна вирішити тільки на рівні уряду, але ці TEDTalks показують, що кожен з нас, якщо ми хочемо, може подбати про наш великий будинок, планета Земля і сприяти збереженню навколишнього середовища. В іншому випадку ми очікуємо. Варто згадати слова письменника Салі Гарднера:

Якщо людство є досить розумним, щоб знищити себе, принаймні щури і таргани будуть мати передні квитки до гри, в якому природа забирає Землю.Видання







Як це, поділитися своїми друзями!

www.youtube.com/канал/UCXd71u0w04qcwk32c8kY2BA/відео

Веб-сайт: www.facebook.com//







Джерело: monocler.ru/ko-dnyu-zemli-6-udivitelnyih-lektsiy-ted-o-tom-kak-spasti-nashu-planetu/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное