Створено «батарію»



Дослідники з Саудівської Аравії та США, очолювані Мухамад Хуссейном з університету науки і техніки Короля Абдулла, створили паливну клітинку на графені, яка може малювати енергію з... слину. Ні, дайте свої мрії: отримувати енергію все ще не «просіяти один раз». Мікронний пристрій виробляє тільки 1 мВт, що не дивно, так як слина ще не зовсім бензин. Тим не менш, дуже цікаво: розвиток повинен показати себе як засіб швидкої медичної діагностики. Але що ще цікавіше, як ви вийшли енергії з того, що не може бути паливом?
Мікрон бактеріальний паливний елемент має дві камери, катод і анод, відокремлені напівпроникною мембраною. Hexacyanoferriates зазвичай використовуються як катодний наповнювач. Приїжджайте на іншому читачеві: Я не буду брати його в роті, і я не буду загнати оселедець! Абсолютно вірно: речовина, в ім'я якого є «кіанід», навіть в роті не хочеться приймати (особливо, оскільки сполука токсична), і тут також медична діагностика.
Алас, він шестиграннийферіати, які забезпечують високу щільність електрон прийнятної упаковки, яка кисень використовується в великих, повномасштабних паливних клітинах не хоче забезпечити. Замініть їх киснем? Щоб руйнувати всю річ, адже ефективність паливного елемента буде занадто низькою, щоб потужність навіть діагностичний датчик. Що це таке? Дослідники створили багатошарову графенову оболонку, яка була використана як анод, який не вимагає мембрани, що в кінцевому рахунку дозволено зменшити внутрішню стійкість всієї структури і отримати прийнятний струм при використанні окислювача звичайного повітряного кисню.



Замість мембрани між графеновим анодом прокладена гумова пластина міліметра і катодом, в якій вирізається квадратний отвір 5 × 5 мм. Потім кілька мікротубулів кріпляться до гумової пластини, щоб вводити слину в систему з нормальним невеликим шприцом. Де відбувається енергія? Саліва, звичайно, в основному, складається з води. І ще він має неорганічні та органічні сполуки, які бактерії можуть використовуватися як паливо. Незважаючи на її мікронну товщину, нова бактеріальна паливна клітина дає поточну щільність на квадратний метр, що дорівнює 1,190 А/м3. Це краще, ніж будь-який мікронний завод цього типу відомий сьогодні – і індикатор виходить без токсичних і складних окислювачів на катоді. Це було досягнуто, тому що графеновий анод видає 40 разів більше за одиницю площі, ніж звичайний вуглецевий, так як електрони на графеновому переході до катоду набагато швидше, ніж на звичайному вуглецю.
«Ми першими, щоб показати, що слина (і, швидше за все, інші висококонцентровані органічні рідини) можна використовувати для використання біоелектронних пристроїв», - сказав Хуссейн. «Зробляючи про одну мікроват, наша мікрон-габаритна бактеріальна паливна клітина вже здатна до живлення лабораторію-на-чипсу, скажуть, електроенцефалограмна система візуалізації, здатна тут і тепер попередження про припинення епілептичного захоплення». Ще один додаток може бути датчиком провідності слини, параметри якого у людини часто змінюються. Отже, п'ять днів до овуляції, проведення слини різко падає, що можна використовувати для неінвазивного сімейного планування, що дозволяє вбудованому датчику з бездротовим зв'язком заздалегідь дізнатися, коли жінка найбільш схильна до зачаття.

Джерело: мозкуswork.ru

Категории

Смотрите также

Новое и интересное