Як очистити лімфатичну систему

Проконсультуйтеся з лікарем-хірургом, запаленими агілами сухожилля (це трохи вище п'яти). Але він стрибнув занадто швидко, щоб отримати під машину, або вага він здивував. Або ж, можливо, просто переповнений, прогулявся довго. В короткий час мені довелося піти до лікаря. Тим не менш, що я ніколи не мав нічого подібного з Achilles до. І я думаю, знає багато різних випадків, і, можливо, він порадить. Хірург був дуже безглуздий хлопець. Не знайдено ніяких видимих пошкоджень (невидимих, занадто: він відправив мене за рентгенівський промінь), лікар перевірив стан неглибоких лімфовузлів, вони були збільшені. І збільшення лімфовузлів є ебать, брати. Як і будь-яке запалення, хоча. Бажано виключити його якомога швидше, інакше все може закінчитися дуже, дуже погано, до трофічної виразки.

На жаль, призначалися ліки не допомогли мені. Ні, я не відлякую лікаря: він зробив все, як він повинен, прописаний саме те, що слід призначати в таких випадках. Це просто те, що у мене є особливий організм, який не приймає антибіотиків. Або це виявилося підробкою. В короткий час я мав шукати способи лікування себе знову.

Я перевернувся до йога. Побачивши книгу, знаходилися слова «очищення лімфатичної системи», і почали навчатися. Пози не складалися, головне – зберегти баланс. Але вони допомогли мені чудово.



Підставка в головній стійці: ноги разом, руки на шви. Потім висувають ліву ногу на внутрішню сторону правого, отримайте до зупинки, тобто так, щоб п'яти відпочиває в паху. Якщо вона не працює, витягніть ногу з рукою. Потім кладуть руки перед вами, приєднуючи долоні, пальці разом і вгору, на рівні підборіддя, як ніби промені. Дихаючи спокійно. Тримайте на 10-15 подих і видихає. Не намагайтеся дихати частіше.

Перемістіть руки вгору по боках і аналогічно складіть їх над головою: долонями і пальцями разом і вгору. І стояти ті ж 10-15 дихає і видихає.

Розгорніть руки. Руки на рівні голови, пальці, якби утримувати футбол, але не напружено. Так само, як і 10-15 дихає і видихає. Виконайте те ж саме з правою стопою. За місяць навчання від запалення вузьких вузлів не слід! Повернутися до нормального. Примітка: Вправа краще робити в купальнику, щоб нога не ковзала через тканину. У крайніх випадках зносостійкі колготки, виготовлені з нелегаючого матеріалу. І більше: це дуже корисно при виконанні вправ, щоб уявити, що ви перебуваєте під струмом підсвітки, ви тепле світло, яке змивається з вашого тіла всі захворювання і несе десь. Вони впадуть в чорний отвір і зникають повністю з нашого світу.

Джерело: Natural-medicine.ru

Категории

Смотрите также

Новое и интересное