Oregon зоопарк Elephant Paki 52 роки!

Oregon Zoo радий повідомити, що його азіатська слон, Packy, 52 роки 14 квітня. Paki є найстарішим слоном, що живе в Північній Америці.



Фото: Орегон зоопарк

На день народження ювілей був представлений величезний 18-разовий торт, прикрашений морквою, бананами, яблуками, солодкою картоплею і поливати солодкою глазур'ю. Згідно з колективом парку слон сподобалося солодкий сюрприз.



«Пакі повільно, але обов’язково приступили до торта», – розповідає Боб Лі, який є старшим куратором зоопарку. Він поганий як слон, коли він був старий.



Спочатку пакі припинили тортом, щоб оцінити красу. Після розгляду хитрих квітів, створених з моркви, солодкої картоплі, бананів і шматочків яблук, він почав їсти, сказав Павло Bosch, шеф-кухар зоопарку, який створив цей шедевр кулінарного мистецтва.



Я був дуже радий, що Пакі оцінив мій подарунок, який мені довелося працювати близько двох годин. Найбільше спасибі мені, що Packie ate весь торт, не залишаючи його! І рецепт досить простий: борошно пшеничного борошна, 2,5 кг олії, глазур і його улюблені фрукти і овочі!



«Частина з глазурі, всі інші інгредієнти дуже корисні для нього!» Якщо ви думаєте, що 2,5 кг олії дуже багато, то збережемо на увазі, що наша Packy зважує більше 5,5 тонн! Це як третина чайної ложки для людини – не так багато, пояснює Павло Bosch.



Це те, що він був... Фото: Орегон зоопарк

- Пакі - наш улюблений! Він є почесним резидентом нашого зоопарку, тому ми хочемо, щоб він був комфортним з нами. Я хочу, щоб він був щасливим, каже директор з зоопарку. - Пакі в відмінному стані. Природно, він вже почав показувати перші ознаки старіння, такі як втрата м'язової маси і незначний біль у суглобах, але загальний він досить здоровий для свого «рециркуляції» віку.



Це те, що він був... Фото: Орегон зоопарк

Крім того, будучи найстарішим слоном в Північній Америці, Пакі також є найбільшим з усіх чоловічих азіатських слонів. Висота - 4 метрів. Крім того, Пакі став батьком 7 слонів, два з яких живуть в Орегоні. Пакі народився в одному зоопарку 14 квітня 1962 р.

Відео: Народження Пакі (квітень 14, 1962) від Oregon Zoo

Джерело: Zopicture.ru

Категории

Смотрите также

Новое и интересное