Дружба між собакою і лисицею + відео

Неймовірно в реальному житті. І доказом цього стала неймовірна історія звичайної червоної лисики Sniffer і його другу, собака названа Tinni.



Фото: Торджейр Берг

Ця незвичайна пара живе в одному з норвезьких лісів, де вона весела. І якщо наявність лисики в цих місцях виправдано, то собака виходить тут тільки зустрітися і грати з його босом другом.



Згідно з власником собаки і фотографом з дикої природи Torgeir Berge, Tinney сподобалося, щоб провести час з лисицею, яка приїхала відвідати їх у пошуках чогось смачного. Тепер манна лисиця так використовується для них, що він приходить тут щодня.



«Не всі вони стали справжніми друзями, які не можуть жити без одного дня», – розповідає фотограф. Вони збігаються разом, стрибати, плавати в річці, повісити і навіть іноді спати разом, сколите разом. Я ніколи не вірю, що це можливо до!



До того ж, Торджейр Берег примітив, що його собака і лисиця дуже схожа на один одного. «У мене дуже схожі персонажі і смаки, вони як насильницькі ігри, так і плавання на річці», - сказав він. Шукаю їх, я придумав ідею створити книгу, наповнену цікавими фотографіями та історіями про Снайфер і Цні.



І частина доходу від книги, людина має намір провести на захист диких лисок, щоб захистити їх від надмірного полювання через їх красиве червоне хутро. Я бачу, що люди вбивають лисики і зберігають їх в тісних клітках, тільки щоб покласти на розкішні хутра пальто!



«Ми повинні подбати про тваринний світ навколо нас, і не думаємо тільки про наше задоволення і явні потреби», – розповідає норвезький фотограф. І я відчуваю себе дуже шкода для таких людей, тому що вони не здатні зрозуміти всю шкоду, поставлену до диких тварин.



Щодня дивитися веселі ігри між Sniffer і Tinny. Я фотографую їх, намагаючись захопити кожен цікавий момент у моєму житті. І хочу поділитися цими фотографіями з людьми, щоб вони розуміли, як дивовижне і багатогранне життя.



«З моєю книгою я хочу змінити норвезьке суспільство і захистити ці тварини», - розповідає Торж Берг. Так що це доторкнеться історії дружби доторкнеться до сердець багатьох людей і подрібнити їх, щоб змінити їх ставлення до природи.

Відео: Torgeir Berge

Джерело: Zopicture.ru

Категории

Смотрите также

Новое и интересное