SpaTap - перший в світі кишеньковий душ





Багаторазові пластикові пляшки є гарним, але коли хтось просить $17 до $18 для пристрою, який перетворює будь-яку пластикову пляшки в душ, це занадто багато. Будь-яка дитина, яка виросла на розбіжках покійного, непристойно, влітку Радянського Союзу, знає, як повністю безкоштовно можна зробити з будь-якої пластикової пляшки душ з червоно-гарячою голкою або цвяхом.

Звичайно, модний гаджет за ціною 20 великих пластикових пляшок води набагато більш функціональні, він оснащений краном, який блокує потік води, сепаратором і мотузками для зручного висить душ з пластикової пляшки.

Модний гаджет, модне ім'я SpaTap. SpaTap може працювати з різними пластиковими пляшками, прикріплюючи щільно до шишок різних діаметрів. З можливістю блокування потоку води робить пластиковий душ економним і зручнішим у використанні. Розробники стверджують, що я б сумнівав своїх слів, що один 2-літровий флакон достатньо взяти 3 душові кабіни або 20 миття.

Можливості використання портативного душу є найширшим, від автомандрівників, які переконують садівників і активного пляжу.

Я дуже сумніваю, що з такою ціною, пристрій стане масою, і зможе мати помітний вплив на рівень пластикового сміття в світі. Але, незважаючи на те, що SpaTap може служити іншим хорошим прикладом того, як лікувати використовувані речі - шукати і знайти додатки для них, можуть бути нові, не характерні, не очевидні.





Джерело: facepla.net

Категории

Смотрите также

Новое и интересное