Картопляні різальні трюки

Картопля повинна бути поміщена, ймовірно, навіть тих, хто ніколи не висаджував їх. Як зробити це? Увімкніть є деякі маленькі трюки.

Коли ви починаєте набряк? Є багато різних відповідей на це питання у літературі. Довідкова точка в усіх рекомендаціях - висота пагонів, але фігури називають різні: від 14 до 20 см.

Я себе віддаю перевагу почати зі сквошу якомога раніше. У той же час я не фокусую на сантиметрах, але на сигналах повністю ірраціонального «розробника» – інтуїції. З часом, ймовірно, кожен садівник має такий пуховик: просто подивіться на рослини і зрозуміти, що їм потрібно зараз.

По суті, раннє дозування замінює як бур'яну, так і рекомендовану розпушування грунту. У нашому нестабільному кліматі також є захист пагонів від повернення заморозків. Картопля традиційно висаджують на початку травня. І в другій половині місяця - просто в часі для зовнішнього вигляду пагонів - зазвичай приходять холодні. Прихований шаром грунту, проростки спокійно переносять навіть короткочасну крапельну температуру трохи нижче нуля. . й

Більше одного разу помітили: після сметани картопля, здавалося, прискорити зростання. Якщо погода вигідна, кущі ростуть і зміцнюють буквально до наших очей. Тому я ніколи не лежаю, щоб знову ходити з хатим по рядах, розпушуючи землю і тримаючи її на гребінці.

Скільки разів робити це? Класика - 2 черепиці: другий проводять 2-3 тижні після першого, перед картоплею цвітуть. Але якщо ви починаєте цей захід досить рано, то два рази недостатньо. Я віддаю увагу не на абстрактних «нормах», але на потребах реальних рослин.

Якщо вирощені кущі розпадаються, або гніздо утворюється не вздовж гребінці, але росте по всій, широкій, а бульби починають випекти з землі, озеленюючи в світлі, необхідно круто, що кажуть.

У мене є картопля 3 або 4 рази на сезон. Хто сказав, що це занадто трудомісткий... Я не знаю, я думаю, що буріння набагато більш нудно. А потім ходиться по по полю з капюшоном - і земля пухка, і немає бур'янів, а картопляні кущі веселі і красиві, гладкі) А потім дякую за великий урожай.

Який час краще для набряків? На момент чіпінгу картоплі можна часто побачити садівники з хатими в полях посеред спекотного літнього дня. І це не добре для здоров'я, і рослина не корисно. Під час покриття ми все одно турбуємо його, доторкнувшись до пагонів, неперевершено і турбуємо підземну частину. У спеку все це стає критичним, і рослини можуть відварити. Тому в спекотну погоду картопля слід замочити вранці або ввечері, коли активність сонця знижується.

Краще це зробити після дощу. Користь подвійна. Спочатку вологий грунт не розсипається від шкідника. По-друге, додаючи вологостійкий грунт до основи стебел, стимулюємо утворення додаткових стегон (підземні пагони, на яких утворюються бульб картоплі) - і це збільшення врожайності.

Але в теорії. На практиці також буває, що це дуже багато часу, але дощів немає. Природно, ми не відкладемо важливу речовину в очікуванні сприятливого прогнозу погоди, але якщо грунт повністю висохне, ми поливаємо його до закінчення.

Ви завжди користуєтеся по сквошу? Інвентивні садівники і невиліковні науковці скрізь шукають альтернативні рішення, а картопля не виняток. По-перше, вони придумали способи посадки, які роблять цю процедуру непотрібним (наприклад, посадка під чорним нетканим матеріалом). По-друге, вони зарекомендували себе досвідом, які не турбують роботи.

Що таке точка? Покриваємо картоплю, ми вирішуємо відразу кілька завдань: розпушуємо грунт; створюємо додатковий об'єм, в якому утворюються бульби; відштовхуємо рослину, щоб сформувати стелони в нижній (покритий грунтом) частини стебел; покращуємо освітлення рослин, збираючи їх «в пучку» і не дозволяючи їм відтіняти один одному; позбавляємо від бур'янів. Але виходить, що ті ж проблеми можна вирішити точно навпаки.

Незбереження - метод, в якому росте верх, замість підйому, поширюється на грунт. Грунт (за бажанням: трава, солома, інші матеріали) заливають зверху, залишаючи тільки верхівки пагонів на поверхні. Як вони ростуть, все повторюється. Таким чином, мої друзі вирощували картоплю під травою (за брак соломи) - результат був задоволений. Проте, більший простір буде потрібно, ніж з традиційним методом вирощування.

Джерело: www.7dach.ru

Категории

Смотрите также

Новое и интересное