Що відбувається, якщо ви не можете відповісти на телефон вчасно?



Фрагмент картини Маргарит Герард (1761-1837) «Кат-ланч»

Що відбувається, якщо ви не можете відповісти на телефон вашого чоловіка і ваш кот працює з їжі? І що відбувається, якщо чоловік вирішує викликати одну з своїх службових телефонів дружини? Ось як химерно жіночі працівники можуть передати інформацію, що передається чоловіком, і які серветки протерти кішку. Наші молоді працівники з стільниковими телефонами не входять до хвилини. У мене є навіть відносини з моїм стільниковим телефоном, ми спробуємо не турбувати один раз. Я збираю телефон з мого мішка, щоб відповісти на телефон, викликати або читати і текст, решту часу він спить у своєму випадку.

Це все ще хустле і суєти на роботі, так що вам не доведеться сидіти навколо, і я пропустив всі мої чоловічі дзвінки в цей ранок, так що він повинен називати один з наших телефонів...

Повідомлення було передано, але воно досягло мене в повній відповідності з правилами гри "гей інший або зіпсований телефон". Молода леді, яка знайшла мене спокійно, але все ще досить чітко, поінформувала мене в присутності вчителів і студентів, які мій чоловік назвав і попросив мене розповісти йому, що він нічого не їсти, оскільки їжа знаходився.
Я маю на увазі, ви розумієте, правильно? Прийміть до розпаду, буквально голодний чоловік змушений викликати дружину на роботу, щоб привернути увагу зацікавленої громадськості до свого світла.

Звісно я звернувся до того, що він хотів сказати. Виявилося, що оригінальне повідомлення містить інформацію, яку він знайшов запасний блок живлення на його ноутбуці, тому не потрібно шукати його або купити його. Але корми для котів висушують. Його чоловік дав йому останній шматочок, коли він прийшов додому, і сер Basick не тільки зустрівся з важкою репримовою, але, побачивши його до дверей, він подрібнився і відступив, якби він не був наречений на тиждень, щоб він ледве переніс ноги.

Поповнені запаси Бейсов, і в той же час затирають пакет деяких спеціальних серветок для ... Я не знаю, коли я нарешті навчаю корисні навички читання всіх листів на пакетах в магазині до покупки, а не вдома. З записаного і намальованого я половила, що серветки призначені для видалення волосся з різних поверхонь.
На факті випробувань виявилося, що серветки виключно для протирання поверхонь самих тварин. Сама тварина не заперечувала до процедури взагалі - неважливо, що, до тих пір, поки вони були прасовані і протирають. Але вовна до серветок, як я очікував, не прилипає, і з таким же успіхом можна протерти кота вологими серветками для моніторів. Але продукт не для цього, тому інструкція повинна прочитати до, не після. Але з того, як я купив його, то це буде.

До речі, на упаковці - картина хлопчика вичавлюється в руках смокі Брютона. Суддя того, що Briton має надзвичайно незадоволений вигляд і рясний вигляд, він був або катування з серветкою або вичавлений так, щоб нічого не було дихати. Так величезний недолік рекламодавців, які вдалося зробити teddy тварину бродійним предатором.



Головна

Джерело: /users/1077

Категории

Смотрите также

Новое и интересное