Закон генетичної похилості

Історії, які змінять ваш погляд на бідність. Де є походження бідності? Яка ймовірність, що це в нас? Бізнес-тренер і популярний викладач Наталія Грайс в одній з її книг спробувала відповісти на ці питання. Закон генетичної бідності – це причина, чому люди запрошують себе на бідність. Виявляється, що це впливає лише на 4 фактори.

р.



й 1. психічність

Як дитина вдома з однокласником, ми часто стрибаємо на дивані до тих пір, поки не побачили дорослих. Ми були дуже задоволені пружинами, в місцях дуже близько до поверхні; радували з пилом, що тушковані клуби з дивана від наших стрибків. Я був захоплений бачити той же диван, який ми стрибали в кутку. Не було змінено багато, як я пам'ятаю, але тепер я був застосунений бідністю і квунором ситуації. Я був психічно розрахувати, скільки коштує купити новий диван, замінити солоні стільці, дзеркало, розбиті і скотч з шоколадною обгорткою. Як ми говорили, в моїй уяві я побілююючу стелю і змінивши шпалери. Я хотів мити вікна з мухами, викинути палиці і картони, виклеїти з під диван, зламаний квітковий горщик пов'язаний з панчіх. «Що таке погано?» Я думав. Але мій мозок протистояв і попросив мене купити принаймні недорого клейову плівку, щоб відповідати кольору дерева і вставити столик з ним. У будь-якому місці я виглядав, очі побили через деяку поломку, бруд, плями і сміття. Мій мозок раптом сказав мені: "Чому ви думаєте, що завжди бруд поруч з бідністю?" Я запитаю вас про те, що зараз. Навіть якщо ви заміняєте слово «посередині» з «найбільш завжди» або «часто», це не полегшить його. Дірт не є проявом нестачі грошей, але психічності. Подумайте про це: бруд є проявом відповідної психіки. І з бруду і бідності сусіди, бідність є своєрідною психікою. Дощ знаходиться в неочищеному голові.

2. філістизм

У школі я мав дивовижний учитель у літературі - Тамара Григоріївна, неординарний розум, дуже винахідлива жінка. Я згадав за життя. «Публічність означає пити з старого кола шаббі, коли нова в боковому щиті.» Таким чином, це індивідуально в багатьох російських будинках: на дощовий день, гроші відкладені, на білому добу новий стакан в бортових стійках, тільки білий день зустрічається рідко, і весь термін наповнений чорним. Він живе в очікуванні майбутнього ніколи не приходить. А потім я зрозумів це: це соромно бути бідним; це соромно бути брудним. Це сором'язливість, щоб мати девастацію у вашій голові, що неминуче впливає як вдома, так і на психічність дітей. Життя чекає на майбутнє призводить до знищення.

3. У Cinderella комплекс

Я знаю жінку, яка економить гроші більше двадцяти років, щоб купити котедж. Вона тільки підняла дві дочки. Дівчата жили від руки до руки, на злаках, і найдовшого з них сказали мені, як засмажена вона була виходити в двір у старих оксамитових брюках з нашивними колінами. Зростала дівчина, і щороку її штани різко зростали. Відцентр за сантиметром тканина перетворилася знизу. Вона не була як скрипка, як решта брюка, і вона видала боггарно хитрощі. "Побажання фантастики" Не скажеш, що система в державі не дозволяє заробляти достатньо грошей. Я не скажу систему, я обертаю мозок. Для тих же грошей можна виглядати гідно або погано. Коли мама остаточно купила дачу, як вирощені дочки не мали інтересу до цієї дачі, але нескінченно відреагував матері для не викладання їх, що означає бути жінкою. Дівчата розвивали комплекс корицю. Вони звикли бачити зношені крісла та літні страви, зношені рушники та пальто з сім років тому, пізніше, стають дорослими, бояться витрачати гроші на себе. Коли вони придбали щось, це було, якщо вони відчували непривабливі нові речі. Це, мої друзі, називається в двох словах: генетична бідність. Він вже свідомий, в клітинах, в крові, в кістках. Побоюючись витрачати гроші на себе робить вас бідними.

4. У Підсвідомий програмування

Діти, які дивляться на шаббі, несвідомо запрограмовані для бідності. Як підліток, вони починають усвідомлювати свою тяжкість. Антон Павлович Чехова також зазначив, що стінки та брудні коридори негативно впливають на здатність студентів вчитися. Дірт і бідність пригнічують людину, звичний вид програм бідного середовища, щоб стати втратою. Ви можете сперечатися, що ненависна бідність заохочує людей розвиватися і заробляти гроші, але я розповість вам, що багато більше людей падають під нестерпне навантаження бідності. Слова «поверти» і «поверти» мають один корінь. Отримаєте неприємності. Позбутися від бідності. Я люблю казку, «Ми – держава розуму». Поверти також є державою розуму. Мило і бідність – це стан вашого розуму і ваших думок.

Згідно з Законами про одержання прибутку Н. Граце


Джерело:adme.ru

Джерело: /users/60

Категории

Смотрите также

Новое и интересное