Що робити, якщо укусити кліщ

Можливо, один з «досвідчених», після читання звання, розповість: «Чому це мудро?» Я витягував кліщ, натерти біту ділянку спиртом, і це було." Я зробив це себе. Однак вона не витяжила кровозмішувача своїми руками - вона попросила її сусіда. Але це не змінює точку. Тіки в тих частинах, де ми витрачаємо літо, проривали щорічно, але в той же час відрізнялися «вибагливим здоров'ям». Я ніколи не чув всіх, хто серйозно постраждав від їх укусу, тому я вважаю, що мій бадьорість досить виправданий. А потім друг сказав мені.Справжня історія друзів...

У той же час була звичайна родина – досить молоді люди, наші однолітки. Ведуться роботи, і в вихідні, як багато, пішли в дачу. І на одному з тих походів, жінка була покусана кліщом. Ну, витягнувши його, ми лікували сайт, ми не пішли в будь-яку точку. Через кілька днів вона відчувала хворі, після чого температура троянда вона стала гіршою. Вони називають швидкої допомоги. Але лікар просто подрібнила руки: це було занадто пізно, щоб зробити все. Заключенням звичайної поїздки в країну стала трагія.

В цілому, кожен робить власний вибір - щоб ризикувати своє життя або бути безпечним. Особисто, ця історія, коли-небудь дискурував hunt для frivolity, і тому сьогодні я розповість про те, як ви ще повинні діяти з tick bite, якщо ви хочете жити довго і, бажано, в хорошому здоров'ї.

Крок 1: Перейти до найближчого медичного закладу Пам'ятайте:72 часдля запобігання можливих проблем. Відлік від них дня, який, ймовірно, буде втрачений в лабораторному дослідженні кліща, і ви будете розуміти, що це небагато. В принципі, якщо є додаткові 5-6 тис. рублів за придбання імуноглобуліну (1 ампула на 10 кг маси при середній ціні 700-800 рублів за ампулу), то можна прийняти свій час: купити ліки, зробити ін'єкцію в той же 72 години після прикусу і розраховувати на успішний результат. Якщо немає...

Чому?Не радимо почати з видобутку кліща.? Якщо ви не маєте навичок, це не те, що ви будете робити це правильно. Ви можете випадково приколити комаху - і в мертвій формі він не підходить для досліджень, і вам доведеться повернутися до варіанту з покупкою імуноглобуліну. Ви можете витягнути його невдало, залишаючи голову в рані, і залишки такого негабаритного кровозмішувача не буде легко витягти навіть лікар. В кінці часто прикусити кліщ вибирає дуже незручні місця, звідки він себе і не тягнеться. Якщо ви не є про або не маєте хорошої практики позбавлення від зуба себе, краще не експериментувати.

Не забудьте.візьміть політику MHI з вами(Дізначно, це свого роду папір, що добре мати з вами весь час, просто у випадку.) Якщо єчиччолинаЗвісно, ця політика також повинна бути вилучена, збирається на медичну допомогу.

Де йти.? Застрахований – до тих медичних установ, які вказані в анексі до договору (для отримання більш детальної інформації, читайте статтю 7 важливих нюансів страхування кліщів). Якщо ви знайшли кліщ у вихідні години - перейдіть на станцію "амбуланс" або в екстреному приміщенні найближчої лікарні (куратура, наприклад, я взяв лише на "амбуланс", адже перший раз засмоктував кліщ ми знайшли пізно ввечері, а другий ранку). Вдень - до клініки на місці проживання. Хоча, по суті, на презентації медичної політики, ви повинні допомогти в будь-якій медичній установі. І до речі, немає лінії.

Крок 2: Відправте витягнутий кліщ до лабораторії Якщо ви не маєте страхування від кліща, навчання будуть сплачені. Нагадуємо: середня вартість аналізу на вірус (у нашому регіоні) становить 250-350 рублів, за 4 - близько 800 рублів. Вартість страхування 150-300 рублів дозволяє отримати цю послугу (в межах, передбачених договором) безкоштовно.

Але навіть якщо ви не встигли запевнити, не варто економити на дослідженнях. принаймні,Обов'язково перевірте для енцефаліту кліщів.Для бореліозу - дуже бажано. Я думаю, що після того, що вже говорили, питання «Чому?» і «Чому?» не виникають.

Результатом дослідження можна отримати на руці, як правило, наступний день (разом на той же день, якщо ви приносили кліщ вранці, а можливості лабораторії дозволяють швидко виконувати аналіз). Якщо результат негативний, можна дихати зітхання рельєфу. Якщо позитив, перейдемо на наступний крок.

Крок 3: Профілактична вакцинація2 різні підходи(Я повинен зіткнутися з нею на практиці). Деякі медичні фахівці (принаймні, коли мова йде про дітей) вважають, що необхідно зробити профілактику імуноглобуліну незалежно від результатів лабораторних досліджень, а чим швидше краще.

Інші вважають, що це необхідно тільки якщо аналіз кліща дав позитивний результат (тобто кліщ є носієм вірусу енцефаліту тиксу, а коли біттен може заражати жертву). Ця позиція підтримується страховими компаніями (в контракті страхування від кліщів, як правило, написано, що ін'єкція до страхового випадку проводиться з позитивним результатом лабораторного тесту або якщо таке дослідження неможливе).

Не існує суперечок:не пізніше 72 годин після прикусуй Але не знаю, скільки часу пройшло з фактичного прикусу до того, як ви знайшли смоктати кровозмішувача. Так ніколи не тягнеться до останнього.

Після прикусу кліщу рекомендується стежити за здоров'ям потерпілого протягом 2-3 тижнів і звернутися до лікаря якомога швидше за будь-які недуги. Особливо якщо лабораторні дослідження показали позитивний результат. Про здоров'я і, можливо, життя, тому не боїться бути безпечним. У таких випадках немає зайвої запобіжності.

Джерело: www.7dach.ru

Категории

Смотрите также

Новое и интересное