Секрети довголіття з письменника та східника Бориса Акуніна






Серед центеріанців дивно мало відомих людей. Як ви починаєте розуміти, що практично кожен, хто досягає глибокого, глибокого віку жив звичайний, малозабезпечений життя. Вони вигорають яскраво і плавно, тому вони не вигорають протягом тривалого часу.

Але є винятки.

Цікаво з політиками та державами. Здається, що для цієї категорії знаменитостей, найнадійніший квиток до довгого життя полягає в тому, щоб згорнути з вершини. Після балансування на вершині політичної піраміди, де повні стреси і ризики, залишаючи світло в тіні, часто стає потужним ревітаційним стимулом - як другого народження. Ті, хто не вмирає з гранатом, швидко одержують хороший шанс супер довгої гонки. Особливо вигідно для деяких причин opal, дроблення краху і навіть непристосування (як у випадку молодого маршала).

Я подарую історію з вітчизняної історії.

У портреті останнього отамана Запорозького Січа Петра Калнишевського, власника ордену Андрія Першокласного, лейтенанта з російської армії.

Коли Катерина в 1775 р. вирішила скасувати козацький раб, анаман вже був дуже старий. Він був відхилений до Соловкі і зберіг там в жахливих умовах, щоб він був якомога швидше. Вони були замкнені назавжди в крихітній комірці, де вони дозволили дихати двічі на рік. Написуємо, що в кінці напилення, там накопичується шар каналізації. Тексти пісень, а це означає: Будь великий хлопець дасть Бог свою душу. Але старий чоловік не поспішав переїхати на інший світ. Він провів чверть століття в тюрмі, після того, як амністи відмовилися звільнитися і загинув тільки в 1804 році, маючи сім'ю 113 років, тобто він зумів жити вже в три століття: XVII, XVIII і XIX.

Коли Катерина в 1775 р. вирішила скасувати козацький раб, анаман вже був дуже старий. Він був відхилений до Соловкі і зберіг там в жахливих умовах, щоб він був якомога швидше. Вони були замкнені назавжди в крихітній комірці, де вони дозволили дихати двічі на рік. Написуємо, що в кінці напилення, там накопичується шар каналізації. Тексти пісень, а це означає: Будь великий хлопець дасть Бог свою душу. Але старий чоловік не поспішав переїхати на інший світ. Він провів чверть століття в тюрмі, після того, як амністи відмовилися звільнитися і загинув тільки в 1804 році, маючи сім'ю 113 років, тобто він зумів жити вже в три століття: XVII, XVIII і XIX.

Незважаючи на те, що пожежники нашої «антипартійної групи» виявилися виключно напруженими. 1957. Згорнувшись з Олімпу, Молотов і Каганович безпечно пережили всі свої колишньої комради в Політбуро - навіть легендарний незмислий Микоян, який витягував «від Ілліча до Ілліча без інфаркту і паралічу». Анастас Іванович загинув лише в 83-му році, що за поточними стандартами навіть не вважається довголіттям (на заході зараз починається з 95). Але В’ячеслав Михайлович в тихому оточенні пережили 96 років; Лазар Мойсевіч - і навіть до 98 років.

Ще одна жертва політичної інтриги Маршал Соколлов, покарана неправомірно з міністрів оборони нібито через рейс Маттіас Руст, жив і жив після цього протягом багатьох років і відставлялася до іншого світу тільки кілька місяців тому, в 102-му році народження.

І його в'єтнамський колега Vo Nguyen Ziap, ім'я якого я запам'ятовував з студентських днів (ви можете попросити мене зараз, що керівництво країн братського соціалізму був викликаний, ви не можете вирізати його з axe), як і раніше живий, хоча він з усіх постів більше 30 років тому.

На додаток до розігрованих штатів, філософи розрізняються за рахунок довготи, але це зрозуміло. Ніщо мудре буде шокувати їх. «Це теж буде проходити». М'язи серця з цим підходом зношуються повільніше.

Також добре збережені члени королівських сімей, особливо якщо вони заходять в тінь на час. У цьому випадку існує подвійна цілюща дія: як політик, який втратив актуальність і як найяскравіша людина, життя якого – мрія, яка бачить уві сні. Виріжте самі стрічки на церемонії та сну очима, відкриті на благодійних бенкетах.

Англійська настійно знеболена Єлизавета Ср, в той час як вона сіла з чоловіком на престолі. І після того, як вона була зведена в 1952 році і стала нешкідливою королевою консорцією, кожен прикрашав її - і далі, чим більше.

З рекордних тримачів цієї категорії, мій улюблений є японським князем Гігашикуні (1887-1990), дядько імператора Хірохіто. Принц Хігашікуні в юності (мій, не його) потурбував мене зигзагами своєї біографії. Він був у 80-ті роки, і я думав, що він був неймовірним Метгусельом, і він все ще мав 15 років жити.

У своїй молоді князь повинен бути недбалим. Він пішов за швидку в Сен-Кіру, і отримав так зловив у занурю французькому капіталі, що не вдалося повернути його до Японії протягом шести років. В кінці уряд відправив рішучу камеру, щоб принести до будинку підгортання.

Однак, з віком, Гігашикуні опинилися і зробили велику військову кар’єру. У серпні 1945 року він був спеціально призначеним прем'єр-міністром для керівництва країни за допомогою жаху та хама з капотою. Ймовірно, якщо його час на владу був пролонгований, князь не жила так довго. Але через два місяці, з скандалом (неважливо, що – нічого особливо цікавого) він був звільнений і так як він ніколи не зробив нічого важливого.

Він також був японським, який є великим плюсом в плані довготи.

Остання осінь, статистика повідомила, що Японія веде світ в кількості «сентинарі» – людей, які більше 100 років. У архіпелагу тепер 50 з деякими тисячами. Найдавніша жінка і найстаріша жінка в світі сьогодні японська (115 і 114 років, відповідно).

Таким чином, ті, хто не є державником, не філософом і не найгустіших людей повинні просити секрети довголіття з звичайної японської мови.

Відповідав мені ризик.

1,1 км Необхідно жити, щоб лікувати життя як шлях, і не як трамплінг на місці або бігти в колі.

2,2 км Ви повинні любити свою роботу і не врахувати таку любов За кілька годин не скорочується термін служби.

3. У Ми повинні їсти більше алга і менше жиру тварин. Бажано з паличками - вони підходять менше, ніж в ложці.

4. У Необхідно провести масову діагностику населення для онкології.

5. Умань І найважчіша (навіть напевно неможлива). Японці мають принципово різні регулятори моральної поведінки: не совість, але сором'язливі. Ми, відповідаючи деякі пряжки, потім перезнижуйте нашу совість, і це стрес. Не існує слова для пізнання в японській мові. Але люди з дитинства не страшно потрапити в глузду позицію і тому віддають перевагу поведінці. Якщо японська людина - це хороша людина і жив його життя неохайно, він не має нічого пересуватися про. Якщо поганий, ідея торментування мускулатури не приходить до розуму.

Джерело: borisakunin.livejournal

Джерело: /users/1080

Категории

Смотрите также

Новое и интересное