Великобританія – чотириденний робочий тиждень до стресу



Зменшення робочого тижня з п'яти днів «поможливить стрес, дозволить сім'ям витрачати більше часу разом і зменшити безробіття».

Один з провідних лікарів Великобританії назвав для країни, щоб перейти на чотириденний тиждень, щоб допомогти боротися з високими рівнями роботи, пов'язаних з стресом, що дозволить людям витрачати більше часу на їхні сім'ї або в тренінгу і зменшити безробіття.





«Передача стандартного робочого тижня з п'яти-чотири днів може також допомогти адресним питанням, таких як високий артеріальний тиск і поганий психічний здоров'я, пов'язаний з овертайм або відсутністю роботи», - сказав професор Джон Аштон.



Президент Великої Британії факультету охорони здоров'я заявив, що п'ятиденний тиждень слід поступово зменшити, щоб закінчити те, що він назвав "місіальне розміщення роботи", що пошкоджує багато людей здоров'я.

“Коли ми живемо, люди перебувають під постійним стресом, відсутністю часу і відсутності через хворобу, де психічне здоров’я є великим занепокоєнням.” Ми повинні рухатися до чотирьох днів на тиждень тому, що є проблема, яку ми маємо в світі роботи - ми маємо пропорцію населення, яка працює занадто багато серед пропорції людей, які не мають права на роботу.



«Ми маємо нерівний розподіл робіт. Якщо це обідній час, люди просто кладуть сендвіч на робочому столі і зберігають роботу, додали лідера 3,300 експертів з охорони здоров'я Великобританії, які працюють на НЧ, місцевому уряді та науковій спільноті.



Факультет Членів охорони здоров'я працює з питань, таких як ожиріння, погане харчування, алкогольне зловживання і куріння, часто пов'язані з бідністю, безробіттям або бідним житлом, і намагається звужувати широкий рівень здоров'я між багатим і бідним. Аштон використовує три роки головування організації, щоб підвищити обізнаність, що проблеми психічного здоров'я, такі як тривожність і депресія може бути причиною або наслідком багатьох проблем громадського здоров'я.



«Ми повинні чотириденний тиждень, щоб люди могли насолоджуватися життям, мати більше часу з сім'ями, і, можливо, зменшити високий артеріальний тиск, тому що люди можуть почати звичаї на цей додатковий вільний день. й



Якщо два люди працюють в парі, вони повинні мати можливість працювати таким чином, щоб вони могли провести час з дітьми. Це кошмар, - сказав Аштон, який працював на НЧС протягом 42 років, поки він відставив минулого року.



Брітони працюють найбільш в Європі, згідно з дослідженням, що повідомили про це, і довгий час роботи пов'язані з стресом, проблемами сну, зниженою врожайністю і прийняттям хворого залишку.

"Я хвилююсь, що занадто багато людей працюють занадто багато годин, і це занадто багато людей, які не працюють на всіх. «Набагато людей працюють божевільні години і багато людей не можуть знайти роботу», - сказала вона.



У квітні було виявлено, що 57% робітників підтримують ідею чотириденного тижня та 71% вважають, що це зробить Великобританію щасливим місцем.



Джерело: Eco-portal.kz

Категории

Смотрите также

Новое и интересное