Розумна лампа імітує захід



У епоху високих технологій пристрої навколо нас все частіше набувають префікса «розумний». Ми почали використовувати наші смартфони та жести для керування Wi-Fi та Bluetooth-з'єднаннями, пов'язані з іншими технологічними гаджетами.

Але для нової смарт-світлої лампи називається Drift, представлений Saffron, вам потрібно найбільш поширений інструмент – перемикач.



Натисніть перемикач один раз і світлодіодна лампочка світла буде світитися як найзвичайніша лампочка світла ви знаєте. Натисніть перемикач двічі, і ви знайдете себе в режимі Midnight, який поступово зменшує світло на наступні 37 хвилин (середній тривалість заходу), щоб засвітити вас як налаштування сонця. Якщо ви натиснете перемикач три рази, лампочка світла буде в режимі «Moonlight», що повільно темніє світло, але зупиняється на слабкому світі, як нічний світ.

Щоб допомогти вам звикнути до неї, або якщо ви забудете і плутаєте в порядку необхідного вимикача, лампочка поставляється з інформаційним фіксатором, який ви можете приклеїти поруч з перемикачем і це допоможе вам запам'ятати прості комбінації.



Коли ми вирішили створити самознімну світлодіодну лампу, ми навіть не розглянемо за допомогою перемикача. Ми думали про перемикання між режимами за допомогою бездротового (Wi-Fi/Bluetooth/ZigBee) або навіть за допомогою фізичного перемикача на основі лампи, говорить Preston Wily, CEO Saffron.

Але ми бажали його легко використовувати, і головне, щоб відповідати практично будь-якому стандартному патроні, який був легко встановити себе. Ми повернулися до друкованої плати і придумали ідею використання способу люди, які використовуються для взаємодії з світлом, як основний метод тюнінгу Drift Light.



Ідея є те, що робить цей продукт так універсальним. З установки до роботи весь процес вписується в систему, яка вже існує в наших будинках. Все, що ви повинні зробити, це покласти лампу в картриджі, як будь-який інший.

Вбудований мікропроцесор — невидимий користувач — готовий, чекаючи команд. І інтерфейс роботи - простий перемикач, який ніколи не занадто далеко від лампочки.

Для забезпечення здорового переходу на сон.

Функція автоматичного занурення допомагає організму зануритися, що дозволяє поступовим переходу від світла до темряви. Лампа також випромінює менш синє світло, так як синій колір, згідно з останніми дослідженнями, гальмує виробництво мелатонину і ускладнює падати. й

Американський інтернет-журналіст вирішив провести свій власний експеримент: придбавши Drift Light лампу і протестував його на кілька ночей. «Я не людина, яка швидко падає. Я завжди потрібен додатковий час або деяку фонову музику, пише Аманда Коозер.



На першій ніч використання світлодіодної лампи в режимі Midnight я дійсно помітив, що освітлення було непристойним до його вимкнення. На наступні кілька ночей я не можу відстежити відключення, тому що я опинився, що набагато раніше.

Світлодіодна лампа триватиме на 30 000 годин, що на тридцять разів довше, ніж лампа розжарювання. І, відповідно до творців, на відміну від флуоресцентних ламп не містить ніяких токсичних матеріалів.

Нові світлодіодні лампочки доведено, що освітлення може бути розумним і екологічно чистим.

від drift-light.com

Джерело: facepla.net

Категории

Смотрите также

Новое и интересное