Кіт врятував хлопчика від бульйонів і став номінантом на нагороду «Кат року Великобританії»

Святкуйте любителів котів! Нарешті, людина стояв не собаку, але сміливий кіт ім. Смуди, живе в місті Донкастер, Великобританія. Категорично врятував свого 5-річному власнику з півганів, за які він буде номінований на кішку року Великобританії.



Власник кішки, 5-річний Етан Фентон, граючи в футбол на дворі свого будинку з молодшим братом, коли три старших хлопці підійшли їх і почали битися Етаном. Після того, як хлопець ігнорував їх, один з гологанів підштовхував його, тим самим збиваючи його до землі.



кішка названа Смудзь свідком цього інциденту і в той момент, коли його власник розгромився, хоробрий кіт зробив героїчним актом, промовляючи на найвищому бульзі.



Булі і його друзі були так здивовані діями мужчини, які вони летять у сльозах, залишаючи Етан і його дворічної брата Аштона.



Шарон, 26-річна мати, сказав: Я дивився хлопчиків з вікна, поки вони грали на дворі. А потім три хлопці, старші і високорослі, ніж Етан, прийшли в наш сад і назвав його кілька разів. Афан ігнорував їх і продовжував грати з молодшим братом. Тоді один з хлопчиків прийшов до нього і підштовхнув його. У цей момент я виїхав в двір і побачила наш кіт Smudge літати з підлогою і вимовляти на найвищій бульби. Хлопчик чітко не чекав його, він кричав і відривається.



До героїчного акту сім'я нічого не помітила, як Smudge.



В даний час для своїх гальмівних дій кішка номінована на звання «Кат року Великобританії», який відбудеться наступного місяця в Лондоні.

Джерело: 4tolololo.ru

Категории

Смотрите также

Новое и интересное