Фото підбірка - смішні коти в коробках

Кіт є унікальними істотами, вони не перестають дивувати нас своїм ресурсоздатністю і інтелектом. Але як і будь-яка інша тварина, вони мають свої слабкі сторони, одна з яких є об'єкти, в яких можна сидіти м'яким місцем і міцно м'язувати.



Що люблять коти? Відповідь очевидна - їх слабкість, це коробки, або деякі інші об'єкти, де можна піднятися і сидіти за години. Вона сказала, що кіт не схожий на кішку, якщо він переходить в коробку і він не зацікавлений йому. Я хочу сказати це особисто, тому що я великий фанат мого кота. Він просто любить коробки або деякі дивні предмети, він може піднятися в раковину і опустити туди, і коли я почати упаковувати подарунки до Нового року, він є основним подарунком - він буде підніматися в одну з коробок і дивитися мене покласти подарунки в інших коробках, і коли мова йде про коробку, в якій він сидить, мій кішка виглядає на мене без розуміння, і тут ця коробка! Тож я пропоную деякі гумористичні фотографії котів, які знайшли своє місце. Якщо у вас є фото, як це, я хотів би додати до колекції в коментарях!



Справжня кішка їсть від чого. Реальний кіт намагається зловити все, що рухається.
Реальний кіт хоче їсти все, що він ловить. Або практично все.



Справжня кішка навіть від найспішніших куточків квартири чує холодильник відкритим на кухні.



Реальний кіт не просто збалансований. І не просто невротик. Він збалансований нейротик, як і реальна людина. Терри Pratchett. Кіт недорогий



Етиматично розрахувати, де сидіти, щоб викликати максимальну незручність для людини.


Поціновувачі затишку. Джеймс Еріот.



Навіть найменший кіт – робота мистецтва. Леонардо Да Вінчі



Коти добре відомі майстри. Джеймс Еріот.



Відповідність життя: музика та коти. Альберт Швейцсер



Чи знаєте ви, що таке кішка? Чим простіше вгадати зморшок на оболонці, що волоський горіх. Стівен Кінг



У сусідній кішки найчастіше можна побачити сидячи з процідженими очима на клумбі або клумбі, де ви просто висадили розсаду.
Найпоширеніший прізвик - Анубрисатка. Терри Pratchett. Кіт недорогий



Якщо ви приїжджаєте по кішки такого зовнішнього вигляду, як якщо його голова закріпили в вісь і кілька разів перенесли через обличчя молотком, загортаючи в рогатку, ви не можете сумніватися: перед вами кішка.


Найвідповідальніші з усіх справжніх котів повинні виглядати так, як він чудесно вийшов з м'ясного подрібнювача. Терри Pratchett. Кіт недорогий



Кіт добре. Вони не скажуть або нічого необов'язково. The Dark Butler (Kuroshitsuji)



Коти різні. кішка не змінює ставлення людини, навіть якщо це в кращих інтересах. Кіт не може бути гіпокритичною. Головна Якщо кішка любить вас, ви знаєте його. Якщо ви не знаєте, Стівен Кінг



Якщо я мав таку кішку, я ніколи не був одружений. Відпочинок в квесті



Біла кішка символізує сріблястий місяць, що оточує в кути і очищає небо на новий день.
Білий кіт – це «чистий» або «схід, який очищає себе», в Санскриті його називають маргарами, що означає «мисливець за слідом; слідчий; пошук відсутній без сліду». Вільям Бурхулі. кішка всередині



У кішки є це властивість: один раз вони вводять будинок, виходить, що вони завжди були тут - навіть якщо година тому у вас немає ніяких кішок. Вони живуть у власній часовій потокі і діють, якби світ людей просто зупинився на шляху до чогось цікавіше. Терри Pratchett. Кіт недорогий



В житті, якнайменше заважають справжній кішка. У цьому випадку реальні коти дуже схожі на реальні люди. Терри Pratchett. Кіт недорогий.



Кіт завжди шукає теплого місця. І щастя і удачі від сімейства котів.






Джерело: lifeglobe.net/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное