Неймовірний палац гальок у Франції


У 1879 р. поштанка Фердинанд Чевель занурилася на незвичайний камінь під час округлення в Отреве, Франція. І такий здавалося б медіокремовий факт перевернув решту свого життя. Після того, як Чевель давно мріяв про щось незвичайне, а камінь під ногами зробив постмен бачити суть, приховану в ньому.



На наступний 33 роки постмен зібрав камені і гальки щодня протягом 18-ти кілометрів. Увечері перемішують їх лаймом і бетоном і поступово зводять стіни замку своїх снів - «Ідеальний палац». В результаті структура була настільки незвичайною і захоплюючою, що вона надихнула покоління сюрреалістів і стала однією з прикладів стилю Outsider Art.

Чевалія пізніше згадується в щоденному щоденному режимі:

«Мої стопи вийшли по каменю і я майже впав. Коли я зігнута вниз, щоб побачити, що це було, я знайшов камінь незвичайної форми, що я поставив його в кишеню, щоб захопити камінь пізніше на дозвілля. На наступний день я повернувся до того ж місця і знайшов інші камені, які були ще більш красивими. Я думав, природа хоче зробити скульптуру, і я просто хочу допомогти їй.



Коли Чевель продумав про дизайн будівлі, перше, що прийшли до розуму були природні структури і казкові листівки. Також незаперечною є схожість замку до деяких творів Гауді. У мініатюрному палаці гальок можна знайти фігури восьминогів, олень, кайманів, верблюдів, слонів, пеліканів, ведмедів та птахів, а також гіганти, ярмарки та інші міфологічні персонажі з усього світу.

Відбувається вплив індуси та християнської архітектури в ідеальному палаці, але Чевал ніколи не вивчав будь-який мистецький напрямок. У 1969 році в історичному пам'ятнику і унікальному прикладі примітивної архітектури міністром культури Франції.



Чевалія завершила будівництво бароко в 1912 році, використовуючи 3,500 сумок вапна в процесі будівництва. Після завершення замка, після чого 78-річний працював над власним могилою на околиці міста. Він закінчив вісім років пізніше і був похований там в 1924 році.



Замок і його навколишні сади були відновлені між 1983 і 1993 рр. і були додані до муніципалітету Отріви в 1984 році від шеф-кухаря Чеваль, як вона не спадкоємці. Замок тепер приваблює понад 15 000 відвідувачів щороку.

Джерело: www.ecobyt.ru/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное