Як позбутися від грудей в країні

Тут, здається, і шкідники не можна назвати, але дратівливість не може бути гірше. До тих пір вони невидимі, але в серпні вони неспроможно намальовані на житло людини - Я підозрю, що апетитні запахи варення і компотів. А потім є тільки одне бажання - позбутися від цього чохла, і, як швидко і надійно.

Я побудував кілька невеликих гнізд під дахом будинку і одного величезного в передбані. Крім того, гніздо «поганий» виросло буквально перед очима, поки воно досягло абсолютно неперервних розмірів. Але до тих пір, поки жителі були спокійними і тихими, ми благополучно з ними. Ми не доторкнуємось до нас. І ось ми йдемо. . й

Спочатку ці комахи майже позбавили нас від традиційного Sabbath: пара тижнів тому вони раптом стали агресивними. Тоді вони почали долати вже в будинку: трохи приємні, коли навколо вас постійно колеться з десятками носок. І прийшов до нього, і він прийшов до нього з гомілкою стопою і був вугор. Мурзік також приготував осеню при спробі зловити комаху. Не вдалося відкласти пошук методів боротьби. . й

На практиці я переживав найпростіші пастки: контейнери з будь-якою солодкою рідиною. Висновки:

Роботи - запіканки. Але таким чином, вони навряд чи зможуть повністю знищити їх – тільки зменшити «панку». Або може відволіктися від інших «об'єктів». Контейнер повинен мати вузьку шию, бажано влаштувати за принципом воронку. Комахи вводять в банки, пляшки і басейн варення, але важливо, щоб вони були максимально складними для них, щоб вийти з нього. Неприємна рідина в пасці бажано до звичайної солодкої води - варення, меду, ферментовані рідини приваблюють комахи більше. Товстий в'язкий приманка "кашечки" булопс краще рідини. Підходить, наприклад, старий джем (якщо подається, сильно загущений - трохи розведено водою). Я також знайшов поради від досвідченого вирощувача винограду: додають ампулу будь-якого шлунково-кишкового інсектициду до цієї рідини (меани з колорадського жука, наприклад, підходять). Скажіть, що вони не літати далеко, як це.

На продажу є пастки для фабрики, але вони працюють, в цілому, за таким же принципом, як звичайні домашні, так що якщо є 5-10 хвилин безкоштовного часу, непотрібна пластикова пляшка і «дуже кваліфіковані ручки», то для таких покупок не потрібно йти.

Але що я планую шукати в магазинах - це спеціальна отрута для скипів. Після їжі такі приманки, комахи гинуть через деякий час. До того ж, беручи «виготовлену» для родичів, булоп переносить знищення інших мешканців гнізда. Я прочитав відгуки про RUBIT.

З огляду на відгуки мешканців літа, кавуна (версія - диня) скоринки, поливають інсектицидом без вираженого запаху (наприклад, Intavir) також допомагають. Такі приманки можна залишити в будь-якому відповідному місці - після вживання отруйної їжі, занурення.

Далі виникає питання: що робити з гніздом? Якщо вона не руйнується, боби породжуються безпечно, і я боюся, ми повинні летіти свій будинок. Так я пішов в пошуку ефективних порад про те, як позбутися від гнізда. Я шукаю те, що я знайшов.

Дуже логічно: позбутися від гнізда лопу влітку набагато складніше, ніж в холодну пору року. Восени або весна пусте житло усувається без проблем і ризиків для здоров'я (це як великі гнізда були видалені з стельових балок в будинку під будівництвом).

Якщо осінь важко чекати, важливо атакувати в потрібний час доби - вночі. По-перше, в цей час жителі гнізда будинку, а по-друге, вони кріпляться. Якщо ви позбавляєте від половинного спрагого гнізда протягом дня, ви можете забути про мир тривалий час: повернулися комахи в пошуках їх втраченого будинку може серйозно отрути життя відступника.

Підбір стратегії та «поклонів» Існує безліч варіантів знищення гнізд, але багато з них залучають серйозні ризики. Я не намагаюся їх, але для найвагомих (або відчайдушних) все ще даю, коли я знайшов:

1. Вода.

Хтось порадує відварювальну воду (заливати гніздо, заближатися до неї), якусь звичайну воду (забути на рогу з відро води і занурення гнізда в ній). По-перше, у мене мало ідей, як це зробити, якщо комахи на стіні або в кутку. І під дахом (4 м у висоту, проте!) піднятися з відро води або спекотним чайником щось не тягнеться.

2. Газолайн (керозин, дизель, WD-40 і т.д.).

Будь-який з цих рідин рекомендується рясно обприскати (можна від звичайного садового обприскувача) притулок - комахи повинні штампувати, а потім легко видалити гніздо. Я не схожа на те, що бензин-керозин-дизель дуже м'який. А будинок (і ванна) дерев'яний. У будь-якому випадку, я не був достатнім.

До речі, є інформація про те, що гасне на грудях більше не діє. Чи не гасло не те ж, або комахи мутовані. Але існує ризик того, що не завадить їм, а бажаний ефект не досягається. І кажуть, що зимовий дизель більш ефективний, ніж влітку (але де ви знайдете його в серпні?). Потрібні запаси заздалегідь. . й

Лікування такого інструменту і його результат можна побачити в наступному короткому сюжеті (звучать, однак, поганий, але суть методу чітке і без слів).



3. У Діхлоропхос, доместос, хлорин ... Побутова хімія рекомендована для лікування гнізда і місць накопичення комах. Хтось рекомендує попередньо надіти поліетиленовий пакет на гнізді, і вже обприскувати отруту в неї, хтось пропонує спочатку щедро поливати абодом печей з обраним засобом, а потім упаковку.

У першому випадку існує високий ризик укусу під час операції. Однак, вибираючи другий варіант, ви також не повинні розслабити: від таких «повітних» скиньок не вмирають відразу, але за деякий час кисть, укусивши всіх, хто перетворюється, тому не буде набагато простіше поставити пакет на гніздо.

В цілому відгуки суперечать діхлоропхам: деякі з них радують, кажуть, що вони вирішують проблему на першій спробі; інші написати, що цей засіб виявився без використання. Але перше ще помітно більше, і є один візерунок: збій зазвичай зникає тих, хто вирішив використовувати «новий» варіант препарату, перевага яких виробники задекларують відсутність неприємного запаху. Ефект, як він виходить, не вистачає. Таким чином, вибираючи дихлорофос як засіб боротьби, віддайте перевагу традиційному варіанту «поплавлення».

Літні мешканці також борються з за допомогою дезодорантів, повітряних освіжувачів та інших ароматних аерозолів (прочитавши ці поради, я відразу пам'ятав, як ми в нашій молоді в студентському гуртожитку тарганів були загартовані зачіскою) гусей чиниться. . й

Суть використання будь-яких побутових хімічних речовин приблизно однакова: знищити (або сильно інксувати) мешканців гнізда, а потім видалити і обпекти її.

4. У Спецпропозиції

На мій погляд, це найбільш прямий шлях до заповітної мети. Народні методи та імпровізовані засоби хороші, якщо в руці немає спеціальних, і проблематично їх отримати. Якщо проблема не «згортання», її можна краще відкласти до наступного туру в магазин. І є цілеспрямовано придбати (і потім використовувати як призначене) один з ефективних (за відгуками тих, хто використовується) засобів: Alatar, Raptor від поліцейських, Troapsil, Smelnet, Ghetta, Mosquitol Protection від поліцейських і таких як.

Плюс, багато з цих препаратів забезпечують довгостроковий захист, тобто не тільки знищують скипи і зараз, але і запобігають їхньому появі в найближчому майбутньому (до 8 місяців, які не в усіх невеликих, згодні, особливо якщо лікування здійснюється не в даний момент, коли проблема погіршується, але заздалегідь).

Якщо гніздо не доступний, у нас є проблема. Ми не позбавимо від них повністю. І вони просто не осідають на проживання: в бреветах під підлогою, в металевих трубах, під шкірою стін - в будь-якому відокремленому куті.

Якщо ви перетворите свою власну звичку, щоб потрапити в осінь, не входить до ваших планів, спробуйте використовувати "виклик досвідчених": ті, хто зіткнувся з цією ситуацією, рекомендують почати вапняні комахи за допомогою хімії (так само діхлоропх досить підходящий, і спеціалізований засіб - особливо), а потім щільно ущільнювати всі переходи, що призводять до гнізда. Вона сказала, що плями не такі ж, як плями очей.

Ви можете видалити з притулку за допомогою звичайного пилососа, оскільки автор такого відео робить:

Але ця операція, як ми бачимо, досить небезпечна, тривала і трудомістка, і ефект її, відповідно до «інвентара» дуже недовго.

Похід до бою з клепками, дуже важливо пам'ятати про самозахист. Укуси цих комах становлять реальну загрозу не тільки для здоров'я, але в деяких випадках на життя: якщо спостерігається схильність до алергічних реакцій (про що можна навіть не здогадатися), навіть одну або дві «пріки», нешкідливі для абсолютно здорової людини, досить для серйозних набряків, задуття і інших «забудь», відправивши потерпілий прямо на інтенсивний доглядовий блок.

При захворюванні збитого гнізда з шпильок обов'язково подбати про правильне обладнання: одяг з щільної тканини (і бажано з капюшоном), рукавички (утрьох гуми або шкіри), москітна сітка або інший пристрій для захисту обличчя.

Якщо булопи живуть в країні, обов'язково тримати супрастин, адреналін і прединезон в аптечці. Навіть якщо ви і ваших членів сім'ї не є алергічними для укусів, ці запобіжники не можуть бути зайвими. Під час покусу також слід льоду і турнікету. Чому це важливо, і як скористатися ним, в наступному відео. Відчуття рекомендацій професіонала – це безпрофесіональна окупація, тому краще провести кілька хвилин перегляду, це дійсно важливо.

Як ви були у вашій країні? Що ви робите, щоб позбутися від них? Які методи ви вважаєте найбільш надійними і ефективними?

Джерело: www.7dach.ru

Категории

Смотрите также

Новое и интересное