Вірджинія Порося Хто Помилки вона собака

Ця свиня з Колорадо називається Вірджинія, вона виросла серед собак породи боксера і серйозно думає, що вона є собакою. Тепер Вірджинія 10 місяців, 7 з яких вона проживала боком з двома собаками, і за власником, вона навіть смартнер, ніж боксери. Ми використовуємо для перегляду свиней як великої рогатої худоби, але вони інтелектуальні і люблячі тварини. Декоративні свині набирають більше і більше популярності серед любителів домашніх тварин, і менше серед любителів м'яса.



«Я думаю, Вірджинія не усвідомлює, що вона не собака. Ми підібрали її, коли вона була 3 місяців, тепер вона 10 і зростає, оточений собаками по всьому.



«Чим подобається хуг. Вона любить мій друг дуже багато. Як тільки він сидить, вона стрибає на дивані і піднімається на ляпас.





«Зловлює все на літа набагато швидше, ніж собаки. Наприклад, як тільки ми встановили дверцята для собак, вона відразу проходила через них, але вона приймала собакам кілька днів мислення і баркінгу, перш ніж вони зрозуміли, що вони можуть використовувати двері, щоб вийти.



Про день дізнався, як використовувати спеціальну піддон як туалет.



Ми не думаємо, що це буде несподіваним для будь-якого, якщо Вірджинія дізналася про корку.

Джерело: koffboy.com/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное