У Японії з'явилися сонячні батареї з незвичайним дизайном

Аварія на атомній електростанції в Японії в 2011 році залишила певні відбитки на ставлення людей до теплової енергії. Ймовірно, з цієї причини, професор Центру досліджень Токіо, створив свою сонячну панель в позитивному квітковому дизайні. «Я сподіваюся, що мій винахід допоможе подивитися на альтернативні джерела енергії з різними очима», - пояснює він. Крім того, використання сонця для електроенергії є абсолютно безпечним для природи і людини.

Аннате Сегоа, названа після сорту білого гортензії, складається з ряду кольорових пластин, вставлених в акуратний дерев'яний каркас. Розміри цікавих вітражів – всього в 20 см. І все ж, пластинні сонячні панелі настільки потужні, що вони можуть подвійний заряд смартфона без додаткового джерела світла. Звісно, коли акумулятор перезаряджається, пелюстки гортензії на малюнку стають синими. Коли сонячна панель дає всю свою енергію, квітка перетворює біле і стає точною копію її прототипу заводу.

«Я думаю, що мій акумулятор цілком підходить для прикраси солярію», – пан Сегава посмішка. Поєднує науковий романтика і творчий дизайн. Що стосується предмету картини, все буде залежати тільки від фантазії виробника. Джерело: energy-fresh.ru

Джерело: /users/1617

Категории

Смотрите также

Новое и интересное