Фільми, які надихнуть

Ми оточені величезним і цікавим світом, і якщо ми не бачимо його власними очима, ми будемо пошкодити його в старому віці.

Ось 12 дивовижних фільмів, які надихнуть вас, щоб запакувати свої речі і піти в подорож.

1,1 км Життя дуже коротке, щоб зупинитися в одному місці, коли є невідомий світ.

Побачити світ навколо вас, щоб дізнатися всі свої небезпеки, подивитися стіни, бути ближче, знайти один одного і відчувати себе. Це мета життя.
Неймовірне життя валетів



2,2 км Подорожуйте, ви не тільки зможете дістатися до нового місця: ви очікуєте нового етапу життя. Якщо ви можете прокидати кудись ще. Якщо ви можете прокидати в інший час. Чому не прокидається один день як різна людина?
Боротьба.



3. У Найкрасивіші місця світу не завжди можна знайти на мапі. Вивчайте світ самостійно. Ми не стежимо за картами похованого скарбу, а скарб ніколи не позначається хрестом.
Індіана Джонс і останній хрест



4. У Ви ніколи не будете знати різницю між різними місцями, поки ви не відвідуєте їх. Вінсент: Чи знаєте ви, що чверто-рожева названа в Парижі?
Jules: Що, вони не викликають його "чотири фунта"?
Вінсент: Вони мають метричну систему. Вони не знають, що пекло є чверть фунта.
Юлі: Що таке ім'я?
Вінсент: Вони називають його королівським сирбургером.
Jules: "Рояльський сирбургер"? Тоді що вони називають Big Mac?
Vincent: Великий Mac є великим Mac, тільки вони називають його Le Big Mac.
"Фантастична фантастика"



5. Умань Ми часто супроводжуємо нас на подорожі, і це нормально. Не відмовляється від пропозицій, не боїться шукати невідомо. Завжди залишайтеся ввічливими і завжди залишають на час. Зберігайте відкритий розум. Смоктати. Якщо болить, то це дуже цінне.
"Біч."



6. Жнівень Ви отримаєте з зони комфорту. Зробіть свій погляд на життя по-різному. Англійська - хто це потребує? Тексти пісень, а це означає: Я ніколи не піти в Англію!
"Сімпсони."



7. Про нас Це нормально відчувати себе трохи втраченим під час подорожі. Ми ще не знайшли.
«Поїзд до Дар’єлінгу. Відчайдушні мандрівники



8. У Коли ви починаєте подорожувати і відвідати багато місць, ви дізнаєтеся, скільки ви любите свій будинок. Немає нічого подібного будинку.
"Майстер Оз"



9. Навігація Ви подорожуєте з людьми, які ви подорожуєте. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ми ніколи не приїжджаємо сюди знову, - це ніколи не буде так весело.
«Основи перекладу»



10. Подорож не завжди означає розкішні умови, адже найголовніше – познайомитися з новою країною та різною культурою. Я не знаю, але якщо я хочу, я можу залишитися на Хілтоні, але для мене дійсно подорожі витрачає ніч в хостелах.
"Мапа на Субота"



11. У нас є люди, які не можуть дозволити собі подорожувати через брак грошей. Але є люди, які мають можливість подорожувати, але вони дають пригоди просто тому, що вони не хочуть виїхати з зони комфорту. Більшість людей не можуть дозволити собі розкіш просто залишити все позаду.
"Шлях"



12. Пригоди все навколо нас! Коли проблеми мийки, подивіться!
"Оновити"

Джерело: lifehacker.ru

Джерело: /users/1

Категории

Смотрите также

Новое и интересное