Супермаркет як символ загального споживання

Сучасний продуктовий магазин, супермаркет є символом наших відносин з планетою. Символ переможного принципу суспільства загального споживання. "Я хочу все відразу." Я хочу 24 години на добу, щоб мати можливість взяти все, що я хочу від планети - круглі банани, нічні вирізи, свіжа морська баса кілька тисяч кілометрів від моря. Не кажучи вже про те, що курчати, ковбаси, яблука, йогурти та все інше повинні бути доступні на першому дзвінку.

Тим не менш, нехай до середини 20 століття людство знає про таке споживання. Я ніколи не кладу такого навантаження на Землю.
Ми все ще йдемо до деяких грецьких сіл, з прихильністю сприймають магазини, які працюють тільки до 10-11 ранку. Риболовці продажу риби - просто спійманий, але строго до 8 ранку. Хлібобулочні вироби, які продають весь хліб до 12 діб.

Але потім ми повертаємося до нормального життя, і ми хочемо, щоб банани та чилійська морська баса знову о 12 ранку.
Щоб відновити чесний, смачний, корисний, місцевий продукт, ми повинні спочатку зрозуміти, що це бажання несумісне з цілодобовим марафоном споживання все, що може бути уявленим у власних кулінарних фантазіях.
планета просто підірвати. І планета повинна бути незнімна. У нас немає іншого будинку.

Борис Акімов

Джерело: rodovid.me

Категории

Смотрите также

Новое и интересное