Старі живильні Знайте секрети довголіття

Минулого року доля приніс мене до Байкалу з боку Буряції. Я гідрограф, і ми працювали на річці Баргузин. Майже неприглушена природа, найчистіша повітря, хороші звичайні люди - все було радувати. Але що застрягло мене більшість населених пунктів «сім'я». Не знаю, що це було вперше. Тоді ми сказали, що вони були Старими живицями. Сім'ї живуть в окремих селах, вони мають дуже суворі звичаї. Жінки все ж одягають сарафани на пальці, а чоловіки одягають коси. Це дуже спокійні і доброзичливі люди, але вони поважають таким чином, що ще раз ви не пішли до них. Не будемо говорити, ми не бачили цього. Вони дуже важко працюють люди, які ніколи не сидять. Спочатку це було напружено, потім ми звикли до неї. І ми помітили, що всі здорові і красиві, навіть старі люди. Наша робота відбулася лише на території с., а для того, щоб порушити мешканців якомога простіше, ми отримали допомогу одного діда, Василя Степановича. Він допоміг нам прийняти вимірювання, дуже зручно для нас і для людей. За місяць і половина ми стали друзями, і мій дід сказав нам багато цікавих речей, і продемонстрував нас.
Звичайно, ми також говорили про здоров’я. Степанич неодноразово сказав, що всі захворювання приходять з голови. Я попросив його пояснити, що він означав. І сказав він: "Дуже п'ять хлопців." Тексти пісень, а це означає: Я скажу вам, що ви думаєте, запах ваших носок! Ми зацікавили, а потім Степаніч просто припинив нас. Він сказав, що якщо людина має сильний запах, його найсильніше почуття є прагнення перенести все пізніше, щоб зробити це завтра або пізно. Він також сказав, що чоловіки, особливо сучасні чоловіки, жінки, і тому їх ніг пахнуть сильнішими. І він додав, що йому не потрібно пояснити нічого до нього, але краще чесно відповісти на себе, чи це правда чи ні. Це як думки впливають на людину, і на ноги теж! Ще один дід сказав, що якщо похилого віку починають пахнути ноги, то, отже, сміття в тілі накопичилося багато і слід порушувати або сильно швидко протягом шести місяців. Починали кататися Степанич, і як старий він. Він сказав: «Що ви даєте, це буде». Починав мислення і вирішив він був 58-60. По-перше, ми дізналися, що він був 118-річний, і це було причиною, що він був присвячений допомогу нам. Виявилося, що всі Старі живинці здорові люди, не йдуть до лікарів і лікують себе. Вони знають особливий масаж живота, і кожен робить його для себе. А якщо було нездужання, то людина розуміє разом зі своїми близькими, які думки або що почуття, випадок може викликати хворобу. Він намагається зрозуміти, що це неправильно з життям. Потім він починає зірвати... і тільки тоді він п'є трави, настоянки, обробляється натуральними речовинами. Старі живителі розуміють, що всі причини захворювання в голові людини. З цієї причини вони відмовляються слухати радіо, дивитися телевізор, віривши, що такі пристрої забивають голову і роблять людину рабом: через ці пристрої людина перестає мислення для себе. Вони вважають своє життя найбільшою цінністю. Все життя сім'ї змусили мене переосмислити багато моїх поглядів на життя. Вони не запитують всіх, але добре жити, з достатком. Кожна людина світиться, висловлює гідність, але не гордість. Ці люди не відхиляються від будь-якого, не ображаються, ніхто не любить, ніхто не робить задоволення від будь-якого, не похмурий. Всі роботи, від невеликих до великих. Молодь не суперечать старшим. Особливо вони мають честь чистоти і чистоти в усьому, починаючи з одягу, в домашніх умовах, закінчуючи думками і почуттями. Якщо тільки ви можете побачити ці незвичайно чисті будинки з хрусткою шторою на вікнах і альтанки на ліжках! Все промивається і брухтиться чистим. Тварини все добре заміщені. Одяг прекрасний, вишитий різними візерунками, які є для захисту людей. Про невірність чоловіка або дружини просто не говорять, тому що немає і не може бути. Люди перевозяться моральним законом, що не написано в будь-якій точці світу, але всі відзнаки та її спостереження. І за дотримання цього закону вони отримали як здоров'я винагороди і довголіття, і що! Коли я повернувся до міста, я часто пам'ятав Степанич. Важко для мене згасити те, що він сказав і сучасний життя з його комп'ютерами, літаками, телефонами, супутниками. З одного боку, технологічний прогрес хороший, але з іншого ... Ми дуже загубили себе, ми не розуміємо себе, ми зрушили відповідальність за наше життя батькам, лікарям, урядом. Саме тому ми не мали міцних і здорових людей. Що, якщо ми дійсно вмираємо без розуміння? Ми уявили, що ми були розумними, ніж всі інші, адже наша технологія неймовірно різноманітна. Виявляється, через технології ми втратимо себе.source:bleckt.com

Джерело: /users/1077

Категории

Смотрите также

Новое и интересное