Романтичний лісовий будинок побудований в 6 тижнів для $ 4000

Натхнення настає несподівано в наше життя, і так зробив Дайв Хірлі, як він проїдав через незнайомий ліс.



«Для довгого часу я не на плиті. Я закінчив невелику ліберальну технікуму, отримав офісну роботу і захопив кожну хвилину життя. У 2007 році після поїздки в Апаляцькі гори, моє життя різко змінилося. Це було випробування моєї міцності, і я пощастило це сталося на 27 замість 67. Моє час в лісах дав мені бачення переваг простоти. У цьому лісі я пообіцяв себе, що я б не витрачати своє життя на роботу, яка не дав мені задоволення. ?

Невідомо занурення в невідомий, Хірлі вирішив побудувати свій будинок мрії, сподіваючись провести самодостатнє простого життя в лісі. Він був великим, що його улюблений fiancée також мав таку ж думку, тому Hirley поставив про створення свого майбутнього будинку, раціонально використовуючи матеріали, які він міг отримати.

Чудово, Хірлі вдалося побудувати цю затишну 3-by-4-метрову кабіну в лісах всього за 4000 доларів і всього за шість тижнів. Красивий сільський інтер'єр (особливо барвиста керамічна оболонка), а сам будинок виступає на гірському схилі, нахиляє на сусідні дерева. З одного краю піднімається над землею на 3,5 метрів.

На жаль, досвід Дава захопився інтересом і тепер він будував невеликі будинки для своїх клієнтів. Ви можете побачити свою роботу на своїй сторінці Facebook.



Джерело: rodovid.me

Категории

Смотрите также

Новое и интересное