Ідеї використання садових арки на дачі

Кожен літній жилет прагне прикрасити і обдурити його ділянку, щоб працювати, і особливо відпочивати, максимально комфортно і приємно. Щоб принести задоволення, і було щось здивувати гостей. Можна використовувати такий декоративний елемент як садова арка.

Багатофункціональна в природі, вона здатна додати патч таємничості або шику, сором'язливої прохолоди або яскравості, стати центром уваги або підкреслити обрану область.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. У ландшафтному дизайні садова арка вже приймала своє вірне місце, яке не дивно - з багатьма тисячами років досвіду.

Існує безліч варіантів використання арки, і описувати всі ідеї нудні і безглузді, для уяви людини не знає меж. Тому я пропоную розглянути основні способи в контексті двох параметрів: за кількістю (індивідуально стоячої або групи) і за призначенням (декор, зонування, створення тіней тощо).


І в поле.

Найпоширеніший варіант - це установка вільних арок для створення ефектного «точкового» акценту як безпосередньо на ділянці, так і при оформленні входу в котедж. Обгортається трояндами, клематисом або іншими висівками, арка прикрасить будь-який куточок саду.

Немає обмежень на висоту або місце. Навіть метрова арка цілком здатна привертати підвищену увагу, і вона буде встановлена біля будинку, в центрі ділянки або в далекому кутку - є хтось для чого піти.

Також хороший декор може служити аркою для садової доріжки. Особливо якщо дорога оточена травою. Такий яскравий акцент на зеленому фоні не може приваблювати.

Насолоджуйтеся гостями! На балконі або веранді цей дизайн виглядає незвичайно і дуже оригінально.

На мій погляд, дуже гарна ідея полягає в тому, щоб поєднувати приємну з корисною: встановити арку над лавкою - це і красиво і буде куди приховатися від розслаблення літнього сонця.

Не поступається традиційним квітково-зеленим варіантам і арки без декору з рослинами.
Ви хочете створити середньовічну атмосферу? У цьому випадку найбільш успішним матеріалом для арки буде камінь.

Для любителів східного стилю підійде простий дерев'яний арку, а також пара кущів гілочки, рододендрон або адіантіум додасть японську вишуканість і велич.

Привіт, ці арки виглядають чудово!

Маленька жіноча хитрощі. Арка, як і будь-який елемент декору, не тільки прикрасить сад, але і приховує незначні дефекти або дефекти будівель, паркану або іншого елемента дачної ділянки.
Окремий блок хоче виділити використання арки в оформленні воріт і паркану, адже тон всієї ділянки встановлюється в'їзд.


Зробіть перше враження

Театр починається з похмілля, а дачі - з хиткою. Використовуючи свої різні види і форми, за допомогою арки можна досягти будь-якого бажаного враження: шик, стиль, вишуканість або казка - що достатньо уяви.
Затишна і ніжна виглядає дерев'яна арка в поєднанні з парканом з пікету. Цей дизайн можна доповнювати трояндами, клематисом, медаком або іншою рослиною на волі.

Прикрасити в'їзд досить здатний навіть просту нефарбовану дерев'яну хвіртку з аркою, провітрювану ядрою або виноградом. Як кажуть, прості, але зі смаком!

Велика металева арка з невеликими ажурними воротами не приховує ділянку від цікавих очей, але додасть вишуканості. Такий вхід не потребує додаткового декору рослин, він сам служить шикарною прикрасою.

Цікаве поєднання кам'яного підвалу, металевого паркану і ажурної арки з хвіртами дає відчуття, що ці кам'яні сходи призводять до казкового саду, а десь є чарівний будинок.

Арка переросла створює атмосферу таємничості, що не це? Однак, щоб досягти цього, ви повинні чекати більше одного року. Не ще два. Але я думаю, що це варто.

Круглі кам'яні арки і нерівномірні кладки виглядають дуже оригінально і стильно, навіть без гніту.

Як ідея, можна доповнювати таку арку дерев'яною круглою шторою з великою круглою ручкою в центрі. Я впевнений, що Tolkienists буде радувати :

Тим часом хочу додати: арку на в'їзді ефектно і красиво без сумніву, але в ході ідеї не забудьте про гармонію. Незалежно від того, як красива і елегантна дерев'яна арка, вона буде виглядати досить смішно на тлі металевого паркану, правильно? Органіка є важливою умовою, нехтуючи її.

По суті, варіанти використання вільних арок набагато більше. Тут буде бажання і арка буде знайдена : Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Не боїться нехтувати.
Однак арки використовуються не тільки окремо, але і в групах. Декоративне значення садових арки важко переоцінити, але крім естетичної насолоди, арки цілком здатні вирішувати ряд інших питань. Наприклад, встановивши кілька арки в рядку, ми створимо невеликий тунель. Такий коридор може бути організований як на вході, так і над будь-яким садовим доріжком або зоною. До речі, це будівництво називається пергола.

За допомогою арки цілком можливо зробити навіть всю алею! Цей дизайн візуально подовжить простір. А якщо ви втілюєте поєднанням сходження рослин, можна отримати своєрідну квітку теплиці. Потім алея буде радувати не тільки прохолодним відтінком, але і красивими яскравими композиціями.

Я думаю, що ніхто не відмовляється від прогулянок на спекотний літній день у цій галереї.

А якщо ви додаєте лавку до цієї краси, то ви отримаєте чудове місце для відпочинку.

Якщо немає бажання обмежити простір по обидва боки, цілком можна покласти ряд арки уздовж шляху. Він зробить красиву квітку стіни.

Зонування, тобто умовний поділ дачної ділянки на функціональні частини, є важливим питанням для переважної більшості дачників. Я думаю, що це зрозуміло, що будівництво капітальних стін або порожніх перегородок принаймні непрактично, крім того, не забудьте про зовнішній вигляд саду в цілому. Для вирішення проблеми зонування садового простору допоможуть арки.

Наприклад, арка може відокремити квіткову частину від саду. Це як естетично радує і підвищить кількість культур, які можна висаджувати в прикордонних зонах без побоювання огірків дозрівають на ваших улюблених трояндах.

Також арки можна відзначити зони відпочинку. Я впевнений, що такий арочний борт неодмінно стане улюбленим місцем проведення часу.

Але зонування можна проводити не тільки на всій садовій ділянці в цілому, але і в будь-якій його частині. Ось приклад, де група кель-подібних дерев'яних арки розділяє садову ділянку на клумби. Зручний, і це виглядає чудово.



Джерело: www.7dach.ru

Категории

Смотрите также

Новое и интересное