«Зелена» склянка кави – блискуча і проста



Якщо кава – це вишукана зала 21-го століття культура, то картонна чашка неодмінно її символ. Але, незважаючи на те, що переробка кавових чашок отримала багато уваги, ви здивуєтесь, що цей невеликий елемент не може бути перероблений. Проте британський винахідник Мартін Мейрскоог стверджує, що всі проблеми вже позаду його винаходу називають «Your Green Cup».

«Другий кавовий стакан виготовлений з картону, але всередині його покритий дуже тонким шаром пластику, який дуже добре приклеюється до картону, тому коли він отримує для обробки рослин, досить складно відокремити картон від тонкої пластики. Я думав, чому це не відрізняється? Залиште картон самостійно, так як це було зроблено до, але пластикова частина покриття вставляється в скло окремо. Таким чином, в паперових рециркуляційних установках пластик буде дуже легко відокремлювати під час виробничого процесу, говорить Мартін Майрског. Незважаючи на те, що всі звуки прості, це насправді міні-революція у виробництві перероблених кавових чашок, які врятують мільйони фунтів і заощадять великі кількості паперу.

Заява про те, що близько 500 млн паперових стаканів використовуються щорічно у Великобританії, а близько 50 мільярдів (!) року в США. Він каже, що видалення цих відходів з полігонів та їх переробки не тільки важливо для захисту навколишнього середовища, але й фінансово вигідно.

Ми оцінюємо, що близько 25,000 тонн паперу в Великобританії може бути перероблений щороку завдяки цій інноваційній діяльності.

Мільйони картонних кавових напоїв у Великобританії є захопленими про інновації: «Я думаю, що це високий час, щоб стати паперовою чашкою «право», яка може бути перероблена», – розповідає Луїу.

Джерело: www.ecology.md

Категории

Смотрите также

Новое и интересное