Сонячні панелі з людського волосся

Новий тип сонячної панелі з використанням волосся людини може забезпечити світ дешевою, чистою електрикою, говорить про запасний інвентар.

Мілан Каркі, який є лише 18-річні і хати з сільського Непалу, вважає, що він знайшов рішення для зростаючих потреб світу.

Молодий винахідник говорить про те, що волосся може легко служити постійними провідниками в сонячних панелях і може перетворювати відновлювану енергію.

«Перший я хотів забезпечити електрику до мого дому, потім до села. Зараз я думаю про енергію для світу, говорить молодий чоловік, який відвідує школу в столиці, Катманду.

«Заміняє кремнію, дороге компонент, який зазвичай використовується в сонячних панелях, що панелі можуть бути виготовлені за низькою вартістю для тих, хто без доступу до електричної енергії», – пояснює Мілан.



У Непалі одна з найбідніших країн світу, багато сільських територій не мають доступу до електроенергії. І навіть на ділянках, підключених до сітки, електрика не може бути доступна до 16 годин на добу.

Мілан і чотири своїх однокласників спочатку зробили сонячну панель як експеримент, але підлітки переконані, що їх продукт може мати широке застосування і комерційну доцільність.

«Я намагаюся налаштувати комерційне виробництво і розподіл продукції на прилеглі території. Ми вже відправили кілька, щоб перевірити прибутковість, говорить хлопець. Вартість будівництва сонячної панелі, яка виробляє 18 Вт потужності всього $38.

"Щоб нам було масове виробництво", - каже Мілан, "ми могли продати їх менше половини цієї ціни". І це може бути як на чверть вартості панелі, яка наразі на ринку.
Меланін, пігмент, який надає колір волосся, чутливий до світла і може також діяти як провідник. Тому що волосся набагато дешевше, ніж кремній, кінцевий продукт коштує дешевше.
Сонячна панель може заряджати мобільний телефон або пара батарей, які можуть забезпечити світло протягом всього вечора.



Мілан почав шукати джерело електроенергії, коли він був молодий хлопчик і жив у Хотані, віддалена зона Непалу без електрики. За його словами, жителі дуже скептично ставляться до свого винаходу. «Чи не вірять в науку. Але тепер вони вірили мене, він каже.
Спочатку хлопець спробував використовувати невеликий набір генератора води, але покинути експерименти, кажучи, що вони були необґрунтовані дорогими.



Я шукав нових, інших відновлюваних джерел енергії. Мілан був натхненний книгою фізика Стівена Гокінга, яка розповіла, як створити статичну енергію з волосся.

І я зрозумів, що меланін може стати фактором перетворення енергії. Половина кілограма волосся може бути придбана як на 16 іржі в Непал і використана протягом декількох місяців, в той час як набір батарей буде коштувати 50 іржі і останні кілька ночей.

«Гумаки можуть легко замінити самі волосся», – пояснює Мілан, що його сонячні панелі потребують мало технічного обслуговування.

«Повільно, природні ресурси деградуються, тому нам потрібно думати про майбутнє», - сказав він.

Джерело: facepla.net

Категории

Смотрите также

Новое и интересное