25 додатків, які спрощують життя




Команда TED вибрала мобільні додатки, які допомагають збільшити продуктивність. У нашій маленькій, швидко зростаючій організації кожен день робить кілька речей. Ми вибираємо допомогу управляти, керувати та керувати завданнями між написанням коду, написанням, проектуванням та організацією повномасштабних заходів двічі на рік. Крім класичний Instagram, Google Maps, Spotify, Uber, Seamless ми знайшли більше десятків дійсно гідних додатків, які можуть бути корисними для вас. (Ми отримали зірку для тих, хто має безкоштовну версію.)

Для всіх випадків Dark Sky

Додаток, який показує погоду з дивовижною точністю. Його інтерфейс виглядає так: "У 22 хвилини він почне трохи дощати." У нас є чудові погодні карти, які зроблять ваші друзі експертом у метеорологічній галузі. "Я люблю магію", - розповідає наш технічний директор, Гавін Хол. Якщо цей додаток був доступний у 1600-х роках, його власник буде спалений на ставку для роботи з відьми.





*Суніріс

Додаток схожий на календар Google, але є важливим поліпшенням. Запропонує ярлики для подій, додає прогнози погоди та дня народження з Facebook. Багато нагадувань змішуються в щоденний календар.

*KeyMe

TED Communications Manager Samantha Kelly був дуже збуджена, коли вона скачав додаток. Вона допомагає копіювати ключі і запобігти злому. Ви можете відсканувати свої ключі з фото, а потім у вас є цифрова копія. З його допомогою ви можете отримати ключ для себе на KeyMe kiosk (five in New York) або електронною поштою. Для цього потрібно відбитки пальців.

-Тинк Брудна.

Додаток розповідає про те, які засоби особистої гігієни потрібні вам. Ви відскануєте штрих-код, і він передає інформацію про його потенційно шкідливі інгредієнти. Також є альтернативи, якщо вам потрібно.
Це буде корисним для любителів всього натурального і органічного.

р.



Йога Studio

У додатку ви можете вибрати те, що ви хочете з йоги – міцність, гнучкість, релаксація та рівень – початківця, середні або передові, а також час, який ви можете присвятити уроку. Після того, як він пропонує вам сформовану роботу. "Коли я подорожую або занадто зайнятий поїзд, я його використовувати", - говорить голова розробки продукту Джей Пунджабі.

* Кишеньковий *

Один з тих додатків, які дозволяють зберегти статті, щоб читати їх в автономному режимі. TEDx цифровий стратег Alex Rudloff каже, я можу відстежити всі статті, які я відправив. Це основний спосіб зберегти час. й
ВСКО Камери

Назва не проста, але додаток може перетворювати нудні фотографії в креативні фотографії. Janet Lee, від команди дистриб'юторів, говорить: Рік тому я виявив, що було багато депресуючих фотографій на моєму Instagram. Краса є те, що неважливо ви приймаєте фото, ви можете просто виправити його. Отримати максимальні вподобання з мінімальними зусиллями. й

р.



* камера360

Цей додаток має понад 200 фільтрів і 10 режимів. TED Media виконавчий продюсер Червень Кохен говорить про те, що тільки ви можете побачити зображення. “Я люблю Camera360, оскільки це дозволяє створювати Instagram-подібні фотографії без їх спільного доступу”, – каже вона.

Організувати себе *

Додаток, що дозволяє створювати списки груп. Це можуть бути ресторани, сайти або фільми. Але це краще відомо для списку, які часто зустрічаються. "Він організував своє життя", - розповідає Анджалі Мохан. Я використовую його в роботі і вдома. Моя людина отримує нагадування від програми при необхідності. й

Мапа.

Цей додаток дійсно добре. Ви можете по електронній пошті самостійно в двох примірниках: для швидкого нагадування листа або збереження ідеї, яку ви не хочете забувати.

Тернопіль

Трохи більш візуальний додаток з до списку. Ви можете створювати дошки для різних проектів та окремих списків. Кожне завдання виходить на окрему картку. "Я спробував багато програм головоломки, але Trello є улюбленим", - говорить редактор соціальних медіа Nadia Goodman. Я люблю, що він може бути легко налаштований, змінити колірний код і вирізати список. Я тільки скаржаю, що це не нагадувати мене, коли це час, щоб зробити щось. й





Ім'я *

Додаток популярний серед дратівливих хлопців через функціональність спрощеної мови розмітки даних MultiMarkdown. Розробник Joe Bartlett пояснює: Я доброзичливий, швидко забуваючи те, що я писав вниз. Я люблю nvALT для зберігання деталей, які я зазвичай вільно писати і забути. й

Тодос

Todoist має додаток і веб-сайт, який спілкується між собою.
"Я шукав ідеальний додаток управління завданнями", - сказав розробник. Легко кинути все в категорії, проекти, пріоритети та дати. Не модно, але ось чому мені подобається. Крім того, він має великий інтерфейс програмування, який я можу налаштувати свої бажання. й

Перевірити.

Додаток відстежує всі платежі, відстежує банківські та кредитні картки. Головне, що це говорить вам, коли є невідповідність між двома, тому ви можете вирішити проблему. "Це краще, ніж програма Mint", - говорить ІТ-менеджер Francil Richards. Я ніколи не пізно для платежів з ним.

Випадковий

Організаційний інструмент, який можна використовувати як місце для зберігання коротких нот, місце, де можна зібрати всі повідомлення, фотографії, ноти, мемоти для великих проектів. «Евернот унікальний у своїй універсальності. Ви можете використовувати його для зберігання квитанцій, туристичних планів та призначених нот, говорить молодший дизайнер Ліліан Чен.

Дізнатися більше про CityMaps2Go Pro

Цей додаток завантажує автономні пошукові системи з великих міст, які легко масштабуються. Так, якщо у вас є роумінг у Токіо. Підходить для людей, які багато подорожують, але не люблять робити плани.

Об'єктиви

Великий туристичний додаток, який перекладає друкований текст на мову, вам потрібно. Ви фотографуєте документ у незнайомій мові, а додаток дає вам переклад.

Моги

Відстежуйте свій рух. Це звучить страшно, але це дійсно корисно. Враховуйте, як багато миль, які ви прогуляли або подорожуєте. Це не для підрахунку калорій, але щоб побачити свій маршрут.





Ім'я *

З ним, ви будете рідше, щоб отримати застряг у трафікі. Драйвери діляться інформацією про нещасні випадки, ремонт доріг, тому ви можете уникнути їх.

Головна

Забезпечує транзитну інформацію до 50 міст США та Канади. Ви дізнаєтеся, коли прийдеться наступний автобус або поїзд, і якщо це не, причина затримки.

Мапа

Додаток схоже на Hop Stop, що поєднує інформацію про затримки. Доступно в 10 містах і працює підземель, без підключення до мережі.

Для більш зручного використання комп'ютера та електронної пошти *Бомеранг

Це додаток gmail. Якщо ви не отримали відповіді на повідомлення електронної пошти протягом певного часу. Ви також можете надсилати повідомлення на початок вашої скриньки, ближче до того, де ви дійсно звертаєте увагу. Ви також можете замовити доставку листа на конкретний час або день.

Поштові скриньки

Додаток допоможе вам архівувати або видаляти електронні листи або затримати їх, якщо ви не маєте можливості негайно відповісти.

Кошик

Дозволяє швидко шукати, знайти та відкрити програми та файли на вашому комп’ютері за допомогою клавіатурних ярликів. Прискорює пошук і відкриття файлів, які можна закопувати глибоко в папках.





Флюс

Якщо ви чутливі до яскравого світла вашого комп'ютера, Флюкс для вас. При цьому яскравість вашого пристрою адаптується до часу доби і освітлення.

Джерело: hubs.com.ua

Джерело: /users/1080

Категории

Смотрите также

Новое и интересное