Дієта без шкоди для здоров'я

Ви хочете схуднути без шкоди для здоров'я? У цьому випадку наш метод є те, що вам потрібно зараз. Він принесе найбільший ефект восени і зимовий період року, оскільки має відмінні антистресові та енергетичні властивості. До 30 днів відмінного харчування втратити п'ять кілограмів ваги!

Зважаючи на наш метод, існує багато прийнятних і корисних продуктів, існує також кілька способів їх обробки. Ви будете розуміти, що після того, як світлофори не складе труднощі навіть протягом тривалого часу. У той же час, суворо слідуючи нашим інструкціям не буде занадто важкою, ви навіть не будете відвідувати неприємне почуття голоду. Всі інструкції необхідно дотримуватися. Необхідно пам'ятати про потреби вашого тіла в здоровому раціоні, який насичений вітамінами і мікроелементами.





Але все ж, для того, щоб уникнути небажаних негативних наслідків для здоров'я, рекомендуємо Вам звернутися до кваліфікованого дієтолога навіть перед тим, як розпочати проведення інструкцій техніки. Оскільки різні дієти мають, досить багато, винятки. дієтолог, що вивчає стан здоров'я, і при протипоказаннях виберете для вас прийнятний метод схуднення, який не завдасть шкоди загальному стану організму.

Їжа, що використовується в дієті "Lightlight" відрізняється різноманітністю, і харчування можливе навіть ввечері. Найголовніше ділити продукти умовно на три кольори, як світло трафіку: червоний, жовтий і зелений.

У червоній групі заборонені продукти, які повинні бути повністю виключені з вашого раціону. Вироби жовтої групи можуть і повинні споживати до шести вечора, а продукти зеленої групи їсти день і ніч без обмежень.

Червоне світло:

• Напівфабрикати, швидка їжа, кришка, жирне м'ясо і молоко, вершки і солодка вода, борошняні дріжджі продукти, майонез, морозиво, алкогольні напої, особливо шампанське, пиво.
Жовтий:
• М’ясні продукти з низьким вмістом м’яса, сиру та макарони, солі, томата, какао та цукерки, кава, крупи, сушені фрукти та фрукти, бісквіти, приправи.
Зелений:
• Низькожирні молочні продукти, морепродукти та риба (не смажені), яйця (варені не більше двох), гречана, рослинна олія, без дріжджові хліби, салат і огірки, капуста, зелень, морква, апельсини і лимони, грейпфрут, лайм і яблука.

Мета методології:

Ваша вага знизиться без харчових заборон, і здоровими кормами. Тому, використовуючи наш раціон, ви не тільки зможете схуднути, але і поліпшите здоров'я.

Краще варити їжу в парі, варити, тушковати або запікати форму. Візьміть їжу п'ять- шість разів на день невеликими кількостями, допомагає поліпшити роботу шлунка і кишечника. Спробуйте прогулятися після кожного їди, вправа, відпочинок активно. Не водити седентний і відключений спосіб життя, але також не переборщити його, розподілити навантаження. І після зарядки водні процедури чергуються з холодною і гарячою водою, це сприяє кращому кровообігу.
Спробуйте худнути більше на овочі і фрукти, вони поставляють організм необхідними вітамінами, позбавляють від холестерину, забезпечують клітковину.

Щоденне використання до двох літрів води, чаю без цукру, соку-фрешу.

Позитивні аспекти методу:

Дієта трафіку практично не обмежує вас в їжі. Також поступове зниження ваги не завдає шкоди здоров'ю. Швидка втрата ваги загрожує тим самим швидким збільшенням ваги.

Метод небезпечний і обов'язково забезпечить бажаний результат.

Приблизний раціон методології

У 8 годину ранку - вівсяна, приправлена горіхами або салатом з овочів або фруктів.
11 am - сир або йогурт, ягоди.
13 п.м. - курячий суп, гречана каша, обсмажений м'ясо або овочевий суп, паста, сир.
16 п.м. - Фрукти, сушені фрукти, шоколад.
17 годин - запечені овочі або морепродукти, свіжі.

Згідно з нашими методами, вага йде швидко, комфортно і небезпечна! А з тієї причини, що світлофори стає все більш поширеним серед жінок нашої країни. Так як це дуже просто, і вам не потрібно витрачати багато часу і зусиль, вам не потрібно тестувати небажані сили. За цим методом дієта може отримати не тільки бажане задоволення від досягнення мети, але і миру, досягти гармонії душі і тіла.

Ефект буде, як кажуть вони, на обличчі незабаром. Упродовж семи днів ви помітите перші приємні поліпшення вашого фігури. Але це не тільки втрата ваги, але і суттєве поліпшення вашого здоров'я.
Ми бажаємо Вам успіхів у досягненні мети та отримання відмінних результатів!

Джерело: дієта-dieta.ru

Категории

Смотрите также

Новое и интересное