Як я отримав і пережили мій перший інфаркт. Історія колишнього спортсмена





© Polly Morgan - інфаркт міокарда.

Це захворювання довге називається захворюванням 20-го і 21-го століття. І вона займає переважно життя чоловіків, незважаючи на свій вік.

Що таке питання, чому чоловіки? Поставимо ті обставини, такі як куріння і зловживання спиртом, і в решті ми маємо такі фактори ризику, як фізична і емоційна перевантаження. Чи є у жінок менше?

Імовірно, жіноча природа так влаштовується, що стрес відразу знаходить вихід у сльозах і навіть хістерії, і таким чином вони знімають більшість нервових поломок. Людина, яка сором'язлива, щоб дати свої емоції, приводить їх в себе. Це часто призводить до трагітичних результатів у ситуаціях, які можуть легко локалізуватися.

Я також хочу поділитися своїм досвідом, щоб надати чоловікам (і жінки теж) практичні поради щодо того, як забезпечити надзвичайну допомогу собі в цій страшній ситуації. Я не маю медичної освіти, я прочитав багато.

Серцевий напад зазвичай пов'язаний з гіпокінезією. Моя ситуація досить відрізняється: немає недоліків навантаження, але швидше, навпаки, перевантаження.

499 р.



Як це сталося мені.

Мій перший напад серця потрапив мені, коли я був 48. 6 днів до цих сумних подій я отримав премію за перемогу на конкурсі спортсменів понад 40 років. У той же час я пограла волейбол відмінно, я побіг 8 кілометрів в парку три або чотири рази на тиждень вранці. Калмили можна натягувати на планці до 12 разів і в 10 разів об'ємом і отримати «фістол» на кожному з ніг. В короткий час я мав досить пристойну фізичну підготовку.

2 тижнів до цього долі, я, без стресу, піднімаючи досить велику кількість капусти на плечі, вперше відчував у грудях деякі дивні відчуття свербіння, які, ймовірно, не можна назвати болем. Але не даючи йому найменше значення, і вирішив, що я просто не повернувся і просто "спинився" деяких нервових закінчень. Через кілька днів, намагаючись зловити автобус, що приїжджає до зупинки, я переживав ті ж неприємні відчуття. Я не скажу нічого, відчуваю себе абсолютно здоровим.

А потім один день, після роботи, втомлений, пізно вночі хотів пиляти металевий кут для гімнастичної стіни в країні. Вечору був осінній, в дворі був жовтень, він переніс. холодний прасок розморожує руки і для того, щоб зігріти, почав розпиляти більш інтенсивно. Відразу в грудях почали виростити свербіжне відчуття, а слабкість розливається над тілом. «Я просто не хочу скинути спереду всіх сусідів!» Я сказав собі розумово, забравши важкі заготовки і бігу до другого поверху.

Я впав прямо в передпокої, знеболюючий біль у грудях. Прибули швидкої допомоги. Інтенсивні заходи, лікарі буквально «проголосували» мене з світу.

« » » » » » » » » » » » » » » Так, ви спровокували серце атаку себе, сказав лікар, який мене досліджував, і ви можете зробити без неї. Ваше серце міцне і не слабке. Як ви можете приїхати? « » » » » » » » » » » » » » »

У лікарні, де не вдалося більше 3 місяців (серце атака повторюється знову), і в цей час я став більш освіченим, хоча б не в галузі медицини, швидше - я отримав "серцеву атаку" освіту.

Все моє життя я пам'ятаю мого співака Діани Андрєєвни Zenkovich. Вона побачила своїх пацієнтів як союзників у боротьбі з хворобою. В кімнаті, де були три сердечники, вона постійно дала нам лекції, короткі і популярні, і головне доступне для сприйняття.

Вона сказала щось, як це:

Серце така сумка м'язів. Цей безшовний механізм виконує величезну кількість робіт, дистиляції декількох тонн крові за 24 години. Серце не збагачується кров'ю, яка, як насос, проходить через неї. Серцевий м'яз подається з киснем ззовні, через велику кількість судин, які надходять до неї ззовні. Чи можна ви уявити цей механізм?

І коли він не виходить, через те, що деякі частини годівлі судин вона впливає на склероз і не проходить достатню кількість крові. Шматочок серцевого м'яза, тепер позбавлений харчування, гине.

Так, але всі інші сусідні м'язи серця залишилися трудомісткими! А потім, з потужними договорами, вони буквально стирають область, яка померла. Після всього, в старі дні серце атаки було викликано розривом серця. Людина вже між життям і смертю.

Так не потрібно сказати, якщо в цей момент він робить ніяких фізичних зусиль (наприклад, запускати сходи), то практично немає шансів зберегти його!

Кардіологи, ймовірно, посміхаються залізом після читання цієї примітивної діаграми. Але це чітка ідея механізму інфаркту, яка не тільки врятувала життя, але і дозволяє мені жити і працювати більше десяти років. (Я був радий застосувати до нездатності та кинути свою роботу.)

Нещодавно помер 42-річний друг шахти. Я думаю, що він загинув себе, так само, якби він завантажив гармату на голову! Ось як це сталося. На поїздці на змагання в маленькому містечку він раптом відчував дивну слабкість над тілом, «Дуже?» Імовірно, він сказав себе Так, щоб я, спортсмен, який постійно грає футбол з моїми однолітками, ветеранами, дозволяючи собі лежати в ліжку через нечудовий гас! Непристойна! Я просто повинен отримати хороший розтяг. Але земляний колір обличчя і явно нездоровий вигляд привернув увагу інших. З великою складністю він ледь наполегливий, щоб піти до лікаря.

Лікар відразу виявив поміщені ознаки: «Молода людина, у вас є доінфарктний стан». Він був негайно прийнятий до місцевої лікарні. Непристойно заборонено виходити з ліжка, і бути безпечніше, взявши тапочки. Після півдня і трохи відпочивають, він відчуває себе дуже здоровим. Мій друг відхилявся підробку і пішов до туалету босоніж. Він вийшов з туалету на розтяжці. І тепер не приміщення, але безпосередньо в моргу.

Про те, що сталося з ним, хоча я не був там, бо я впевнений в собі. Після того, як я впав в передпокої, амбулаторія все необхідне. Після декількох ін'єкцій, які розширили кровоносні судини і покращили кровопостачання м'язів серця, я відразу повернув свідомість. Під час цього часу, в той час як я був ретельно перевезений в машину, а потім приводиться по місту, біль повністю підлягає. Я відчував звичайну міцність в м'язах. Я впевнено зарекомендував лікаря про те, що я, спортсмен, не маю інфаркту і ніколи не може бути. Я очолився за турботу і проходив додому відразу.

Лікар побачив мене з атонішуванням і зауважив з залізом, що в три годину ранку я був малоймовірним, щоб отримати будинок, босоніж, в спортивному костюмі. Нехай до ранку...

Дуже здоровий. І незважаючи на те, що я зрозуміла, "У вас є серце атака", - Я сумнівав компетентність лікарів - бо я відчув великий!

Я теж не зроблю, і я йшов до туалету в тапочки ближнього сусіда. Я повернувся до мене, але після того, що я відчував себе в грудях, що я пережив вчора на дворі. Дякуємо Богу, що сталося в лікарні і в відділі серця. Я натиснув кнопку червоної сигналізації. Лікарі кинулися і попередньо занурилися на невідкладні заходи, і запобіжили новий інфаркт, який вже почався.

Так через ці «арти» (до того, що я отримав смартувальника), я впав на спину протягом трьох місяців, замість одного, і навіть після лікарні я лікувався вдома протягом трьох місяців.

Що робити, якщо це відбувається

Які висновки можна зробити з усіх цього?

Найголовніше дізнатися самоконтролю, це означає правильно аналізувати і розуміти ваші почуття. І, перш за все, не помилитися, що, як серце наліво, і тому в разі його захворювання «уколи». Ліва сторона іноді дрочить з інших причин.

Все потрібно знати, що серце «починає грудину» (не чули про такий термін до), в середині грудей і за кісткою, з якої ростуть ребра, і досить висока – практично в місці, де починається горло. Якщо болить там...

Величезний, сигналізація повинна викликати навіть незнайому і на відміну від будь-якого іншого свербіння, спалювання за грудинкою, іноді дає ліву руку, а в той же час пролягає через слабкість тіла, відчуття, що груди вичавлюються, складно кожен дихання.

Скоріш за все, це стосується вас інфаркту (не критикуйте мене за мужність суддів). Це просто приходь.

Чи буває це чи ні, починають розвиватися або linger на стадіях angina pectoris (також досить небезпечно) залежить від багатьох причин:

Від вашого стану і ступеня зносу і сльози тіла.

Стан вашої нервової системи.

Від імені кваліфікованої медичної допомоги.

Від наявності препаратів.

Останні, але не менше, ваш інтелект і грамотність і ваша поведінка в цьому критичному моменті.





Болі зони в інфаркті міокарда: темно-бард = типова зона, світло-борд = інші можливі ділянки

Бог позбавляє вас від намагань, за допомогою «молодої сили» у наданні слабкості, що поширюється через тіло, призводять до ваги в кінцівках, защипуючи за грудиною! Не пізнайте за роботу, а не вогонь, слід зробити вас бігом, або літати сходи, або перенести сумку на місце! Немає! Це про ваше життя і це може закінчитися півгодини, незалежно від того, що ви спортсмени. !

Не дуже пізно допомогти людині (або допомогти собі) якщо виникає раптовий напад. Перше, що потрібно зробити, щоб негайно зменшити навантаження на серце! Для цього потрібно зупинити будь-який рух, сидіти або лежати, де потрібно, і повністю розслабитися.

Необхідно спробувати тепло швидко охолоджувати руки і ноги. Доступ до свіжого повітря також необхідний. І звичайно ж беремо вазоділяторну ліки: нітрогліцерин, систак або нітронг. Де я можу отримати його? Якщо ви вже мали подібні м'які атаки, і лікарі підтвердили, що ваше серце не здорове - крихітна трубка з нітрогліцерином таблетки, вона допускається в аптеці без рецепта, вам необхідно постійно носити з собою. Якщо атака почалася несподівано, перший раз - запитайте про допомогу від пасерів-by. На сьогоднішній день «невідомий догляд за серцем» зношений багатьма; вони допоможуть вам. Після однієї таблетки буде викликана швидка щітка крові і ризик розриву серця різко зменшиться.

Далі З'явився лікар-стоматолог. Ще одне «делікатне» питання виникає перед вами: як краще відновити, щоб повернутися до активного життя? Це питання називається «делікат» тільки тому, що ліки не дають ніяких рекомендацій з цього питання. Дивись на себе: давайте читати статті про відновлення здоров’я для тих, хто мав інфаркт. На додаток до порад, які слід в повітрі частіше і прогулятися більше, ви не прочитаєте нічого. «Для цих людей існує можливість займатися фізичною освітою, тільки вони повинні консультуватися з лікарями. й

Ми зателефонуємо Вам (якщо ми не робимо так раніше). І дайте нам переконатися, що наш лікар, хороший друг, і, звичайно, ваш benefactor, наступне мудрі поради батька медицини, Hippocrates: Не шкодуйте! Так, він розповість про те, що фізична освіта і загартування є чудовими. Але... ви повинні бути радіти очікуванням, взяти трохи обережність і зробити це деякий час в майбутньому!

Я не хочу кинути тінь на лікарів (що я хочу жити і працювати) Чи є вони, як це було, обережно, тому що вони навчалися лікувати, і не застосовувати фізичні освіти? Нічого не подобається! Я переконаний, що лікарі розуміють цілющу силу фізичних вправ і знають способи їх застосування. Але не для того, щоб рекомендувати систему фізичних вправ до сердечників і навіть при збільшенні навантаження, і, таким чином, взяти відповідальність за життя пацієнта. Лікар повинен постійно стежити за найменшими змінами тіла пацієнта. І де знайти цю можливість, лікар клініки, прийом 40-60 пацієнтів на добу?! Це те, що начебто невибагливе явище: все популярне (особливо спортивне) література, друковані видання, інтернет, радіо і телевізійний заклик для фізичного виховання, як невелика, так і стара, і здорова і хвора. У той же час при контакті з лікарями за порадами, ви, ймовірно, познайомитеся з бажанням захистити вас від стресу. Не болить мене.

Поради щодо лікування захворювань (включаючи серцево-судинні) з активними рухами можна отримати тільки від захопленого лікаря, як академік Н. Амосова.

Ідеальним варіантом є Ваш персональний лікар, який задовольнить вас протягом багатьох років і хто записує всі зміни вашого тіла, при цьому даючи науково обґрунтовані рекомендації. Але що сниться неможливим.

Якщо так, то ваш самоконтролю дуже важливий. Я хотів би звернутися до особистого прикладу, розмовляючи про відновлення післяінфаркту, поступово збільшуючи навантаження - надана, звичайно, що я не накладаю і не рекомендую мого способу для будь-якого.

Я не скажу вам докладно, я буду тільки сказати, що коли я знайшов себе в такій непростій ситуації, я слухав і діяв на інструкції лікарів, але з невеликим заздалегідь. Я дуже уважно слухав до мого благополуччя, і це не до тих пір, поки я був дозволений прогулятися по 10 кроках, які я прогулявся 15, 19, 22. Але я відразу припинив тільки на підказках неприємних відчуттів, які я вже розумію дуже добре. Так само було зроблено при виборі набору вправ для зарядки: з часом їх ускладнюючи, збільшуючи кількість повторів.

Я прийшов до того, що сьогодні, у віці 60-плюс, я можу знову витягнути на барі; відштовхувати назад від підлоги десять разів під час лежачи; десять разів сидіти. Я можу плавати в басейні протягом тривалого часу і йти (без бігу!) на лижах. Я можу носити (для коротких відстаней, з відпочинком) 20-30 кілограмів, замість 3-5 кілограмів, рекомендованих лікарями. Також можна працювати (не фізично) 10-12 годин в рядку, працювати повільно в дачній ділянці - коп, милий, пил.

Я знову повторю, що це все індивідуально! Що може бути шкідливим для іншого. Дуже важливо для кожної людини, через ретельні тести, щоб визначити ліміт, за винятком якого може початися небезпечні перенапруження. І ретельно, доторкнувшись, за допомогою тренінгу, і звичайно, консультують лікаря, розповідаючи йому докладно про свої почуття, намагайтеся підштовхувати цей ліміт принаймні трохи і розширити свої можливості. Видання

P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Джерело: pokolenie-x.com/? п=4451

Категории

Смотрите также

Новое и интересное