Лаура Теддер. Пригнічений під час ріпаку, народився в результаті аборту

Laura Tedder був захоплений в результаті ріпаку. Її мама спробувала позбутися від дитини шляхом прийому ліків. Вона народилася хвора. Вона втратила очі. Вона воювала рак. Вона вважає, що Бог хоче жити.


Моє життя почався, коли моя біологічна мама ходила з бару і ріпакувала. До мене вона мала дві дочки, а третій не вписався в її картину світу. За дев'ять місяців вона була на наркотиках, які намагаються вбити мене. Але пережили. І я народився. Я народилася з раком очей. Через два роки ока повинна бути видалена.





Лаура Теддер.

Моя біологічна мати взяла мене до свого брата через три дні пізніше і сказав: "Дуже, візьміть його." Це сталося. Це де почався мій життя. Вони прийняли мене, брат і дружина. Після цього я продовжував виконувати операцію обличчя, понад сто операцій. У мене було випромінювання, все, щоб зупинити рак. У мене була пластична операція.

Я не міг боротись без Божої благодатності. Він підвів мене через все це, через всі операції. Моє життя в руках, Господа. Візьміть мене, де ви хочете. Де я хочу бути. Я завжди був охоронець ангел сидить поруч з мною, завжди захистив мене. Він був там під час всіх операцій. Я пережили. Тоді я знаходив пухлину мозку і я, і Бог очолював мене через це.

Очевидно, що Бог хоче бути тут, тому що я люблю Його і він любить мене.

Я намагався відмовлятися від своєї біологічної матері. Я був прийнятий в іншу сім'ю, вона подарувала мені своєму брату і ніколи не пробувала мене. Одного разу я сказав, що я хочу поговорити з нею. Вона попередила, що я збираюся викликати її. Я назвав. Вона сказала: "Та Лаура". Вона сказала: "Я знаю."

Я сказав: «Я хочу, щоб зробити те, що я був відсутній в житті». Але вона перебила мене, "Я розповім, Лаура". Я тебе зацікавила. Ви вже зустрілися з дитиною. Ви загинете весь час, ваша мама зіпсує вас, будучи в лікарні з вами 24 години на день кожного дня. Не можна псувати дитину таким чином. й

І я сказав їй: "Я зателефоную вам сьогодні, щоб сказати вам так багато, щоб дати мені відхилити." Для догляду за мною і моє життя, допомагаючи мені через всі операції. Я хочу сказати, Бог благословить вас, щоб дати мені. Ці слова слідують тишу. Вона не знає, що сказати.

Я не бачу її. Довгий час у мене було погані почуття. Але життя йде на, вона прийняла її рішення. Я живу, маю одну око. У мене є чудовий чоловік, син, бабуся. Я молитися Богу щодня і подяку за те, щоб зберегти мене живим. Тексти пісень, а це означає: Я тут для моєї віри в Бога. Тексти пісень, а це означає: Я Його судно, і я проповідаю Слово Божого. Він зберіг мене з причини. І я вірю, що це причина, щоб розповісти людям, які дива відбуваються. Ми повинні тримати віру. Ви повинні вірити в Бога.

Я вірю, що ви можете подолати все життя. Навіть якщо ви думаєте, що все дуже погано. Неважливо, як це погано. Якщо у вас віра, Бог проведе вас через неї. Сісти вниз, променя і довіру Хім. Дати Зробіть серце і дайте Дякую за бажання жити. Якщо ви знаходитесь тут для конкретної причини. Неважливо, що відбувається вам, ви можете зробити все з Богом.

Можливо, найгірше буде з вами. Рак. Я був раком кілька разів. Я втратив очі в боротьбі з раком, але я ще можу побачити. Що б ви не захочете, Бог є для вас. Пам'ятайте, що і довіра Богу. Все, що ви повинні зробити: довірити Бога, нехай Бог керує вас по всьому. Ось чому він тут. Що зробив для мене.

Я перехоплю все, що я вірю. Бо він пообіцяв мені це. Він сказав мені: "Лаура, я збираю вас через все." І зробив він. Пройшов через все, через сотні операцій. І я тут. Ви можете подолати всі ваші труднощі, якщо ви вірите в Бога.





Лаура з онуками

Я дав два дні, щоб жити при відкритті пухлини мозку. Не знаю про це. І коли я отримав виклик від роботи, я б сказав, "Я маю головний біль, я не можу це зробити сьогодні." Я шукав, якщо я буду тут в пару днів.

Тексти пісень, а це означає: Але нічого не турбує мене! Немає болю. Ось як я сильна. Термічно сильний. Я через всі ці операції. І Він дав мені найкраще. Вже в темних днях, коли рак був дуже маловідомий, він не лікував спосіб це сьогодні. Бог приніс мене до кращих лікарів часу, щоб я міг вижити. Так що я можу бути його судном, щоб я міг говорити про Його. Який я

У мене є син, який поруч мене. Він має близнюки. Я так щасливий чоловік, давайте з цим. Він одружився з інвалідністю. Ми одружилися і мали сина. Тоді ми мали дві онуки.

Аборція впливає на все. Якщо я не вижити, я не маю чоловіка, сина і онуків. Аборція впливає на все.





Переклад А. Гапарян

Джерело: pravmir.ru

Джерело: /users/1077

Категории

Смотрите также

Новое и интересное