Надходження Ангера: 15 простих способів





Чи можна ви пам'ятати, що ви дійсно сердитися з кимось? Ви так сердилися, що ви порушили на думку цього чоловіка? Якщо ви хочете, щоб допомогти нам отримати те, що ми хочемо. Від нас часто працює, викликаючи зайвий біль. Навіть найяскравіші природи можуть в певній точці перетворитися в в венозний скраб, якщо штовхнути до цього.

Різні життєві ситуації викликають нас, щоб відчути сумність, біль, розчарування та гнів. Слово, що ми ніколи не думали. Ми припинимо себе, спокійні і щирі люди, які ми звикли бачити. І ні, ми не любимо, що ми перетворюємо.

Негативні емоції знищують нас, ми повинні боротися і долати їх. Так само можна використовувати для вирішення всіх негативних емоцій. Щоб полегшити розуміння, ми використовуватимемо небезпеку як цільова емоція для подолання. Пам'ятайте, що цей метод може допомогти вам впоратися з іншими несприятливими сильними емоціями, такими як ревнощі, провини, ненависть, шкоду і страх.

Чому ми відчуваємо дегустацію?

Агер не приносить приємних відчуттів. Відчувається відчуття. Усе в нас усадки, ми потіємось, ми реагуємо (необхідно) в режимі виживання. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Все про нас. Іноді гнів настільки сильний, що ми відлякуємось від інтенсивної ненависті, спрямованої на інших людей. І коли ми охолонемо, ми хочемо, як ми можемо дозволити собі падіння в цей стан.

Відповідь дуже проста. Розкажіть. Емоція – відповідь нашого тіла на думку, яка може бути викликана зовнішнім становищем. Але ми розглянемо цю ситуацію через призму наших ідей. І наш призма забарвлюється психічними поняттями, які є унікальними для кожного з нас, таких як добре і зло, шахта і ваші, як – немов, право – неправильно. Пам'ятайте, що у нас є різні призми, тому конфлікт неминучий при перекладі ситуації.

Наприклад, якщо хтось втратив свій гаманець, наші емоції не настільки сильні. Але якщо це наші гроші, ми раптом починаємо відчувати біль і хірург, щоб відреагувати, що втратили.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Що це таке. Я можу бути мій гаманець, мій гордість, мої гроші, мій будинок, мій автомобіль, моя робота, мій дитина, мої акції, мої почуття або мій собака. До тих пір, як ми відчуваємо втрачені або погрожені з втратою, ми відчуваємо біль у вигляді гніву або іншої сильної негативної емоції.

Ми відчуваємо біль, тому що ми навчалися з дитинства, щоб думати, що речі, які ми позначили «мін» – це те, що ми визначаємо.

Ми розуміємо, що якщо ми втратимо його або втратимо, ми втратимо себе. Вдово, наш ego нічого не залишив для ідентифікації. Хто ми? Це питання викликає наш егоїсний біль.

В самому серці ми відчуваємо себе як більш: більше грошей, більше поваги, краще завдання, або більший будинок. І ми не розуміємо, що наші думки завжди хочуть більше. Вітаю – це психічний стан, який постійно росте, жалюзі нас, відстані нас від реальності, і в той же час переконає нас, що ми діємо мудро.

Звичайні компоненти гніву:

Ми віримо, що ми лікуємо недобрим. Ми розповідаємо, що ми заслуговуємо більше, і ми купуємо в фантастику, що хтось лікував нас недобрим.

Втрата – Ми відчуваємо, що ми втратили щось, що ми визначилися. Почуття, гордість, гроші, автомобіль, робота.

Гільт – Ми відхиляємо інших людей або зовнішніх ситуацій, як причина нашої втрати, відхиляємо їх за жертву. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Ми не можемо бачити, що відбувається з точки зору інших людей. Ми стаємо глибоко самогубним.

Біль – Ми відчуваємо біль, психологічний стрес і тривожність. Біль викликає фізичні реакції в нашому організмі, які порушують природний потік енергії і загрожують стану благополуччя.

Зосереджуйте увагу на те, що ми не хочемо, щоб у нашому житті, і зважимо їх, скаржавшись на них і повторюємо наші скарги тим, хто готовий слухати. Це створює замкнений цикл гнів. «Ми отримуємо більше того, що ми фокусуємо.» Це правда незалежно від емоції.

Цікаво, що якщо є дві сердитися люди, які незадоволені одиницею, вони обидва відчувають почуття втрати і несправедливість. Як відчуйте біль і потрібно відмивати іншу людину. Хто правильно? Відповідь: Як правильно, так і як неправильно.

Чому ми працюємо над собою і долаємо наш гнів?

Негативні емоції, такі як небезпека, які підштовхують наші тіла в режим виживання, як якщо розповідають наші тіла, «Ми в небезпекі». Щоб підготувати нас до «боротьба або рейс», в наших органах відбувається фізіологічна зміна. Ці фізіологічні реакції переривають природний потік енергії в нашому організмі, що впливає на наше серце, імунітет, травлення і вироблення гормонів. Таким чином, негативна емоція є своєрідним токсином для тіла, який заважає гармонійному функціонуванню і балансу.

Пролонгований гнів, стрес і нетривалість шкоди нашим надниркових залоз і імунітету. У жінок перевантаження надниркових залоз може впливати на репродуктивні органи (матусі, яєчники), викликаючи патології, які можуть теоретично призвести до безпліддя.

Чи не ваше фізичне і психічне здоров'я варто більше, ніж всі психологічні тиски, які ви готові прийняти?

Якщо ми відповімо на власні негативні емоції та боляче почуття, що лише тимчасово задовольняють нашу гордість?

Агер також хмарує наші розуми, і ми починаємо приносити проблеми і біль. Замість того, щоб відмовитися від них, стати вільним від самонарізаного болю, ми робимо irrational, irrational, шкідливі рішення, які дозволяють нам пошкодити їх. У разі розлучення, наприклад, юридичні витрати, поодинці можуть з'їсти всі заощадження, залишаючи обидві сторони нещасливими і бідними. У цьому випадку ніхто не переможе!

Теоретичні основи зміни настрою.

Ви помітите, як швидко ви можете впасти в негативний настрій? Може бути дроб другого. На тій же основі ми можемо припустити, що це займе стільки часу, щоб стати продуктивним. Однак проблема полягає в тому, що з раннього віку ми навчилися залишатися в непродуктивному стані. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Нерідко навіть наші батьки не знали цього, і все ще не знають.

Коли виникають негативні почуття, ми маємо два варіанти:

Щоб слідкувати за шаблоном, ми навчимося як дітям, реагувати і негативно споживати нас.

Щоб відірвати модель, яка була закладена в нас, і, таким чином, щоб плести нові дороги, які створять альтернативні можливості для нас.

Насправді, є три способи розбити поведінковий візерунок:

Візуальне – Змінення думок.

Вербаль – змінити спосіб, який ви висловлюєте свої думки.

Кінестетика – Зміна фізичного положення.





Знайте, тепер давайте на практиці...

15 Шляхи подолання

Деякі з цих методів можуть бути більш ефективними для когось, для кого менше. Для мене, «Погляд!» є найефективнішим способом (що саме тому він заходить у цей список). Я також помітив хороші результати при використанні декількох цих методів.

1,1 км Зареєструватися

Найшвидший спосіб змінити негативні почуття і подолати небезпеку, щоб миттєво змінити наше фізичне положення. Найпростіший спосіб зробити це для зміни положення очей. Коли ми перебуваємо в негативному стані, ми швидше за все, розглянемо. Якщо ми поглянемо різко вгору (відносно до нашого візуального літака), то перебаємо негативну модель занурення в швидкості і негативних емоцій.

Будь-яка різка зміни фізичного положення допоможе:

Підігніть і розтягуйте, випромінюючи незнімний зітх.

Зміна виразу, робота з виразами обличчя.

Перейти до вікна, освітленого сонцем.

Зробіть 10 стрибків на місці з зміною в положенні руки і ніг

Танцюйте смішний танець, щоб зробити задоволення від себе.

Масаж вашої шиї з одного боку і співу «Щасливий день народження» одночасно.

Спробуйте зробити цей наступний раз, ви відчуваєте негативно, або у вас є неприємна думка.

2,2 км Що ви хочете?

Скажіть, що ви хочете з ситуації. Ваше завдання полягає в описі кінцевого результату, який ви хотіли б побачити. Будьте чіткі, бути реалістичними і чесно. Детально в описі. Якщо ви хочете бачити результати.

Якщо у вас є чіткий план, і ви помітите, що ви займаєтеся серед негативних думок, які ви не хочете, ви можете просто зосередитися на цьому списку.

Також, коли ми свідомо робимо цю вправу, ми можемо реалізувати, що випадкові речі, які ми здавалося б, є непотрібними.

3. У Визначте своє слово: ні, ні.

Слова, як «не,» «не може бути», щоб ми не хотіли. Мова і мова мають велику владу і може впливати на наш підсвідомий розум і наші почуття. Якщо ви знаходите себе за допомогою негативного слова, розгляньте, чи можна замінити його іншим позитивним словом. «Я не хочу війни», – каже: «Я хочу миру». й

4. У Знайти світло.

Темність зникне тільки при появі світла (наприклад, світло від лампи або сонця). Негатив можна замінити позитивом. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Я знаю, що це важко зробити, коли ви в штормі емоцій, але я впевнено вірю, що ми можемо зробити щось нове з кожної ситуації.

Знайти свій урок. Знайти в ситуації придбання для себе, незалежно від того, що це: щось матеріальне або психічне розуміння чогось нового, або особистісного зростання. Знайти світло, так що ви можете позбутися від темряви вашого розуму.

5. Умань Подаруйте шлях.

Подаруйте в вічній необхідності нашого его, щоб бути правою, щоб відлякувати, сердитися і вирокувати. Сюрендер на обличчі моменту. Подаруйте тягу, щоб турбуватися про ситуацію. Будьте обережні. Переглядайте свої думки і навчайтеся відокремити ваші думки від вашої особистості. Ваші думки Гра досягне свого логічного висновку, незалежно від того, чи підкажемо емоції чи ні. Довірте мені, космос буде слідувати за курсом, і що відбувається. Якщо ми не даємо, ми просто закручуємо себе без причини, і в результаті наш організм буде страждати.

6. Жнівень Зона впливу

Коли ми перебуваємо в поганому настрої, ми можемо легко впади в безперечний цикл негативних емоцій. Ми не отримуємо краще, якщо ми серед людей, які скаржаться на ті ж проблеми. Не робіть нас краще.

Знайти групу людей з позитивним прогнозом на життя. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Коли ми в поганому настрої, ми можемо вивести енергію від них, щоб піднятися вище проблем і негативних станів.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

7. Про нас Дякуемо

Візьміть ноутбук і ручку і знайдіть тихе місце. Список (як докладно можливо) все, що ви вдячні за ваше життя: що відбулося в минулому або в сучасному, або що відбудеться в майбутньому; це може бути відносини, дружні відносини, можливості або матеріальні збори.

Заповнювати всю сторінку і використовувати стільки сторінок, як ви вдячні вам. Обов'язково подяки ваше серце і тіло.

Це простий, але неоцінений спосіб зосередитись на те, що дійсно важливо. Ця вправа може підняти настрій. Нагадуємо, що ми дуже вдячні.

Неважливо, як погані речі, ми завжди повинні бути вдячні. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Я також зрозумів, що тиха медитація протягом 5-10 хвилин до цієї вправи і візуалізації все на вашому списку після вправи зробити процес більш ефективним. Спробуйте самі!

8. Медитація.

Медитація – це розумова підготовка. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Незалежно від того, що відбувається до нас на рівні зовнішнього вигляду, ми маємо можливість залишатися зосередженими, відчувати стан прийняття, рух життя, спокій і любов. Коли ми перебуваємо в цій державі, ми раціонально, і у нас є чіткість, що дозволяє легко обробляти будь-яку ситуацію з мінімальним стресом на нашому тілі.

9. Навігація Методи дихання релаксу

Більшість з нас мають неглибоке дихання, і повітря тільки надходить в верхні легені. Глибокі вправи для дихання допоможуть нашому мозку і тіла отримати більше кисню. Спробуйте:

Поставте прямо на стілець або підійдіть.

Переконайтеся, що одяг не натиснути в будь-яку точку, особливо в шлунку.

Дихати в. Дихати.

Покладіть одну руку на живіт.

Коли ви дихати, відчуйте свій ручний ліфт, як повітря заповнює ваші легені все спосіб діафрагми.

Коли ви вдихаєте, відчуйте свою руку назад до її оригінального положення.

Важко розрахувати свої інгаляції і видиху, поступово вирівняти їх так, щоб як і інгаляції, так і видихало останні однакові кількості векселів.

Поступово додайте інший рахунок на видиху.

Продовжити додавати вексельний рахунок до закінчення терміну дії двічі до моменту інгаляції.

Повторити це дихання ритму 5-10 разів.

Зберігати очі замкненими і тримати тихий протягом декількох хвилин після цього вправи над.

10. Мило!

Ми не можемо сміятися і бути одночасно. Коли ми робимо фізичний рух, нам необхідно сміятися або посміхатися, ми миттєво починаємо відчувати себе веселим і безтурботним.

Спробуйте прямо зараз: посміхатися на вашій найчарівній посмішки. Дуже дякую! Як ви відчуваєте себе? Ви відчуваєте негайну щітку радості? Ви забулись проблеми?

Зробіть список фільмів, які змусять вас сміятися і тримати їх в домашніх умовах. Або зустріти друга, яка має почуття гумору і може зробити вас сміхом.

11. Кованість.

Я кажу, щоб всі мої венозні маленькі скраби. Я знаю, що думка про те, що ти «неми» здається неоднорідним. Чим довше ви harbor гнів, тим більш болючі емоції ви будете відчувати, тим більше штамів на вашому тілі і чим більше шкоди ви будете викликати здоров'я і благополуччя в довгостроковій перспективі.

Не в змозі пробачити когось, як пити отрую і чекати ворога, щоб померти. Тільки що ніколи не трапиться.

12. Натисніть гумку гумкою.

Завжди надіти гумку на зап'ясті. Щоразу ви помітили думку, яка може призвести до негативного циклу тьмінь, натисніть гумку. Це може боляче трохи. Але навчити наших думок, щоб уникнути таких думок. Болі – великий мотиваційний фактор.

13.00 р. Визначте і позбавляйте від своїх сповіщувачів

Написати список слів та заходів, які викликають це негативне емоції. Можливо, це слово «відчуття», або ім’я якогось, або до певного ресторану.

Подаруйте собі своє слово, яке ви будете ліквідувати будь-яку згадку про ці тригери у вашому житті. Якщо ми знаємо, що ми збираємось нам, чому це буде?

14. Визначити для себе те, що гнів несе.

Написати те, що ви зробили, коли ви сердилися. Коли ви зробили з переліком, перейдете через неї і підрахуйте кількість позитивних речей, які насправді сприяють вашому самопочуттю. Так, і далі, «Побажання зробити ще одну людину страждати і відчувати біль» не вважається «порушенням до вашого благополуччя. й

Ця вправа допомагає нам принести більш обізнаність, раціоналізацію та чіткість ситуації.

15.00 р. Стрий для завершення. Вирішення проблеми.

Не затримайте ситуацію лише до «провайдера» або «провайдера». Це не розумно для будь-яких сторін, які беруть участь.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Візьміть кроки, щоб допомогти вам прийняти наступний крок і наблизити проблему. Будьте проактивними і розумними. Скоріше ви вирішуєте проблему, швидше ви можете звільнити себе подумкою.

Джерело: justpost.com.ua

Категории

Смотрите также

Новое и интересное