Йога тури в Сарган замість Мілана: що дійсно відбувається в російській туристичній індустрії

р.



浜у 涓 蹇

Події 2014 р. мали значний вплив на ситуацію в російській туристичній галузі та стартапи. Приблизний до новорічних свят, публічне відправлення з цієї нагоди підійшов до стану хістерії: люди масово скасовують канікули і руки над квитками, а туристичні оператори здаються нічого не залишилося, але для підрахунку збитків. Учасниці грудня Московської Tech Meetup обговорили питання, що дійсно відбувається: криза або природна реструктуризація ринку. T&P публікує свої думки про нові тенденції в контексті санкцій та зростання курсів обміну, рівень освіти російської онлайн аудиторії та реальні проблеми. Андрій Осінцев: Промисловість погана зараз багато способів. По-перше, бізнес був побудований на фундаментальних речах, таких як дохід, що дорівнює доходу, мінімальні витрати, тепер є приклади успішних інвестицій на ринку, включаючи іноземні, які працюють з дещо різною стратегією збільшення обороту. Оператори турів думали, що все завжди буде великим, в одній точці він став поганим, і кожен не був готовий: це питання ефективності управління і підходу до бізнесу. Накладення санкцій мали величезний вплив на економіку: з’явилися чотири млн неекспертифікованих держслужбовців, а підприємства, які подали їм, вперше почувалися. Минулого року в Евітеррі розпочалася серія банкрутств, після чого почався сезон санкцій. Це призводить до двох проблем. По-перше, незрозуміло, де рівень випливу та єврообміну, які змінили бюджети на Новий рік. По-друге, криза довіри споживача: не зрозуміло, хто піти купити, бо туроператор в будь-який час може сказати: «Соррі, ми не платимо за вас». На мій погляд, іноземні інвестиції, проте малий, зупиниться в цілому. Російські інвестори, ймовірно, будуть підтримувати цей час. Євгенія Бєленкая: Росія займає досить невелику частку в Expedia, незважаючи на розмір і зростання ринку. І ми побачимо, що для всіх наших партнерів не відхиляється. Якщо раніше Новий рік був запланований відразу, забронюйте ті ж готелі на приїзді з відпочинку, зараз є багато спонтанних поїздок. Наступного року буде не просто без зростання, але з негативним зростанням. Ринок і баланс живлення на ньому змінюються: маленькі гравці залишають, і це час для туроператорів для задоволення. П'яні тури також не дуже популярні: що відбувається і курс зробив їх брудною роботою. Ми можемо бачити з технічних тенденцій, які Росія зробила в три роки, що Європа вже п'ятнадцять років. Це стосується маркетингу, мобільних пристроїв, лояльності клієнтів. Ми прогнозуємо, що наступний рік буде страшним, але в 2016 році ті, хто вижити буде все назад в числах, оборотах і інвестиціях.

Ми свідки різкого стрибка в зростанні російських напрямків. Україна, Київ та Одеса були дуже популярними, на жаль, зараз померли. Крим помер з інших причин, хоча люди хочуть піти туди. Але, оскільки не існує банківської системи, готелі фізично не мають можливості розрахувати та сплатити комісії постачальникам. Всі чули історію, що одна компанія, нехай це не назвить, просто приводи з валізом готівки. Це, мабуть, єдиний спосіб роботи зараз. Але в найближчому майбутньому не буде санітарно-банківського сектора, що дозволить білим компаніям отримувати комісії.

Яніс Zenis: Я не хочу бути чорним птахом терору, який засохає над аудиторією. Aviasales, як Alice в Wonderland, завжди намагався запустити кілька разів швидше, не витрачаючи більше, ніж заробіток. Це ключові речі для 2015. Ми побачимо величезне перерозподіл до внутрішнього туризму. На додаток, рік після року, є смішна історія, коли пошукові запити показують, що росіяни хочуть бути в Бангкоку, Гоа, Празі та Парижі. І купити Мінеральні води і Сочі. Не сміхатися про це, бо у нас є прохолодні місця для відвідування. І я впевнений, що ці зміни звички споживачів роблять багато хороших для нас. З точки зору цін на квиток також відбуваються фантастичні ситуації: наприклад, Wizzair, який проводить Будапешт на 4 тис. рублів, продовжує це зробити. Або ще недавно, Transaero видала ціни на прямий рейс до Бангкока в грудні за 20 тис. рублів, який не був випадок з більш м'яким доларом.

Звісно, нам потрібно працювати набагато важче наступного року. Мобільна частина Авіапродажу, і я думаю, що всі колеги відзначають це, росте в дикому темпі: в даний момент вона становить 45-47%. Але я не впевнений, що все буде диким, оскільки є лише десять мільйонів людей в Росії, які літають. Цей номер, ймовірно, є зменшенням наступного року. Давайте готові.

Валентин Домбровський: Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний для вас час. Кількість рейсів, швидше за все, знижується на наступний рік. EnglishDeutschPусский简体中文中國傳統EspañolالعربيةFrançaisελληνικάDanskАнглійскаябългарски Німеччину, Америку та ін. Щодо онлайн. В основному, послуги Excursiopedia продовжують купувати локально, навіть за кордоном, ми намагаємось принести це на веб-сайт.

Відбувся загальний занепад у туристів, які прямують до Європи. Ми також бачимо переорієнтацію на внутрішні напрямки та очікуємо збільшення кількості пропозицій тут, в тому числі через співпрацю з державними організаціями: ми вже спілкуємось з Московським туристичним комітетом. Неподалік і 2018 з чемпіонатом світу. На цій точці в Москві і не тільки доведеться будувати певну кількість готелів. Ці готелі не збираються в будь-якому місці, а після того, як вони будуть заповнювати.

Таким чином, є завдання для підвищення інтересу до Росії як туристичного призначення.

Інтуріст, наприклад, розвивається так звані міські канікули в Москві, і ми також хочемо співпрацювати з цим. Ми маємо ресурси для розвитку в Росії та за кордоном, ми інтегруємо в мета-дослідження та шукаємо партнерів.

Арсен Джанумов: Насправді, ми отримуємо розчарування. Тільки дванадцять мільйонів росіян мають паспорт: тобто люди не повинні літати. Наші послуги не тільки використовуються російською мовою. Відповідно, в чистому вигляді, у нас є ще менше людей. Я не говорю про візи.

Якщо ми уявляємо, що долар і євро не стрибають в будь-яку точку, ми все ще бачимо зменшення середньої перевірки на 10-15%. І це не тільки тому, що люди починають економити гроші, але тому що у нас є дешеві пропозиції від недорогих авіакомпаній і дисконтерів, які дозволяють літати в Лондон на п'ять тисяч рублів. Ринок стає більш різноманітним. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Але ми маємо чітку картину, коли користувач отримує вибір. Також є преміальний економ-класу - практично бізнес-тариф. 2 роки тому у нас немає нічого. Ми ніколи не вважаємо, що один компенсує іншим, але відразу ж відштовхує «повернути його назад». Ми не робимо нічого. Як війна.

Минулого року я летю до Таїланду за $ 30 000 у грудні, і це не було. Це те ж саме зараз, тільки трохи менше людей. І ви будете літати за однакові гроші, і якщо ви конвертуєте його в долар, це ще дешевше. Ми не будемо жити. Ми в ІТ-індустрії, і якщо ви не хочете, ви будете розвивати відповідно до законів ринку, які будуть виконуватися вперед. По суті, ми не втратимо квитків: так, ми не вирощуємо з травня, але ми не застоїли в плані їх кількості: Єреван виріс 2,5 рази, Санкт-Петербург зняв, з Сімферополя в загальному сенсі, що всі муки там. Я дуже хочу, щоб не було багато готелів, які залишилися після того, як Сочі з'являються в двох або трьох більше містах, тому що тепер деякі внутрішні напрямки виглядають як билінг. Якщо ми залишимося позитивним, легкою галуззю вимирати, всі виробники автомобілів залишають, але ми будемо залишатися на плавці ще на три або чотири місяці: залишити Росію, вони будуть потрібні десь купити квитки.

Яніс Zenis: Цей тон абсолютно перпендикулярно тонусу в інформаційному просторі. Щодня я отримую дзвінки з різних медіа-виставок і спілкуюсь з нічними марками про ціни квитків. А коли я поясню, що ціноутворення відрізняється, що не потрібно турбуватися, вони більше не цікавляться. Ми не будемо йти в будь-яку точку світу, якщо є необхідність писати всюди, ми не будемо йти в будь-яку точку світу, Сочі і нічого більше, негативний баланс пасажирів, що летить до Америки в цілому. Я не можу сказати, що це нічого не робити з реальністю, але що отримує в голову робить речі більш складними. Тому, крім бізнес-розвідки та технічних речей, дуже важливо уважно стежити за тим, що відбувається в інформаційній галузі.

Арсен Джанумов: Абсолютно. В цілому група стартапів не може відобразити певну російську «фейсбук» забарвлену в кольори девілу. Все, що ми можемо зробити, щоб він був. Люди не будуть літати менш глобально на цьому етапі, вони потребують відпочинку. Власники літаків, авіакомпаній і всіх залучених до них доведеться заощадити кошти, щоб зберегти 80 відсотків людей, які літають. Ділові поїздки можуть бути меншими.

Андрій Осінцев: Так, ЗМІ не люблять хороших новин, але є статистика, що 57% росіян відмовилися подорожувати на Новий рік на користь власних заощаджень. Середня перевірка на внутрішньому ринку є абсолютно різним, я кажу це від імені компанії, яка продає 90% вітчизняних напрямків. Сочі - чудова область, яка була вгорі, тепер Сімферополь з'явився, просто тому що там немає іншого транспорту. З чотирьох мільйонів людей, які подорожують щороку, прибули. Інфраструктура була побудована тільки в Сочі та Казані, а відпочинок? Вся філософія. Чому OneTwoTrip не ділиться або спілкується? Ви не просто продаєте страхування і додаткові послуги. Це також проблема на ринку. «Ми робимо щось, а потім скопіюємо його, і кожен буде дрібним». Це неправильне положення, я кажу.

Євгенія Бєленкая: У Росії всього 4,5 тис. готелів в класичному розумінні, які мають щонайменше одну зірку. Вся велика країна. Я не говорю про санаторії, будинки культури і відпочинку і все інше. Ви бачили Elbrus? Побоюючись, кошмар, сором'язливі і жахи. Навіть якщо у мене немає грошей, щоб піти в Австрию, я не буду там: там немає ніде жити, і не буде ще 20 років. Угору знизився. Тексти пісень, а це означає: І хто ще б літати на регіон? Як довго я можу піти в Сочі? Вона була скасована, і як ви отримаєте на свій п'ятизірковий Marriott? Так, необхідно розвивати внутрішній туризм, переорієнтацію, але цей ринок, на жаль, обмежений. На даний момент на цих місцях є люди, які займаються Чемпіонатом світу 2018 року. Ростов, Сарган - це просто волосся на кінці.

Я хотів би піти в Байкал, але це коштує 10 тис. дол. За ці гроші я буду подорожувати в Південній Америці на місяць.

Я вірю в нішу туризм. Кожна людина повинна зробити себе самостійно. А якщо ви не є гігантом, але стартап, який потрібно вижити, ви не можете конкурувати. Але якщо є щось, що тільки ви можете зробити, як йога-турні тури в Сарганську, це дуже класно, тому що ви будете краще, ніж 155-й конкурент Озон, навіть з мільйонами.

Андрій Осінцев: Дмитро Яковлєв з Озону сказав тиждень тому, що у них є найдовший рейс до Махачкалі, і не потрібно робити мобільний додаток. Це смішний, щоб мати 150 мільйонів інвестицій у вас, і це не про гроші, це можливо, щось прилипає тим, хто залишає ринок. У прикладі «Яндекс.Прямо». Як заробити гроші призводить до мильних бульбашок, які просто лопаються.

Janis Zenis: Max Krainov, CEO Aviasales, говорить, що Росія є чудовою країною, тому що ви можете зробити багато грошей, не будучи rude до вашого клієнта. І Костя Калінов на нещодавньій конференції заявив, що одна з проблем російського туристичного ринку полягає в тому, що кожен бажаючий міг зробити озону, Amazons, поспішаючи продати страховку, нішу послуги та нішу. Тут є, наприклад, необхідність приїзду: у вас є порожній холодильник, магазини закриті, і ви йдете додому голодним і страждаючим.

Валентин Домбровський: Ми не можемо впливати на розвиток інфраструктури. Взаємодія з Комітетом з питань туризму Москви показали, що вся державна машина далеко від однорідної. Вони важко працювати з, але що робити?

Андрій Осінцев: Найпопулярніші питання від людей, які подорожують в Європу, тепер є «Як багато додаткових витрат на багаж?» Про випуск санкцій.

Авіакомпанія повинна упакувати послугу «Додатковий багаж шини та сиру».

Flocktory запустив схожу історію: деякі промо-коди, які з'являються після покупки. Цей тренд почав кілька років тому на заході.

Арсен Джанумов: Якщо ви описуєте без філософії, як ми відволікаємо людей від усього цього нечутливого, немає нічого більшого, ніж вільний. Я зберіг бюджет на карту супер генія, але потім зрозумів, що це не варто витрачати гроші на нього, але досить подарувати йому клієнту. Тепер даємо знижку п'яти тисяч рублів, це працює. Ми були першими, щоб інтегрувати історію, де карта мандрівника не згинається до банку. Тепер зарплатний проект, скупчення бонусів та приємна радість витрат їх буде поєднуватися в одному продукті. Якщо ви заробили багато перед кризою, а потім кинули гроші на картці і вони відмерли вагу, то це перетворюється в бонус і позитив.

Ще одна тенденція: 50% людей відкривають електронну пошту від iPhone. Я повинен видалити все на моєму телефоні, який може відлякати мене, залишити великі кнопки і писати “Так, зробити це!” І люди роблять. Ми завжди підкресимо, що ми маємо відмінне ставлення до наших конкурентів, але ми любимо наших лояльних клієнтів. І ми завжди підемо до нуля або негативно, але перейдемо в напрямку.

У нас є запас, Бог заборонений, від 2-3%. Ринок будується таким чином, що ви є, ви повинні розглянути, що є мета страховики, які дуже популярні. З одного боку, вони дають прохолодну ідею користувачеві - оберіть найкращу, на іншому - немає гарантії, що ця компанія не буде йти на банкрутство завтра. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Ви не збираєтесь продати щось.

Андрій Осінцев: Я, важко бути піонером. Багато людей кажуть, що вони купують квитки з Yandex та Internet Explorer. Рівень онлайн освіти не дуже високий. Новий покупець E-ticket тепер коштує більше тисяч рублів. Питання, коли ви платите за це? У першому році ми обпекли мільйони доларів на телевізорі: продаж розі 10 відсотків. Це розміщення продукції, покриття аудиторії та інші метрики. Маркетинг вимагає аналітики і даних, тому я заохочую всіх думати.

Є ще один тренд - смерть туристичних пакетів. Люди починають шукати і забронювати самостійно: квиток окремо, готель окремо. Після кризи 2008 року в Європі динамічні 70% туристичних пакетів. Вимоги до аудиторій, які виростають і просять стають гнучкими. Ми збираємося будувати і закривати стандартні тури.

Євгенія Бєленкая: Головне, що ми не обмежені. Закон про туристично-туристичну діяльність, наприклад, написано людьми, які написав закон про азартні ігри. Закон про персональні дані має напасти чинності 1 січня, але його прийняття було перенесено до червня 2016 року. Моя особиста думка полягає в тому, що він за боротьбу з великими іноземними гравцями, такими як Booking.com. Але це не фізично застосовується: електронної комерції, подорожі, все страждає. Що таке «Еквадор Авіалінії» залишило все і пішли реєструвати свої сервери в Росії. Так, обов'язково.

Джерело: теоріяandpractice.ru

Категории

Смотрите также

Новое и интересное