Бордом заради: як корисно - відсутність інтересів

3610Р. 4200Р.

Шарлотт Абраму У сучасному світі, здавалося б, не має місця. Щось відбувається, від виставок та кінопрем’єрів до політичних подій. Тим не менш, більшість людей можуть сказати після класики: «Бурінг і сумний». Яка причина цього почуття? І може бути корисним? Девід Робсон, автор BBCй Вони намагаються зрозуміти ці питання. Я зустрілася з великою кількістю людей, які мають реальний талант для нудьги, але Sandy Mann є одним з небагатьох людей, які зробили його ремекцією. Волонтери, що поспішають до своєї лабораторії, як правило, дають можливість не хвилювати роботу копіювання довгих списків номерів. Вони, як правило, хворі на поставлене завдання, говорить Сандій, але постійне занурення на стілець і щелепанія пропонує, що учасники навряд чи задоволені досвідом. Тим не менш, їх страждає наука: Людина хоче зрозуміти вплив боредом може мати на наше життя. Вона є одним з найменших переліків психологів, які їдуть на таку безтурботну територію. «Це клас психології Cinderella», – каже Манн. Після того, як ви навчаєте boredom, можливо, трохи незважаючи на те, що це неправильно. Виявляється, що боредом може бути небезпечний і незламний настрій, пошкоджуючи наше здоров’я і навіть впливає на тривалість життя. З іншого боку, Mann's Research пропонує, що без боредом ми не можемо виконати творчі подвиги.

Боротьба за смерть

Бордом є така значна частина повсякденного життя, що це дещо дивно, що слово не вводилося до 1852 року, завдяки роману Карла Діксена The Cold House. Дослідження страждань Дьєдлока - вона "померла до смерті" в шлюбі - може призвести до багатьох останніх результатів. Але, можливо, через постійне перебування бодром в житті, вчені сповільнили дослідити проблему.

Однією з найбільш поширених стереотипів є те, що «тільки нудні люди нудьгують». Джон Східвудський університет в Канаді визначив два типи особистості, які, як правило, страждають від боредом, не кажучи вже про те, що або особливо нудно.

Бордом часто супроводжує людей з непристойним мисленням – тим, хто постійно шукає нові події. Для цих людей спокійне життя неможливе, їм потрібна валика для утримання своєї уваги. «Життя хронічно стимулюється», – каже Східуд.

Другий вид нудьги майже протилежна проблема: вони вважають світ місцем страху і, захищаючи себе від усього, що відбувається, бояться залишити зону комфорту. «Запобігання їх чутливості до болю, вони закриваються». Відступ може запропонувати деякий комфорт, але такі люди не завжди щасливі з безпекою, він пропонує - результат є терпінням.

Очевидно, що будь-який з цих мотивів може викликати бажання боляче себе; схильність до нудьги також пов'язана з апетитом на дим, занадто багато пити і приймати препарати. Дійсно, дослідження групи Південноафриканських підлітків виявили, що боредом є одним з кращих предикаторів майбутнього куріння, спирту і марюани використання.

Слід зазначити, що нездорове зайве харчування також є способом подолання дискомфорту, викликаного боредом. «Бордом на роботі підтримує кондитерську промисловість», – розповідає Манн. І найнегативніший ефект, який бордо має зменшення тривалості життя. У відомому білому дослідженні, який проаналізував життя британських держслужбовців, вчені виявили, що люди, які схильні до терпіння, мають 30 відсотків, ймовірно, вмирають в наступні три роки.

Але це таємниця для еволюційних психологів. Емоції повинні розвиватися для нашої вигоди, щоб не підштовхувати людину до самозахисту. «Те, що ми зустрілися з терпінням, кожен день пропонує корисну функцію того, що почуття», – розповідає про те, що Heather Lench of Texas A&M University. Наприклад, страх допомагає уникнути небезпеки, а сумність допомагає запобігти майбутнім помилкам. Якщо це правда, що означає боредо?

Деякі люди, будучи в кімнаті, де був електричний шок, після деякого часу почали збити себе з електричним шоком - просто розбити цуценят.

Ліхта підозрює, що одна з основних людських рис є винним. Boredom зупиняє вас з того ж хутра, і змушує вас шукати нові цілі, вивчити нові території або ідеї. Втеча з бордом іноді змушує нас ризикувати, що може призвести до болю. Наприклад, деякі люди, будучи в кімнаті, де був електричний удар, після деякого часу почали бити себе з електричним шоком - просто розбити замісну косу. Саме тому люди стають дивними і нездоровими. Але це також спосіб збільшити інновації.

Визначено, що волонтери, які однозначно скопійовані номери телефонів підвищили свою творчість і змогли знайти нові способи використання повсякденних предметів. Вчений підозрює, що боредом спровокував психіку, що призводить до більш асоціативного і творчого мислення. «Якщо ми не знайдемо зовнішній подразник, ми починаємо шукати всередині себе», – каже Манн. «Це дозволяє нам стрибати з однієї фантазії до іншої. Ми рухаємось від стереотипів та мислення по-різному. Ми не змогли досягнути творчих і технологічних висот.

Використовуйте боредом

Ми віримо, що ми не повинні борознижувати, коли він нас тягне. «Ми повинні використовувати його», – каже вона, і активно практикує принцип. «Замість стоячи в трафікі і говорячи, як втомився я, я починаю слухати музику і дайте мені розуму. Я знаю, що це добре для мене, і це підвищує свою творчість. й

Східвуд є менш захопленим, але визнає, що ми повинні бути обережні в пошуках негайного спалювання. «Ця почуття – так знезаду, що люди кидають її, – каже він. «Я не збираюся приєднатися до війни боредом і придумати ліки, тому що ми повинні слухати наші емоції і спробувати зрозуміти, що вони розповідають нам. й

Наприклад, за допомогою смартфона або таблетки для боротьби з бодром може бути контрпродуктивним, сказав Східвуд. «Ми живемо в технологічному суспільстві, де ми переплановані — постійно перервуємось від одного до іншого». Це кладе нас на вид бігової доріжки, де ми очікуємо, щоб швидше і простіше відновити вибачення.

замість того, як Східвуд пропонує підхід до вирішення питання по-іншому - намагатися знайти більш глибокі питання, які призводять до переживання. Його дослідження, наприклад, показали, що люди, які мають більше цілей і значення в житті, показують менше боредом на тестах.

Під час зустрічі з друзями, роботами або збиранням сім'ї може здатися поверхневим і неімпортантним, вона може вказувати на глибоку екзистенціальну кризу і необхідність в дії, яка вимагає дуже різних обставин.

«Щоб відчути, що світ потребує людини і що він може впливати на нього, що таке відбувається як важливо для життя, сонячних променів, свіжого повітря і їжі», - сказав Східвуд.

Джерело: теоріяandpractice.ru

Категории

Смотрите также

Новое и интересное