На здоров'я і недоліки





Життя – річка, сила, яка усвідомлює себе кожен момент її руху. Проблема в тому, що люди іноді хочуть зупинити ріку. І буває з різних причин. Деякі люди намагаються зробити це, тому що вони кріпляться до чогось красивого на березі річки, плавання. Вони хочуть зупинити життя в цьому стані. Інші в певній точці річки тільки почувають себе безпечно – не радісно, але краще, ніж далі – де немає гарантій, де все може змінитися. Не дивлячись на те, що вони бачать, як вони плавають минулого берега так багато, що вони зупиняють там, щоб постійно висловити їх невдоволення і відторгнення світу, в яких явища, як ці існують.

У всіх цих випадках слід протистояти потоку, намагатися контролювати перебіг життя. І зробити це довгий час, необхідно будувати гребінець в середині річки і не дозволяти потоку життя продовжується. Де в середині річки життя є надлишок життєвої сили. І з тієї ж причини, інші частини річки не вистачає.

І це завжди відображено в тілі. Як працює людське сприйняття.

Подаруйте мені приклад того, що я відчув себе. Можливо, ситуація буде близькою до вашого. Наприклад, хтось скаржаться на мене про проблеми в грудному хребті, розповідає про часті зміщення, дискомфорт і біль. До цього не було травм. Коли я розумію, як це працює, я почав запитати про своє особисте життя. І виходить, що з'явилася важка частина з коханою людиною, або деякою дією на його складі, яка не може бути перетравлена і прийнята. Іноді це може бути стосунки з матір'ю. Але це той самий випадок – є відмова від деяких фактів про людину, яка близька і дорогою вам.

У таких випадках, на рівні тіла, виходить, що коли ви протистоїтеся фактам, що життя показує вам, ви несвідомо проціджуєте мікро-м'язики в організмі. В основному в черевній області і навколо спинного стовпа. Це впливає як внутрішні органи, так і сам хребт. Так, органи перестануть відпочивати, постійно перебувають в напруженому стані, а через деякий час це може призвести до порушення їх нормальної функціональності.

Добре, м'язи десять навколо хребта повільно і непомітно стискають хребта як акордеон. Міжхребцеві диски зменшують розмір і через те, що натяг м'язів асиметричний (тобто правий або лівий бік тіла більш напружений), відбуваються регулярні зміщення дисків, навіть якщо вони постійно корегуються лікарем. Коли натяг асоціюється з людьми, які ви любите, найчастіше буває у грудному регіоні. І, до речі, гострий нерв у грудному хребті (і іноді в шийному хребті) може викликати руку, щоб стати онімом. Це психосоматична механіка.



Що відбувається на рівні уваги / енергії?

Увагу тих, хто не приймає істини життя кидає її протистояти. На рівні розуму це постійна заява деяких ілюзійних картин світу, які чітко не збігаються з реальним. Емоції фіксуються. Вони контролюються так, щоб не втекти. А окремі м'язи тіла напружені. У цих областях спочатку надлишок енергії (як у порівнянні з дами, в яких накопичується вода), а потім застій.

Важко поводитися, в широкому потоці, але на ній проводяться невеликі крихти, які проходять через гребінець.

Чому це? Я не приймаю факти. І ця відмова вимагає регулярного самовідчуття, яке приховує Ваше вірне ставлення до того, що сталося і як ви відчуваєте в даний момент. Ваша суб'єктивна правда невизначена. Так потік заблокований.

Не про різні правди різних людей. На рівні однієї людини правду завжди зрозуміло. Ви завжди можете дізнатися, чи розповідаєте правду або брехню. Правда виражається без натягу, і криється напружено. Правда пропускає потік живлення, і заблокує його.

Це те, як детектори брехні виявляти децепцію через виявлення натягу боділі та ненатурних реакцій.

Ви можете звернутися до лікарів протягом багатьох років і подумайте, як ускладнюється і хитрощує вашу хворобу, і як неефективна сучасна медицина. Або ви можете сидіти в домашніх умовах в тиші, дати ваше тіло, емоції і розум свободи вираження, і просто почати дивитися що відбувається в суб'єктивній реальності. Ви відчуєте напругу в різних частинах тіла. Багато напруги. І якщо ви не стикалися з ним, намагайтеся його контролювати, судити, відлякати себе і відреагувати емоційно, але тільки дивитися його, ви помітите, як тримати його. Ви.

І це зроблено для того, щоб не визнавати правду, не пустити, щоб продовжити тримати деякі ілюзії і образи себе, які не відповідають реальній ситуації.

Ви можете, наприклад, постійно повторіть себе у своїх думках: Я сильна і незалежна жінка, я не страждаю за такі дрібниці. Ми зламали його, як друзі. Нехай живе його життя. Я більше не доглядати. Я не відчуваю нічого.

І ваша суб'єктивна правда може бути досить різною: Я в боці. Я відчував себе покинутими і непотрібними для всіх. Тексти пісень, а це означає: Він ще дорогий мені і він пішов. Пробити мене. І всі мої плани та надії були зруйновані. Я відчуваю себе невірним. й

Це велика різниця. Дуже великий. Займає багато ресурсів, щоб постійно замінити цю правду.

І ви знаєте, що таке рішення? Дуже просто. У одне слово:

Для того, щоб відмовитися від фактів, що життя виражається в будь-який момент. Включаючи тіло. Щоб відмовитися від того, щоб утримати гребінець, який ви збудували, щоб життя не пливла. Щоб відмовитися від того, щоб прийняти те, що і що намагається потрапити в життя. Surrender - дамська перерва.

Це не ознака слабкості, як це може здаватися. Насправді це навпаки – тільки Сильний приймає життя в різних проявах, як приємні, так і неприємні.й Слабкий страх життя і тому протистояти або відключати.

Перерваючись через дамб призведе до природного розподілу енергії в організмі. М'язи розслаблені. Довгий час. І ви відчуєте рельєф і життєрадісність, яка заповнює тіло.

А потім можна подивитися на факти дуже по-різному. Як, "Так, він пішов." Це сталося. Так, болить і болить. Це. Я був окремо. Це факт. І так, я не знаю, як рухатися далі. й

Це його. Коли правда прийнята, нічого не існує, але факти. Для слова «так» і ніде вписувати «не» або «але».

Я підкреслюю тему чесності. Необхідно. Без чесності ви зіткнулися з неперервними захворюваннями, тому що описаний підхід полягає в тому, щоб вивести всі такі приховані «натурки», які ви коли-небудь заявили, а потім проштовхуватися в підсвідомість, щоб не відчути постійний дискомфорт тіла. Але це не зійде. І якщо ви даєте піти глибоко, ви будете жити те, що ви приховані.

Я міг говорити про різні трюки і практики, які допомагають розгладити кути трохи і трохи компенсувати наслідки порушень. Але вони не вирішують проблеми, як такі. Нерідко це грає протилежну роль: вона стає способом усунення деяких хворобливих наслідків, і продовжує гасити себе. Увімкніть одну руку і май з іншим.

Коли ви чесні з собою, ваші життєві енергетичні витрати. І розподіляються по всьому тілу рівномірно, без акцентів. І все, що ви повинні зробити не заважати, не намагайтеся контролювати життя.

Це все.

І одна остання цитата:

«Коли людина вважає, що все йде неправильно, щось дивно намагається ввести своє життя». – Далай Лама

Джерело: Change-world.net/2015/01/04/vopros-chitatelya-o-zdorove-i-disbalansax/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное