Головна причина відмови



Чому одна людина досягла успіху і ще не? Іноді хронічний. Що це таке? Пізда, жарт природи, візерунок?

Ті, хто з життям на "Ви" негайно відповіли, що все просто тут - один робить і інший не робить, він тримає ритм, інший кидає. Але якщо ви подивитеся уважно, це тільки кінчик айсберга, який, до речі, добре видно перші ознаки усвідомлення, включаючи тих, хто не досягається успіху, але не змінює значення. Що таке основа цього явища?

Є ситуації, які ще цікавіше, коли вони роблять. Але ще раз, один вдається і інший не робить. Що таке точка?

Так само не скажеш, що в рецептурі кажуть, що хтось править, а інший не говорить. Ми живемо в чарівному часі, де завдання без чітких рецептів не існує. Абсолютно будь-яке питання має фіксовану і частково розгортану відповідь і не одне, але фарбується під різними людьми і ситуаціями: Google, Yandex, YouTube, щоб допомогти нам всім, не кажучи вже про традиційні способи освіти, поради від друзів і дотримання світу. Так чому так багато людей, які не можуть впоратися з питаннями тривіального життя у вигляді надання їх зовнішнього вигляду для того, щоб заробити гроші на улюбленому бізнесі, спілкуючись з людьми близьким духом, фінансової незалежності? І які відмінності між тими, хто керує вирішення поставлених завдань?

У минулому я скажу, що це про намір – це, глибоке бажання без лютого або запиту, що межує з тим, щоб прийняти нову ситуацію в житті.

Але сьогодні я знайшов більш точний і сукцинтне визначення, яке на межі реальної зміни з будь-яких питань:

З повагою,Тут кожен слово занурює в абіс універсального значення:

Щасливий, глибокий, реальний, животик, сильне бажання змінити матерію, яку ви позбавляєте. Не тому, що інші ревнощі або тому що ви ревнощі. Не перестати відчувати себе безцінним, але щоб почати свій сходження на світло і малювати силу цього світу через нескінченний процес розвитку. З повагою.

Духовне розуміння сутності змін і реалізації певних цілей в житті, де єдиний спосіб передбачає як внесок, так і повернення. Найкращі також духовні, як і сили, які ми навчаємо їх отримувати.

Effort є першочерговим, тому що це наш внесок, від якого виростає. Будь-яка спроба повернути процес - спочатку до збору врожаю, а тільки потім спробувати на грядках смішно і сумно. Ні, просто смішний. Еффорт – насіння змін.

Це те, що один з улюблених авторів, Paramahansa Yogananda, говорить:

Про позитивну духовну вібрацію приносить щирі духовні зусилля (незалежно від внутрішньої боротьби)

Внутрішня боротьба з серйозною опозицією яскравих цілей і сумнівів, страхів, демотивних думок і руйнівних звичок не завадить вам і не порушить вас, якщо одночасно, десь в дуже глибині, ви змусите щирі духовні зусилля змінити питання, яке ви хочете вирішити.

Я пішов на мої проблеми, які вийшли в будь-які різновиди масок, майже сліпо, без ідеї, чи можу я стояти її або ні, озброєні тільки з дуже, дуже сильного бажання змінити і міцно визначити, що немає спини.

Я тепер знаю, що мій меч був названий «відвертим духовним зусиллям», і він ріже через будь-яку ігнорування, яка є болем душі, і намір не розгортатися в будь-яких обставинах також довго описується як аксіом духовної фізики і фактично, це єдиний спосіб вперед в спіралі зростання. Коли ці зусилля з дуже глибин не є, і насправді тільки суперфіціал «Я хочу» і «глю» людина залишається в ролі ігноранту і може жити, як це все життя.

Дуже факт, що людина народжується в фізичному тілі, є натяком, що людина перебуває в психічному ігноруванні. Йоганда

Ми всі народжені несвідомі, тобто правило гри. Але для того, щоб розпочати свідомий сходження на краї істоти або не є вільним вибором кожної людини і одночасно, коли він перестає бути дитиною. Він перестає шукати, просити і вимагати, і починає створювати і застосувати до всього, що робить щирі духовні зусилля.

Як ви впевнені, що ви досягнете успіху?1,1 км Основою фундаментів є щирі духовні зусилля.

Я сказав багато разів, і я хочу сказати знову, що люди, які дійсно змінилися, і які вдалося досягти, здавалося б, дуже важко цілі не сильні, не смартнер, і не більше неборіддя, ніж ви – що дійсно встановлює їх, є тим, що вони бояться відсутності змін більше, ніж сама зміна. Що таке, що вони були таким чином, щоб вони пересилали страх, який з'являється при переїзді до будь-яких кардинальних змін.

Більшість оповідань підприємців та авторів своїх проектів починаються таким чином:

О, я так шкода.

Слова з відомого фільму.

Вони бажали фінансово-трудова незалежність так багато, щоб вони були готові працювати 12 годин, не йдуть на відпочинок за пару років, забути про травень, Новий рік та інші пряники.

Я починав хворим бути внутрішньою незадоволеною. Я дуже хворий. Звісно, я також мав питання про роботу. Я дуже втомився від того, щоб зробити гроші на когось (і я завжди працював безпосередньо або непрямо в продажах і безпосередньо вплинули на дохід компанії), але він обіцяв мене менше, ніж мій постійний нещастя, який вже вийшов з моїх вух, хоча я спробував його відключати за допомогою подорожі, переміщення, оновлення компаній, з якими я спілкувався і регулярні романтики.

Моє перше рішення було щасливим. Звідти цей вузол я почав, щоб відтворити себе як єдиний спосіб очистити себе від запалювання і до багатьох, багато інших речей, де мій шлях освітлений і продовжує підсвітити зусилля переміщення вперед, щоб бути хто хочу бути.

2. Значення дії

Духовні зусилля відрізняються від мрії і фантазії, які трансформуються в дію. Крім того, це не дія в самому тому, що важливо, але значуща дія – тобто можливість регулювати маршрут стільки, скільки необхідно, і без втрати доріжки.

Ви не знаєте, що робити? Знайти відповідь. Чи є рецепт, який не працює? Візьміть наступний. Дізнайтеся інгредієнти, спробуйте змішувати себе. В цілому, з рецептами такої речі – вони рідко працюють вперше в новачків, тільки ті, хто в темі. Здається, що іноді буває корисною для людини, щоб загорнути пару разів, щоб потім все сподобалося вершкове масло в цій матерії. Чи може це перевірити щирість своїх духовних зусиль?

3. Можливість зберегти темп

Найголовніше вміння в будь-якому процесі не зупинятися, для природи не розуміє такої мови. Це дерево не може зупинити розвиток, чому людина думає, що він може?

Одного разу важка куртка з 30-річним досвідом роботи, а вчасною матір'ю, продемонструвала мені ілюстрацію про те, як навчитися тримати ритм через історію кинутих сигарет.

Вона вирішила кинути курити, прослужила день, а наступного дня вона пішла в магазин сигарет, як багато хто з нас роблять, але вона розмовляла з продавцем. І вона відрізала:

- Я не буду. Пройшов один день, щоб ви могли зробити інший.

І це стало підставою для переміщення на шляху відмови від такої згубної звички. Не давати назавжди, але стояти тільки сьогодні. На наступний день є тим самим, і постійно неприпустимо, що добре відбувається до вашого тіла, якщо ви не копчені протягом 3 днів, 4 днів і так далі. І так крок за кроком, щоб після 30 днів не подумав про сигарети.

Коли ви починаєте щось, не прагнете до «завжди» і «завжди», не зробіть гучних виписок, не поспішайте швидко змінити. Спробуйте зробити це сьогодні. І так кожен день, бо насправді немає іншої держави - ми прокидаємо кожен раз в тому ж сьогодні. Це найшвидший спосіб отримати те, що у вас є розум.



Автор: Олеся Новікова

Джерело: re-self.ru/osnovnaya-prichina-neudach-ili-pochemu-u-menya-ne-poluchaetsya.html

Категории

Смотрите также

Новое и интересное