Додаткова людина в житті - 6 знаків

Ознаки додаткового чоловіка у Вашому житті або як позбавитися від життя панампіризму інших

Моя мама використовувала, щоб розповісти мені, «Позбутися від зайвих людей з вашого життя, вони смоктати вашу енергію. й

З точки зору, це були абсолютно безшумні люди для мене, але я мав неймовірну «солодість» для них, як акумулятор Duracell, заряджаючи їх лущими тілами і душами з моїм інерадикабельною енергією.









Після того, як енергії в ампірах не говорили про або письмовий, Інтернет ще не був, і мій мама інтуїтивно зрозуміло сказав все, що сьогодні можна прочитати, набравши в пошуковій коробці «енергетика вампірів» і «інших людей в Інтернеті немає. й

Як я сказав, що багато цікавих речей були написані про ці "енергія-смоктання" сьогодні, але вони також відверто ступили. Степідні тексти про енергетичні вампіри говорять про кладку. Він пішов. Також тут немає нічого міфу. І ми можемо бути як донором, так і вампіром. Дуже добре, коли є рівний обмін. Це гармонія.

Це погано, коли ви дійсно смокче. Часті роки. Чому? Не будемо говорити про втрату енергії та іншої турбулентності. Ми відчували час, і це питання.

Так, знаки, які виділяють додатковий чоловік:

1,1 км Він завжди викликає вас.

У вас є один, хто починає розмову з вами з фразою: «Я хотів би зв'язатися з вами, і ви зателефонуєте!» Про це? Ми впевнені, що у вас є рівний обмін з цією особою, це ваш повноцінний життєвий партнер. Не зайвою особою. Додаткова людина викликає себе і ви майже ніколи не зателефонуєте йому. Зрозуміло, як правило, людина смоктить вас завжди дзвінки в невірний час. Ви або маєте руки в милі, або подивитися фільм або парк. Ви робите своє, а потім є дзвінок. Ви завершите час.

2,2 км Він завжди тримає вас чекати.

Або практично завжди. Він часто зберігає себе очікування навіть на телефоні. "О, почекайте хвилину, у мене є друга лінія тут." Я зателефоную вам. І ви подивитеся на телефон з печаткою і усвідомте, що ви будете називати назад, але ви не хочете його на всіх.

Він тримає себе чекати, коли він приходить до вас. Він неймовірно неприпустимий до вас. Навіть при поході, Extra Man знаходить певний бізнес, якщо він вдома, це може бути терміново і з якоїсь причини обов'язкової душової поїздки. Або довга телефонна розмова з кимось для роботи або чогось. І ви подивитеся на годинник з довгою, і з усіма, хто ви починаєте відчувати втрату часу. Так! Ви завершите час.

3. У Він завжди в проблемах.

Найпоширеніші проблеми додаткового чоловіка, якщо це жінка, проблеми зі здоров'ям. Неважливо, що стать ви. Якщо ви є чоловіком або жінкою, якщо ви є психологічним донором, ви будете в курсі проблем здоров'я Додаткові особи. І вони є monstrous, майже... Всі ваші спроби консультувати просто вирішити проблему – піти в хороший лікар, припиниться в корені. Ні, ви будете слухати, і навіть, Бог заборонений, влаштуйте консультацію з хорошим і дуже крутим фахівцем, але це не закінчиться. Результатом є втрата часу для вашого та Вашого однокласника.

Звичайно, люди мають проблеми на роботі. Все це говорить вам протягом місяця і років. І всім є полум'я – від стипендії до вантажних експедиторів. Всі ваші спроби затишкути незручності (необхідно) і заохочувати його (їх) насолоджуватися хорошою зарплатою і іншими відмінними умовами також пригнічують в бутоні. Додаткова людина повинна страждати перед очима. Він (більше) робить його чудовим. В результаті ви втратили час.

4. У Він дуже важко запитати нічого.

Іноді буває, що додаткова людина повинна запитати щось. Запит виглядає дрібно. І ви дивилися, щоб дізнатися, що це дуже важко для вас зробити це. Що таке. Після того, як запит або запити голосуються, ви відчуваєте деякий тип ступзора, який виникає у вашому аналогу, і негайно розумієте вашу небажання запитати. Він, Екстра людина, не хоче допомогти. Він йде за це, він буде робити для вас, але він так зайнятий. Він має такі проблеми... І ви втратите бажання попросити йому щось. Ви самі, і в результаті втратите час.

5. Умань Він завжди потребує вас.

Додаткова людина зачаровує вас своїм «любом». Він постійно розповідає про те, скільки йому потрібно. Він живе під опікою і іноді не може обійтися без вас навіть найпростішим, здавалося б, діями. Іноді вона здивує вас, іноді вона небезпечна. Екстра людина робить обличчя кота з Шріка і каже: «Пляза...». Він завжди просить щось. Тексти пісень, а це означає: І ви поступово звикли до ідеї, що він може зробити нічого без вас. Але коли він, у разі серйозної проблеми, негайно мобілізує і робить все ефективно і максимально швидко, ви дивилися на таку щітку і знову усвідомлюєте, що ви часте час.

6. Жнівень Він дивовижна незаміжня людина.

І нарешті, найважливіший знак Екстра чоловіка у вашому житті. Він дивовижно незаймана. Як мінімум для вас. Він не є чарівним, він не пов'язаний з вами з будь-якими хобі, насправді, і він не має хобі. Це неймовірно нудна істота, дійсно ламка і нудна. Іншими словами, ви не зацікавили його на всіх.

Як правило, наявність у вашому повсякденному житті додаткового чоловіка пояснюється зв'язками, які не залежать від вас сьогодні. Це або сусід, який важко позбутися від, або родича, або так званого дитячого друга, з яким ви змушені контактувати з деякими причинами. Іноді вони є співробітниками в роботі і навіть чоловіками і дружинами. Так! Вони можуть бути в ампірах своїх партнерів, і вони приймають час.

Редакція

Якщо ви виявите, що Екстра людина постійно обертається поряд з вами, і це не дратівливий друг, «брудний» від турецького рейсу, з яким можна просто поступово припинити спілкування, а відносини більш серйозні, спробувати наступне.

Оцінити і оцінити свій час, проведений з цією особою. Це стосується телефонних розмов, особистого спілкування та навіть листування. І, нарешті, почати говорити про правду.

«Так, дарлінг!» Я пам'ятаю, що ви хочете приїхати, але я маю такий непростий проект прямо зараз, я даю його весь час. Відповідача, ймовірно, буде, «Будь ласка, залишаюся на другий». Якщо ви здасте, ви знову підкажете суд, який буде з'їсти знову цим Довглером. А категоричний «не» заощадить ваш явний проект і в режимі реального часу. Тексти пісень, а це означає: Я не думаю, що ви лежачи в цій точці. Люди, які клацають на Екстра, для самої частини, завжди зайняті чимось. І проекти теж.

Телефонний дзвінок «О, шкода, я не можу говорити, не поговоріть пізніше». Що б лежати. І ми погодилися розповісти про Екстра чоловіка правду. І правда, ви будете запитати, "Чи є щось терміново?" Я не маю часу прямо зараз. Неймовірно, що Екстра людина розповість вам, що він просто свідків відчуження. Він повинен прийняти, що немає нічого термінового про його дзвінок.

Не втрачайте в свій час, це єдине, що гроші не можуть купувати. Успіхів! Видання

Автор: Євгенія Василенко

P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Джерело: /users/1077

Категории

Смотрите также

Новое и интересное