20 Epic Поради для тих, хто ще одружився з дивним людиною



У Мемо нещодавно розірвав чоловіка Геральд Роджерс, який чесно розповів про 20 помилок, які він зробив. Він вважає, що не важливо, наскільки важко ваші сімейні відносини, це варто боротися.

«Освідомо, я не експерт у відносинах. Але деякі з досвіду, які я мав в моїй розлучення, змусили мене цікаво, що я зробив інакше, якщо я мав другий шанс. Я втратив жінку, яка живила майже 16 років. Я не хочу повторити мої помилки, він сказав.

Ось його 20 рекомендацій тим, хто вважає, що його стосунки більше не радості. Щось подумати.

1,1 км Не перестайте доглядати за нею. Не перестайте знайомитися.

Моя найбільша помилка була задана дружиною. Коли ви попросили її здивувати вас, ви обов'язково боїтеся за її серцем і захистити її. Але протягом багатьох років ці обіцянки напевно забули.

Вашій дружині є найважливішим і святим скарбом вашого життя. Ви вибрали його для себе. Не забудьте. І ніколи не бути мережива для підтримки вашої любові.

2,2 км Захищайте своє серце.

Ви повинні бути захисником не тільки свого серця, але і власного. Захистити його від інших жінок з великою обережністю. Люблю себе і не обмінюватись дрібними речами. Не варто забувати про своє серце, крім вашої дружини. І вона, навпаки, повинна проникати її на першому запиті.

3. У Закоханий любов. Знову і знову.

Ви постійно міняєте. Ти не той же, хто одружився. У п'яти років ви не будете хто ви сьогодні. Зміна є постійним, тому ви повинні свідомо вибрати для життя з кожним днем. Боротьба, перемагати свою любов - так само, як ви робили в перші тижні після зустрічі.

4. У Завжди дивляться на краще в ній.

Зосередьтеся про те, що ви любите про це, а не про це. Тексти пісень, а це означає: Тільки тоді ви будете любити її продовжувати рости. Зосереджуйте на тих моментах життя, коли ви відчуєте абсолютно кохану і абсолютно щасливу. Ви одружилися з причини.

5. Умань Не намагайтеся змінити його. Це не ваша робота.

Ваша робота просто любити її. Не намагайтеся регулювати параметри своєї особистості до себе. Не ламайте його. Це буде змінюватися таким чином, що ви будете любити його ще більше.

6. Жнівень Взяти повну відповідальність за себе.

Взяти повну відповідальність за емоції. Ваше особисте щастя не викликає занепокоєння вашої дружини. Якщо ви не хочете. Ваша відповідальність за те, що всі члени вашої сім'ї щасливі. Якщо ви будете щасливі, ви і ваша сім'я буде щасливою.

7. Про нас Ми не відмовляємося від того, щоб бути вірним, для того, щоб бути сердитися, якщо ви застаріли або сердитися з дружиною, це тільки ваші особисті емоції і власний вибір. Ваші емоції

Ваша жінка не повинна лікувати травми дитинства або працювати після того, як ви з емоційним сонником. Якщо необхідно, візьміть паузу, поєднайте себе і розумійте себе. Як тільки ви стабілізуєте свій емоційний фон, ви відразу помітите, що відносини в сім'ї почали покращувати.

8. У Нехай жінка просто живе.

Коли вона в поганому настрої або жахливому засобі, не намагайтеся робити речі прямо. Позитивне ставлення - це не ваша робота. Просто поясніть її, що сердитися, сердитися, і відчай від часу нормально.

Жінки настільки сконструйовані, що вони сприймають світ над емоційно. Немає нічого, що ви можете зробити про це. Але дайте їй знати, що вона завжди худне на вас. Коли вона остигає, вона усвідомить, що ви сильні і міцні люди. Що вона може довіряти вам: ви не запустіть від квартири, кожен раз, вона upset. Подаруйте свою впевненість в тому, як часто вона висихає або які труднощі вона зустрічає.

9. Навігація Будьте шпильками.

Не судити себе занадто серйозно. Краще сміятися частіше. І змусити її сміятися. Спійм полегшує життя.

10. Вкажіть свою душу щодня.

З`ясуйте, що дійсно робить її коханим і захищеним. Якщо необхідно, зробіть список 10 речей, які роблять її щасливими. Зробіть свій пріоритет. Намагайтеся відчути себе королева щодня.

11. Присутні.

Подбайте про своє життя. Якщо вона говорить вам щось, слухайте. Що потрібно спілкуватися з нею ввечері з пустою головою. Порадуйте її, якби він був вашим найцінніший клієнт. А.

12. Прийміть її сексуальність

Не лікувати секс просто як спосіб зняти стрес. Секс – це можливість для вас досягти найглибшого рівня душі. Дозволити себе розчинити в її ніжності. Нехай вона знає, що вона може довіряти вам 100%, будь то в ліжку або в житті.

13.00 р. Не біжить.

Не бійтеся, але не боятися. Зробимо помилки. Зробимо помилки. Уважаю, щоб уникнути більшої помилки. Ви не повинні бути ідеальними. Але ви повинні здатися до неї 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

14. Подаруйте свій особистий простір.

Подаруйте свій вільний час. Нехай вона зустрічає своїх друзів і має хобі. Подаруйте їй можливість годувати душу енергією. Проживання з дітьми періодично. Подаруйте їй можливість відпочити і розслабитися. Вона потребує відпочинку стільки, скільки ви робите.

15.00 р. Будьте вразливими.

Побачити ваші страхи і почуття з нею. Визначте помилки. Вибачте мене.

16.00 р. Будьте повністю чесні з нею.

Якщо ви хочете мати довіру, будьте готові поділитися всім, особливо секрети, які ви ніколи не поділилися. Відвага. Тексти пісень, а це означає: Але тільки після того, як ви повністю відкрили своє серце, щоб вона була істинною любов'ю. Засихати маску до тих пір, як ви хочете, але завжди знімати його, коли ви отримаєте додому.

17.00 р. Ніколи не перестати рости разом.

Стоячий ставок - це розведення землі для малярії, а швидкий струмок завжди крутий і свіжий. Атрофія є природним процесом для м'язів, які не займаються.

Те ж саме відбувається з вашими відносинами. Якщо ви перестаєте працювати над вашими відносинами, це неминуче попадати. Знайти спільні цілі і мрії. Зробіть загальні плани. А робота над їх виконанням разом.

18 років Не хвилюйтеся про гроші.

Гроші є ресурсом, який ви повинні керувати командою. Вони ніколи не допомагають, якщо ви боїтеся використовувати їх. Дізнайтеся, щоб довіряти партнерам. І пам'ятайте: приховати гроші від вашої дружини на носках - це хідтон.

19. Забудьте його.

Швидко і ніколи не запам'ятовуються старі гранати. Зосередитися на майбутній і не дозволяйте заважати ваші плани. Не пропустіть свою історію, щоб ви забули. Пам'ятайте, що ви зробили, але тільки для практичних цілей. Не відображається.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Вони витягують вас вниз. З іншого боку, прощення звільняється. Просто відрізати якірну мережу і плавати без спини.

20. Завжди оберіть любов.

В кінці дана порада може бути єдиною. Використовуйте його як принцип вашого життя, який може змінити все. Якщо ви обрали любов, нічого не завадить щастя. Любов завжди воскресне. Він буде.

"Мар'їж не є "і вони жили щасливо коли-небудь після." Це робота. Це готовність постійно інвестувати в відносини. Тільки після того, як вони проходять перевірку часу. Ведуться роботи з відносинами і щастям. Шукаю, як життя, має свої долоні і вниз. Дізнайтеся на всіх етапах. Дізнайтеся, щоб любити один одного, він дасть вам силу і перспективу. Єдиний спосіб збереження цієї будівлі полягає в тому, щоб змінити одну зруйновану цеглу щодня. й

Це уроки, які я навчився занадто пізно. І на власній шкірі. Це уроки, які я навчився занадто пізно.

Повернемося до своєї дружини, вона не може похвалитися.

Автор: Костянтин Шиян

Видання

Джерело: ліфтинг.com.ua/post/681

Категории

Смотрите также

Новое и интересное