Судденне омолодження

Кожен рік у світі лікарі записують про сотні випадків раптової омолодження або вікової регресії. Вони відбуваються в різних країнах, і з людьми, які ведуть далеко від «здорового» способу життя. Здається дивно, що незважаючи на зазначену фігуру, відомі лише ізольовані випадки.

Роса Фароні у віці 97 почав швидко рости молодшим, а, в 2007 році, маючи 15 великих-грудних, 6 онуків виглядали майже молодше, ніж її дорослий онука. Ні, ні її лікар не має ніякої ідеї, що викликали ці зміни. Роза каже: «Я їсть все, дим і пити більше, ніж мені потрібно». Єдине, що учні мене є можливість завагітніти - це смішний, щоб дати народження, коли ви перебуваєте під сто.







Оператор побутових відходів Samp Issa і швастрес kimono Sei Senagon, хоча б не знайомий, жив на території сильних троянд, які вперше з'явилися в 1945 році після бомбардування Hiroshima і Nagasaki. Вчені попередили, що випромінювання призведе до мутації не тільки рослинного і тваринного світу, але відіб'ється на людей.

На ніч 23 жовтня 1979 року, Сампа Ісса і Сеагон відчував сильний стійкий сексуальний arousal. Лікарня не впізнав хворим вранці. Сіре волосся зникло і волосся повернулося до природного кольору. Через тиждень з'являються старі зламані зуби, а через тиждень з'являються нові. Шкіра на всьому тілі стала міцною і молодою. Кістки стали міцними. Офтальмолог, здивований гостро загостреним баченням, знайшов, що хмарність лінз повністю зникне.

Кардіологи уклали, що артеріальний тиск хворих на вісімнадцяти років. Небезпечні симптоми хвороби Альцгеймера також повністю пішли. Цікаво, що протягом усього року перед цими подіями хворі торгували артритом, хворобою Альцгеймера, порушенням зору, серцевою недостатністю та погіршенням зуба. Я був госпіталізований. Лікарі прогнозували, що літня людина і жінка не прослужить довго. Але історія не закінчилося.

Сампу Ісса і Сеагоні припинили визнання їх, коли вони зустрілися з ними на вулицях. У 1981 р., коли старі люди мали розквіту молодої людини, яка 27-30 років. Мапа Ісса одружився з сімнадцятирічним сусідом, який дав народження дівчини. Сей Сенагон одружений і скоро народився. У японському пресі регулярно доповіли про своє життя. «Іммортал» У 1985 році ці публікації були перервовані доповіддю про те, що природа мала «згодити все на місці». Sampu Issa і Sei Senagon, витриманий в тиждень і помер. Діти почали страждати від недуг, які властиві глибоким людям. Після того, як вони залишили світ.



22 квітня 2011 р. оприлюднив чергову сенсаційну історію про мешканця Фукуока, колишнього військового пілота Сакіші Ріо, який був рівно сто років. У цьому випадку він зникнув метастази, які впливають на мозок, надзвичайно заточений зір, слух, почав функціонувати відмінно легені, серце, нирки, печінку, підшлункової залози. Ці органи були радикально омолодженими. І один невеликий диво, що кровоносний тип р. Рио почав міняти щомісячні інтервали. Але, на жаль, незважаючи на відмінне здоров'я, хворий втратив логічне мислення, і з його навичками, без чого не обійтися. Він має порушення координації рухів пам'яті та здатності говорити.

У колишньому СРСР Сосо Ломідзе був широко відомий як за його омолодження, так і злодим у законі, названому Старому. Коли він був похований у віці 56 у березні 1998 року, він виглядав як молодий чоловік. Він припинив старіння на 25 бліх на обличчі заміщалися гарматою. Особа округлюється. Втратити вагу і стати менш високими, зберігаючи розумові та фізичні здібності. Він зробив два найбільших звершень як піонер. (повторна велика стаття про цей чоловік).

У Москві одна з наукових лабораторій лікувала хребта на новий, експериментальний апарат з використанням магнітних полів. Під час однієї процедури лабораторний помічник відволікався і встановлює нестандартні параметри на пристрої. Хворий, літня жінка, не помітив нічого, але після цього сеансу раптом почав займатися молодшим. Вона була близько п'ятдесят. Я почав відчувати себе більш життєрадісним. І набагато краще шукати. На перший раз вона зраджувалась, продовжуючи виростити молодшого місяця, поки вона плуталася з дочкою. Ось де вона злякалася. І все почало повертатися до нормального. Лабораторний помічник, який плутав налаштування пристрою, не вдалося дізнатися нічого.

В'ячеслав Климов в результаті аварії на автомобілі, п'ятнадцятирічний підліток отримав багато опіків. Сьомий відсоток тіла спалений. Він пережили дві клінічні смерті. І через кілька років він раптом почав займатися молодшим. Він 46 тепер, і він виглядає 26. Зараз бере участь у роботі Асоціації «Космопоськ», вивчення різних аномальних явищ.

Що сталося з цими людьми, як і раніше...

Джерело: www.all-yoga.ru/page/vnezapnoe-omolozhenie

Категории

Смотрите также

Новое и интересное