Травма: Кращий друг і найгірший ворог в одній людині



Я кажу «травма», хоча я не маю на увазі її як захід, але його наслідки. У разі виникнення двох умов виникають різні травми:

1,1 км Для засвоювання травми психіки неможливе завдання.
2,2 км Не допомогло йому людину/згодити.

Діти можуть переходити в дуже складні речі, якщо є дорослим, який забезпечить допомогу і психологічну підтримку. Однак багато дітей живуть в сім'ях, де насильство і нехтують переважними, і в таких сім'ях вплив і наслідки насильства і нехтують або ігноруються або значно зменшуються.

Травма спадщини, її наслідки включають:

1,1 км Що сталося. Зняти картину світу, де світ хороший, безпечний, процвіте місце, де зацарював правосуддя.
2. Почуття безпорадних і безповоротних для захисту себе.
3. У Відчуття загальної, подрібненої самотності.
4. У «Чому це сталося мені?» Відповіді на це питання: «Як ви погані, потворні, невигідні, непотрібні і безцінні. й
5. Умань Нові правила життя, які утворюються на основі травматичного досвіду і відповідають питанням «Як жити так, щоб травма не повторилася». Як правило, правила включають такі предмети, як «Доступна інтимність», «Не показувати емоції», «Знизити і не привернути увагу до себе», «Приховатися від людей і життя».

Останній момент - дія оборонного механізму. Сам Гардіан (за Калшед). Основним завданням даного механізму є захист людей. У цьому сенсі він виступає найкращим другом. Вона намагається дати йому відчуття контролю в хаосі, звинуючи його все про нього. Він поганий, щоб вони робили страшні речі до нього, так що ви повинні стати хорошими, а потім страшний не станеться знову. Вона намагається захистити його від болю в майбутньому, підказуючи йому, щоб уникнути тісних зв'язків, тому що вона кохана, які відмовляються, ріпаку, ігнорувати, не буде близьких відносин - ніколи не буде болю знову.

На жаль, обидва висновки про себе тягнеться з травми і нові правила життя містять жирові помилки, і в результаті в тривалому пробігу, призводять до протилежного ефекту: чим більше людина спирається на ці правила, тим частіше він знаходить себе в ситуації, яка намагається уникнути. Якщо він боїться, що він знову закинувся, він побачить і обирає таких партнерів, які в кінці покинули. Якщо він був фізично зловживаний, він знову і знову знайде себе в ситуації насильства, наступні правила, які по суті намагаються врятувати його від насильства.
Чому не працюють правила? Що таке:

1,1 км Враховуючи знання про світ і життя, що дитина була в цей час. Що таке правила, отримані немовлятою, дворічної, дошкільної, і ви не можете побудувати дорослий життя на їх основі.
2,2 км Вони базуються на помилкових приміщеннях. Ушкодження не було тому, що дитина була поганою або бездоганною. Це може бути будь-яким. Це не залягає себе, що приносить біль, але інтимність з небезпечними і ненадійними людьми. І так далі.
3. У Вони отримують на основі відносин з певними людьми, а потім переносяться на весь світ і всі люди без винятку.

Дійсно, п'ятий батько або Божевільний мама слід тримати якомога швидше і ніколи не показати їм свої почуття, адже це все дитина може зробити. Для того, щоб захистити себе, але, продовжуючи приховатися від всіх, продовжуючи приховати свої почуття і захищаючи себе від світу, він знаходить себе небезпечним, але тільки, без допомоги або підтримки.

Дуже часто захочуються люди, не підтримують контакту з людьми, відходять від тих, хто намагається бути друзями і їх любити. Вони часто говорять, що вони віддають перевагу тому, коли вони не хочуть самотності. Вони хочуть уникати болю. Але виділяються з світу і рефосингові відносини, допомога і підтримка, і почуття, пов'язані з людьми і світом, вони живуть в стані хронічного болю в самотності і безповоротності. Що таке, що вони хотіли б уникнути.

Тож травма, яка намагається бути кращим другом, стає найгіршим ворогом. Він відрізає шлях людини до загоєння, відключаючи його від відносин з людьми, зв'язавшись з світом, і даючи його ранній частині достатню любов і підтримку його загоєння. Вона, поранена частина, залишається ув'язненим всередині, живе там без світла або тепла, без доступу до допомоги. Наскільки людина хоче бути зціленою, так як він страхує рецидив болю, і стільки, скільки він намагається уникнути болю, він продовжує впадати в ситуації, де він знову переживає і знову.

Тексти пісень, а це означає: Це страшно, тому що це так, що ви знімаєте ворога і всі кулі літають в ваше серце.

На мій досвід, кожен травматолог вважає свою травму більше, ніж він або вона вірить нікому. Він не вірить інших людей, він не вірить себе, він навіть не вірить Богу, але він міцно вірить травму. До такого ступеня, що він буквально готовий вмирати, щоб звільнити своє життя, щоб залишатися вірним на його травму, його переконання («Я поганий і невигідний») і до його правил життя («не можна довірити, є вороги навколо»). Він настільки вірний тим, що він може створити ворогів і довести його непривабливість буквально з тонкого повітря.

У мене є моменти, коли він має невелику прозорість в своїй голові і душі, і він розуміє, що не можна жити так, що він приводить себе в труну і позбавляє себе від можливості побудувати гарне, безпечне життя, в якому є все необхідне. Дуже часто травматологи добре знають, що відбувається до них, вони розуміють причинно-ефектні відносини з головою і бачать, що вони роблять неправильно на чистому рівні. Вони можуть знати все про свою травму. На жаль, одне розуміння недостатньо. Травма – це досвід, а спадщина травми – це те, що виріс з досвіду. Легезія досвіду може бути загоєна новими враженнями, проживали детальніше і відчував багато, багато разів.

У тих, хто спробував врятувати травматологів і погріти їх з любов'ю, дуже добре, що ви можете любити їх так само, як хтось коли-небудь зробив, ви можете подбати про них і підтримувати їх протягом багатьох років. Тільки що ніколи не змінить нічого. Він продовжує відчувати себе покинутими і неловими і вірити, що є вороги навколо. Все про те, що любов дано йому, все тепло буде літати, як в чорному отворі, в недбалий добре, навіть не чіпаючи його болю або затишку.

Не можна врятувати, хто не вирішив врятувати себе і зберігати. Людина може врятувати себе, інші можуть допомогти йому таким чином і підтримувати його, але вони не можуть робити його роботу для нього. Він єдиний, хто може зробити цю внутрішню роботу і пройти цей шлях загоєння, крок за кроком.

Люди зазвичай запитують два питання:

1,1 км Як допомогти травма?
Я б сказав, що найкращий спосіб допомогти йому піти в терапію. Ви не тільки в цьому зв'язку. У них дуже легко переконувати себе, що хворий і зламаний його, і нормальний і сильний - ви, хто рятує його. Насправді, ви, ймовірно, мають однакові проблеми. Так, починаючи працювати самостійно, ви можете надихнути його до загоєння вашим прикладом, зміцнивши здорову частину особистості. Це найкраще, що ви можете зробити для нього.

2,2 км Як лікувати травму?
Я не знаю інших методів, крім терапії. Практично всі травми виникають в контексті взаємовідносин, тому вони можуть бути загострені тільки зв’язками, що відбувається в терапії, в рамках лікувальної бази. Звичайна людина, навряд чи. Як я сказав вище, пара травматологів зазвичай отримують той же травматист, і одна сліпа людина втратила в лісі не займе іншої сліпої особи з лісу. Вони можуть бути тільки блукати разом і втратити ще більше. Крім того, робота з травматичною важкою, виснажливою роботою. Залишайтеся на фахівців.

3. У Чому навіть лікують?
Поставити себе, що важливо для вас? Все ваше життя, найголовніше, щоб уникнути болю, ви звикли бути основною мотивацією. Але за ним, підігніть її, поглиблюючись, що ви хочете. Ви хочете, щоб ваша травмована частина, щоб відчувати себе краще, так що це не відчуває себе так хворим і самотніми. Тоді запитайте себе, скільки підтримки і любові вона отримала, поки ви живете з травмою і не намагалися його лікувати? Ви хочете, щоб завжди бути справою? Чи варто давати рановану частину довгоочікуваної теплоти і доглядати за тим, що вам доведеться прийняти на користь загоєння?
На мій погляд варто. Видання



JavaScript licenses API Веб-сайт Go1.13.8

Категории

Смотрите также

Новое и интересное