Деньги: Зачем оно вам надо?

р.



Я бачу багато статей, інтерв'ю та порад на тему «Як зробити багато грошей» в Інтернеті. Коли ці статті написані «молодими і успішними» громадянами, вони майже завжди виглядають однаково: Я так само, як ви, просто дійсно бажали гроші, спробували важко, читати розумні книги. А потім – список порад для залучення різнокольорових паперів до кишені.

Я знаходжу, щоб знайти щось більш шкідливе, ніж ці статті. Заробляючи гроші – це необхідна і корисна активність, доки вона закрита в «донуті» – беззаперечний коло самодовільного. Ось чому.

Перш за все, це індивідуально.Як ви знаєте, великий прибуток від книг «Як зробити великий прибуток» отримує тільки своїх авторів. Не існує простих кроків до фінансового успіху. Хтось вирощує свій бізнес повільно, як квітка в горщику, і хтось пише успішну книгу або пісню, або в потрібний час захоплює око виробника.

Нарешті, хтось потребує більше і хто менше. "Суспішні" громадяни зазвичай досить жаді - сьогодні вони потребують п'яти мільйонів, через рік вони хочуть мати тридцять, а потім піднятися на фінансовий Олімп і писати мемуари звідти. Чому б велика кількість грошей і пов'язаних витрат часу, нервів і енергії приходять з невеликої міської домогосподарка, яка хоче почати бізнес і запустити сімейний бізнес поряд з вихованням батьків, особистого життя і подорожі?

Його розподіл значень і пріоритетів вітчизняних «бізнесових акулів» досить різні, їх рекомендації тільки завдадуть шкоди.

Гроші, як кінець себе, без використання.Така порада в 99% випадків настає від поняття грошових коштів в результаті. Але гроші не повинні бути в кінці самі, інакше це безглуздий. Ви хочете більше і більше, нічого не приносить задоволення, якщо це не пов'язане з отриманням грошей.

Всім відомі стара правда: гроші не можуть купити дружбу, любов, щастя або здоров'я. Я дуже багата людина, розмова з ними, і я можу сказати вам, що ніхто з них не дивився щасливим. Небагато. Сіра шкіра і тьмяні очі, спроби зробити загублене життя «анальні імпульси вауна» за Пелевіном: придбання більш дорогих речей, тренувальних послуг і придбаних людей.

Постійне переслідування грошової цілі вичерпає, позбавляє від простих рад життя, часу для близьких і себе, підриває здоров'я, вирівнюючи духовні цінності. Оскільки гроші є інструментом. Дуже важлива і необхідна в ринковій економіці, але тільки інструмент.

Чому ви хочете?Задайте собі, чому вам потрібні гроші. Згадуємо піраміду Маслоу: основні потреби життя – їжа, притулок, одяг – вперше. Однак для сучасного міського середнього класу базові потреби вже включають автомобіль, а також гарну квартиру або будинок.

Після чого настає потреба в любові, для знань, а вгорі потрібна самоактуалізація. Успішні люди мають гроші. Вони люблять гроші, навчають науці отримувати гроші (при спілкуванні з середньою «успішною» особою про те, що анотація), актуалізує себе і знаходить сенс життя. Любов також купується - не реальний, але з грошима, тому багатий і успішний, як правило, дуже цинічний. Ви не можете уявити, що ви ніколи не досвідчені.

В короткий час всі перераховані вище можна підбити наступним чином: Замість того, щоб бути інструментом для досягнення цілей, гроші замінює всі цілі.

Представляємо майбутнє.Основна причина цього ставлення до грошей, здається мені, є заміною в даний момент з очікуванням майбутнього. Я зроблю гроші, а потім я... Але, як Erich Fromm писав, «то бути» і «то мати» принципово різні поняття, вони ніколи не торкаються. Неможливим є те, що «звірити» щось.

На даний момент гроші є інструментом. Для ілюстрації майбутнього, психічний проекція, яка не існує, гроші є метою. І так, напевно, все доводилося до старомодного «так і зараз». Встановити мету для майбутнього, потрібно його досягти, але не жити.

У будь-який момент, що робить людину дійсно успішним. Вам необхідно забути про гроші і розвивати - а потім вони прийдуть самі.

Кредит Андрей Нордбон

Джерело: Mindness.ru/%D0%BF%D0%BE%D0%BE%D0%B0%D0%B0%D1%8B%D1%82%D1%8C-%D0%BD0%BE%D0%BD0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%D0%B%D0%D0%D0%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%BD0%BE%D0%D0%D0%D0%D0%D0%D0%D0%D0%D0%D0%D%D0%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D0%BE%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D%D0%BE%D%D0%BE%D%D

Категории

Смотрите также

Новое и интересное