Агер на себе





Що таке дивне поняття, гоління. Як багато разів я чув це слово як дитина, це страшно думати. У школі, наприклад, трохи що сталося, і відразу: «Не вас захопили?» Або у підтвердженні: «Ви повинні бути...» Або ж, «Що, це не те, як ви починали». З якоїсь причини, я не соромився взагалі. Яким був хустина його, якщо ви подивилися на нього? Ну, я забув мій тренажерний зал для тренажерного класу. Або замінне взуття. Ну, там, я не дізнався про хрящів, я не отримую волосся вчасно, я тримала зали в поглибленні з друзями. Це, по суті, вся «пікіма». Але вчителі, очевидно, досить щиро вірили, що було щось, щоб бути вражені. І вони наполегливо оскаржуються до мого почуття сором'язливості, рясно скління губами і роблячи вільні очі. Наї були люди, вона була правою. Якби почуття сором'язливості може бути пробуджений у людини з стереотипними фразами, і навіть сказав випадково, між собою! Нещодавно я чекав ліфт на четвертий поверх. Неподалік є готелем в малиновому пальто, а чорна шапка з широкими запасами. Зачекайте, теж. Ліфт тут. Я спокійно входжу в відкриті двері, стояти до стіни і чекати мого супутника, щоб приїхати. Добре, щоб закрити двері. А потім вона сказала мені неперевершено: «На тебе, людина!» Ви можете пропустити жінку першим. Я не соромлюся, це все тут. Я знаю, що навіть за стандартами етикету, людина повинна ввести ліфт першим і залишити останнє. Оскільки ліфт є високоросійською зоною. Я знаю, що я зробив все правильно. І вона, поганий шнур, стоїть мене, і дивиться на мене так. Зачекайте відповідь. Що робити? Подаруйте свою лекції на етикеті? Для того, щоб пояснити, що вона була відхилена в оману, і тут абсолютно нічого не соромиться? В цілому, я торкнувся мій «сортний», і вийшов на наступний поверх, щоб не випустити її з моїм присутністю.

Що саме таке шампан? З усіх визначеннях я знаю, я хотів два найбільш. Це слова Архімандриту Плато (Ігумнов), які визнали шамму як «боження поваги в очах тих, до кого людина знизила свою гідність». І слово Феодора Михайловича Достоєвського, який вірив, що «шам небезпечний. й

І, на мій погляд, правда. Але є одна важлива уточнення, без якої ці визначення складно об’єднатися. Достоєвський розповідає про внутрішній досвід шуми, про його психологічний компонент. Отець Плато на зовнішніх причинах цього досвіду. Також є така річ, як помилкова голка. Різні групи людей будуть мати різні критерії. Для нудисти, наприклад, помилкове гоління буде небажання людини бути голою в натовпі. Для православного християна, це сором'язлива, щоб зізнатися своїх гріхів перед священиком.

Як ви можете сказати, де ганте правда і де це помилково? Я думаю, що є тільки один обов'язковий спосіб для християна: бути боїться, щоб покинути себе перед Богом, а не перед людьми. Тому що є багато людей, і їхні поняття, що виникають дуже різні. Бог один. І бачить всіх. Тут ви більше не сховаєте і отримайте себе з дуже мудрими поясненнями власної блінізації. Ймовірно вірний сором'язливий страх Бога, і небезпечний для гріха.

Автор: Олександр Ткаченко

JavaScript licenses API Веб-сайт Go1.13.8

Категории

Смотрите также

Новое и интересное