14 нетривіальних способів застосування мандарину







До речі, питання, що ви робите з шкіркою без гниття?

Не скажи мені, що ти кидаєш їх у сміття!

Ви можете знайти так багато хто використовує в вашому будинку! Розрахувати:

Висушені та мелені скоринки використовуються як ароматизатор для випічки та напоїв

Висушені шкури можна покласти в баночку чаю - після того, як вона буде придбати чудовий запах.

До м'яса можна додавати (сухе і мелене) при смаженні, щоб отримати оригінальний незвичайний смак.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Від мандаринових скінів роблять дуже смачні цукерки.

Настій сушені шкіри на горілці, отримати ароматний (і красивий!) настоянка.

Настоянка мандарини покращує травлення і підвищує апетит

Для застуди застосовують відвар і настій мандаринових шкірок, що діє на ранково для трахеїту і бронхіту, сприяє зниженню рівня цукру в крові.

Алкогольний настій використовується для зміцнення імунітету

«Японський чіп»: висушені шкури, розміщені в поліетиленовій сітці, запарюються в гарячу баню і промивають тіло з ними. Користь трюне - масаж, аромат і вітаміни для шкіри. Японці знають, що вони роблять ;

Висушені мандаринові шкіри використовуються в мотонних шафах

Настій жерстяної шкіри може годувати вітчизняні рослини і обприскувати їх від павутинного кліща.

А популярний ірмор говорить, що поміщається під поріг (в поріг, біля) іржавінні скоринки будуть відлягати бажання котів розмітити ваш поріг з позначкою крони. Корці можна замінити порошком або крихтою. Я думаю, що ми можемо спробувати і настійне обприскування.

Власники недосвідчених кішок, щоб росити / розщеплення кімнатних рослин, також радять покласти небезпечні скоринки (у будь-якій формі) на підвіконнях або в ваза з квітами.





Але сьогодні я хочу розповісти вам докладніше, як зробити чудовий тон шкіри від свіжої мандарини. Він освіжає шкіру, омолоджує і затягує пори. Вважається, що такий тонік особливо корисний для жирної шкіри, але його тестують на нормальному - і не вдалося.

Виготовляючи такий тонік так легко, що він займає більше часу, щоб розповісти і показати, ніж робити.

Крок 1. В будь-який спосіб порізати кухонні ножиці.

Крок 2. Залийте мінеральну воду так, щоб вона вийшла приблизно на 2 пальці над масою шкіри.

Крок 3. Залиті шкіри слід покласти в холодне темне місце і залишити на добу.

Я кладу на балкон під темною пластиковою чашею. Після дня, ви чітко бачите, що з настійкою «що відбулося». Він був жовтий, товстий і масляний.

Крок 4. Залийте настій. Скіни, де ви хочете. . .

Крок 5. І небезпечний настій готовий до застосування.

Крок 6. Для того щоб не турбувати з 1-2 щоденним терміном полки, залийте в льодяні форми. Пара годин -- і тут це -- косметичний.

Кубик відчуває трохи жирності.

Запах небезпечний.

Смакує гіркоту.

На шкірі відчуття - ароматичне світло, не щіпка, не затягувати шкіру неприємно

Рекомендації щодо застосування:

1-2 рази на день протерти шкіру обличчя (і область декольте) тонізуючим кубом. Вологий з серветкою зайвої тоніки. Не смажити, не протирати. Просто дайте його сухим.

Не заморожена тонік просто змийте обличчя. Не смажити або протирати.

Тонік рекомендується використовувати в «міжсезоні». Не рекомендується застосовувати влітку.

Я не знаю, скільки більше / безеквівалентних природних засобів порівняно з промисловою косметикою – алергією, і я не в змозі використовувати будь-який крем у всьому житті.

Але дивно, що небезпечний настій «наряд». Видання

Джерело: www.7dach.ru

Категории

Смотрите также

Новое и интересное