Хлопчики. Чи повинні вони бути чоловіки?

доб.



Я намагаюся бути в темі хлопчика і виховання чоловіків. І багато чого, що я чую в лекціях, зрозуміло мені. Але останнім часом виявилося, що особисто я не відчув пару акцентів. Він написав книгу «Реал Хлопці». й

У бажанні зробити хлопчика чоловіка, головне не переборщити його

Це головна думка, що говорить мене за кілька днів. Кожна мама хоче сина стати чоловіком. Для реальних. Не сором'язливі перед дочкою-в-правом і людьми. Так що вона сама в старому віці не відмовилася. І так далі.

Як дістатися? Як дістатися?

Перебіг перешкод на висоті. Це безпечно, вона покрита сітками. Але висота гідна. П'ять метрів. Діти ходять там, і вони ходять на туго, вони піднімаються в тунелі. Будь-який, цікава маса.

Але тут в середині смуги утворюється пандемоній. Ось хлопчик п'ять. Він випікає і просить маму і таду, щоб отримати його звідси, щоб він не потрапив в тунель.

«Чому ти гасиш!» вирушає батько знизу – “Ви людина, приїжджаєте, сходження!”

Разом з дітьми і батьками за ним, хлопчик переніс. Але він вийшов у сльози і подрібнився. Кожен бачив його шампан...

Море. Три роки тому. Матвія три місяці. Це наш перший відпочинок. Дана не видається з води. Дитина не потребує нічого, але їсти і сну.

А потім побачає на мене, що морська вода хороша для всіх, і дитина, безумовно, сподобається це, якщо ви копати її пару разів. Крім того, він хлопчик! За кілька хвилин на машинці. А поки вода тепла (для нас), малюк кричить в терорі. І ми, розумні та прогресивні батьки, заважали!

І знову на майданчику. Висока гірка, сходи. Хлопчик два і половина. Він явно не збирається робити подвиги. Дад потребує подвиги. "Ком на тебе, ти людина!" Ви можете зробити це! Я зловив тебе! Дитяче харчування і відпочинок. Дад перетягував сина і згорнув його з гірки. Чи є твій сина? Важко.

Аквапарк, три роки тому. Ми хочемо, щоб показати Dana, як охолонути його, щоб піти вниз. Приїжджайте! Що ви боїтеся? Про нас Подаруй мені руку! Дитина відмовляється. Ми наполягати – він буде любити його пізніше! В результаті настрій псується всім.

Що я говорю про?

Хлопці чекають зробити великі речі від народження.

Ми хочемо бачити їх сміливими, безстрашними (але в модерації, інакше серце моєї матері не зупиниться!), ми хочемо бути гордими з них – подивимося, він два роки, і він вже з такого слайда! Або, як я роблю, він тільки три, і він вже плавання і дайвінг!

Хлопці не мають права на страх. Вони не мають права відмовитися від пригод. Вони повинні любити пригоди, які ми знайдемо для них. Ці пригоди зазвичай не для свого віку, але для дітей трохи старше. Після того, як вони є хлопчиками - вони повинні мати супер влади.

І так скрізь – батьки намагаються покинути дитину десь, нав'язувати розважальні заходи на нього, зробити його шоу героїзмом. Чи легко з такими батьками для хлопчиків?

Найцікавіше, що один день хлопчик зрілий для цих пригод, він буде готовий. Тепер наш зварний син перетягує батько на гірках в аквапарку, не дозволяючи йому відпочити. Як молодий – що не виходить з моря взагалі, навіть якщо це не дуже тепло.

Тут важливо не тільки почекати свою готовність і бажання, але і дати йому вибрати власні пригоди для себе. Хтось любить гірки, а хто скелелазить, хтось море, деякі піщані замки. Не намагайтеся відштовхувати ваші бажання. Не змусити, щоб він вирішив. Не намагайтеся зробити його так само, як і інші. Не кладемо на нього мітку: «Чоловік, потім повинен!» .

Якщо перший абзац не був поєднаний з другим. Чи не тільки хлопчики повинні бути діаперами, вони не мають права на емоції. Не варто чистити, боятися, рум'яна. Вони можуть сердитися, і не всі. Хлопчик повинен закінчити будь-який біль і претендувати, що все окай.

Я маю на увазі, що ви повинні зробити щось на три, що ви дуже боїтеся. Ви все ще повинні дотримуватися вашого страху далеко, далеко і ніколи не торкайтесь. Ви людина!

І вони не знають, як боротися з емоціями. Будь-який страх, сумність, біль, сумність – вони перетворюються в гнів. Вражений для дитини, яка майже потрапив на машину, перше, що батько швидше за все, буде зловити його і дати його вгору. І тоді він шкода.

Ми, жінки, ці вирощені хлопці часто називають «деревами» за свою «інчутливість» і «індифункція». Але насправді всередині кожного чоловіка є океан емоцій. Але він так використовується для зносу маски байдужості, що він не знає, як його вижити.

Ще однією важливою точкою є передача сина до батька. Всі ведиканти говорять, що батько повинен підняти сина. Але що ми робимо і як ми її чути? Отже, нам потрібно зупинити показувати ніжність до нього, зупиняти голодування, щоб не виростити в тканину. Зупинити допомогу йому. Відправте від нього.

Це легко для хлопчика, чия мати ще чарівна і акуратно поцілунала крону в рік або два? І тепер він п'ять і матір його годує його, напої його, одяг його. Але він не на колінах, він не ховається? Коли він десятий, вона почне боятися захопити його ще раз, на чотирнадцятому, і всі прояви почуттів зникнуть.

Ми боїмося підняти сина матері, щоб ми відірвали його від нас різко, з м'ясом. Поступове відділення здається нереальним і болючим. Краще в одному павути. Зайдіть їх до дитячого садка і залиште їх щодня. Він хлопчик, і вони не повинні ставити. Або надішліть на відпочинок до діда і бабуся, він хлопчик, він буде цікавіше в с.

Чи не так багато людей, які зараз прагнуть жити для своєї матері? Ви готові зробити більше для неї, ніж для неї? Чи не заповнюється вони, коли вони були три або чотири?

Я не маю на увазі, щоб тримати дітей під спідницею. Що потрібно побачити, чи готовий дитина? Як він ще потребує своєї матері? Наш другий син три роки. І тепер я можу побачити напевно - він не готовий до поділу. Привітання з дітьми. Але мама повинна бути навколо. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Або отримайте на колінах і сидять на час.

Старший сім. І він вже відокремився в багатьох місцях. Ви. Коли я спробував відірвати його і приклеїти його на мій тато, він тільки гірший. У багатьох місцях він віддає своєму батькам. Як їхати на парк. Але він все ще потребує мене. Спротувавши спину перед ліжком, лювотні руху, занурення. Хоча він сім, він все ще потребує догляду і догляду. Мама. Я маю на увазі шахту.

І фізичний контакт - необхідно для хлопчика. Так зробив дівчину. Особливо мій мама. Не страшно захопити дівчину, це до Даду, щоб турбуватися. Ви можете захопити її в двадцять. Хлопчик не є. Oedipus комплекс і всі. Не заохочуйте заборонених бажань та інших речей. Ми маємо багато думок про це в наших головах! Той, що він вже чоловік, він опублікувати. І хлопчик просто потребує своєї мами, щоб захопити його, як вона звикла. Іноді він сидить на колінах – добре, що він виріс, ніж матір його. Хто піклується? Це той самий малюк!

Якщо у вас немає нічого неправильного з ієрархією сім'ї у вашій голові і серці – і ви повісите свого хлопчика, як сина – немає проблеми. З усіма іншими спотвореннями в голові краще працювати. Побачити дитину як дитину. Навіть якщо він п'ятнадцять.

Якщо дитина, хлопчик, підтримує нормальний бодільний контакт з матір'ю, він буде легше для нього, щоб захопити дружину. Багато дружин скаржаться, що вони не захоплюють, не поцікавляться так само. Немає такої звички, немає такого дозволу.

І довести сина, тобто покарати, щоб пояснити йому структуру світу, навчити чоловіка, є папою. Звісно Дад! Чистий Мама збирає автомобільний двигун, як Dad? Покарання від батька хлопчиками дуже простіше - знову, якщо система все праве з ієрархією. Дад - модель чоловічої енергії, чоловіча порада.

Мама ніколи не зупиняється на необхідності. Вона просто має різну роль. Що потрібно для іншого – знову почувати себе, як ви одягнете, як ви любите. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Навіть якщо щось не працює сьогодні.

Мами хлопчиків, які навчають це важкого мистецтва бути матір'ю хлопчиків. Від чого буде наступний покоління чоловіків. Чи будуть вони як комплексні, так і дитячі? А ми можемо перенести їх з любов'ю, щоб вони приїдуть до життя впевнених чоловіків, які не тільки можуть виконувати подвиги, але щиро хочуть це зробити.

Я навчаюся щодня, хоча це не просто. І кожен вік і кожен син дає новий грунт для відображення і досвіду. Коли у мене є ще одна криза про «що робити з цим хлопцем», Я згадую дуже мудру фразу: «Діти нам потрібна наша любов, коли він найменш заслуговує». І в тих ситуаціях я дізнався, щоб любити їх знову і знову. Навіть якщо ви не можете любити більше. Висловлюєте любов, щоб вони почувалися занадто.

За любов і повагу батька. Як вони виростають старшим, вони хочуть бути такими, як тато. Сильний, відповідальний і люблячий. Реальні чоловіки. З цієї точки все інше втрачає значення. Видання

Автор: Ольга Валяєва

Джерело: www.valyaeva.ru/malchiki-delat-li-iz-nix-muzhchin/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное