Що за звичайною батьківською фразою

Кожна з цих фраз є написанням, батьківським «чорним магом». Як ми знаємо з казок, або того, хто кинув писання, або більш потужного магія, може дивуватися. Важко знайти більш потужну магію. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Я хочу, щоб ваша дитина була назавжди. Я хочу, щоб він завжди був настільки солодким. ? Р





Ми надішлемо сигнал до підсвідомого розуму дитини: «Не росте!» Коли ви молодий, ви любите і безпечно. ?

Що загрожує: чи немовлята, затримка розвитку, невелика висота - вага, страх зростання, страх відпуску від батьків, страх самотності, залежність, виведення в фентезі світу, виведення на «хворих захворювань», або навпаки - раніше дорослого віку, ранньої сепарації, іржі, агресії ...

Саркерія: слова, що сповіщали або до себе.

«Я радію в щоденному житті. І щорічно зростає. Я з гордістю кожного ходу. І я даю вам різні. Ти найкраща дитина для мене. І відсвяткувати щоденно. Кожен вік дає вам подарунок.

Коли мова батьків часто звучить прононь "Ми". (Після дитини - сказав "Я" про себе.)Коли батько говорить про дитину над 4, “нам, ми пішли до дитячого садка, ми пішли до школи, ми хворіли, одружилися.” Пронун «ми» вказує на те, що батько не відчуває себе дитиною від себе. І підсвідомо не дозволяє дитині окремо і окремо. Це батьківщина, яка створює підставу для співзалежності дитини. Не дозволяйте дитині відчути свій потенціал. Нерідко батьки, які не мають «його значення», її реалізації, реалізовані у дитини. Нерідко непристойний і дуже контрольний батько намагається тримати дитину під крилом.

Що загрожує: дитина стає або не дуже комфортно, або не застудним, не самостійним, не збирається, може часто хворіти, крі, важко приймати рішення самостійно, може часто виглядати втомити, такі діти часто алергічні реакції і простежені бронхіти. (Не дозволяючи дитині йти в своє або її само, ми зрушимо тягар наших завдань, труднощів, хвороби на нього або її — це може бути зайвим навантаженням для дитини.)

Дорослим малювати окремо від себе, окремо від дитини. Поставити себе, «Що мені сниться, що я можу зробити для себе і мого потенціалу?» :

«Я тебе. Я мене. Ми разом, ми назавжди батькам і дитиною, ви назавжди мій син – дочка, але ми різні. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. ?

Коли ми говоримо про дітей, мій чоловік, моя жінка.Ми створюємо плутанину в ролі. Зробіть свою дитину. Замість реального партнера для дорослих.

Що погрожує: ми створюємо пучок - мати-сон, батько-дочка. Прийміть дитину можливості, щоб потім створити гармонійну пару (паранти не обдурені, або - вони муляться з них, або - потім вони шукають матері або батька всіх їх життя). Ми кладемо дитину на крок поруч з нами, і на цьому етапі завдання іншого рівня. Вона має багато сексуальної енергії. Дитина з цією рольовою енергією не може бути в змозі впоратися - зайвий мастурбація є однією з "симптомів". Ми відчули чоловіка - дружини, або не допускаємо партнера - дорослого чоловіка і дорослої жінки з'являються поруч з нами.

Конспірація: Зосереджувати відносини на дорослому партнерстві, пара. Показати «видимі» ознаки уваги і поваги дружині, чоловіка. Важливо, що дитина зверталася до батьків не тільки за назвою, але й назвала роль «мати», «dad». Дитина може сказати психічно або з голосом:

«Я мій коханий син, я твоїй матері». І це мій чоловік, мій чоловік. (Моя дружина, моя дружина). Ви обов'язково будете мати чоловіка (жінка), що ви будете любити і бути щасливими. Тексти пісень, а це означає: І я щасливий для вас.

“Що поганий стілець – вдарив дитину, покарати його.Коли дитина застрягає, дивиться меблі, лавки, батьки іноді, щоб привернути увагу і дати «компенсацію» для болю – пропонують «відновити» – повернути біль, вдарити «відправника».

Стирання: Саме так ми навчаємо дітей не брати відповідальність за свої дії і перенести полум’я. А помста на об’єктах «зовнішня» для будь-якого дискомфорту. Ми навчаємо здоров’я дитини та уважність.

Сорочки: Нехай мені поцілунок, інсульт, удар. Мама (Dad) з вами! Потрібно боляче багато. Доторкніться таблиці, ви вдарите кут.

Дивитися, ось куточок. Давайте бути обережними.

Вас буде найбільший фізик, танцюрист.Що загрожує: ми створюємо у дитини грунт для розвитку неврозу і досконалості. Дитина може намагатися відповідати очікуванням батьків, він стане відмінним студентом, активістом. Але це буде так, щоб не втратити нашу увагу і любов і втратити контакт з природною радістю і життєздатністю. Або – дитина з перешкодами або порівнянням з іншими можуть стати розчарованими в собі і його здібності «Я все ще не буду працювати» і шукати безпеку – в фантазії, комп'ютері, телевізорі, захворюваннях, залежності.

Прихильник: подбати про їх розвиток, щоб не реалізувати у дитини, що вони не змогли реалізувати себе, замість слів «Я люблю тебе». Я люблю тебе. Або просто поговорити про любов частіше.

"У мене є ти."

Не важливо говорити про ваші помилки, розповідати смішні історії про себе, дати дитині зробити помилки, і фокусувати більше на процесі, ніж результат.

«Ми дуже любимо, що ми робимо. й

Слова, які ви можете сказати, голосно або самі:

"Я люблю тебе. І ви будете назавжди бути коханим сином, дочкою. Не потрібно заслуговувати свою любов. Я вірю в ваш потенціал і довіру вашої природної мудрості. Я вірю, що кожен має своє місце в житті, в сім'ї, кожен має своє місце в реалізації і успіху, і ви будете мати своє власне місце. Я підтримую вас у вашому розвитку. Я погоджуюсь, що ви можете вибрати свій шлях. Я даю себе.

Вам подобається тато.Ми прагнемо шукати подібні риси у дітей. Для нас важливо «переконатися» у наших дітей. Але іноді ми створюємо передумови для «зростання» в собі не тільки зовнішній вигляд, але і якості, захворювання дорослих.

Що загрожує: дитина «загрожує» з батьками, «симість», з якою постійно підкреслюється. Це так, як якщо ми були “розумні” для цього дорослого. Дитина може погоджуватися з копірайтом, або може спробувати її протистояти. У першому випадку він приймає риси характеру, реакції, іноді захворювання, надходить в подібні ситуації. Він ідентифікований з ким підкреслюється схожість. У другому він може демонструвати себе, щоб уникнути контакту, поводитися агресивно, і відмовитися від дійсно зрілих рис, які характерні для обох.

Вишиванка:

«Ви схожі, але ви різні. Кожна з вас має свої сили, власний потенціал. Ви прийняли найцінніші два народи, і ви насправді подивитеся себе. Ви маєте право бути самі. ?

Коли у вас є діти, ви будете розуміти.У цій фразі є прихована загроза. Не специфічно, відноситься до пасивно-агресивних фраз - для підсвідомих дітей, таких як криза.

«Ви будете платити за все, що я пішов з вами. й

Цікаво, що робота з клієнтами з психологічним безпліддям, ця фраза часто витягується з пам'яті.

Що погрожує: почуття провини, страх у дітей, відчуття, що поганий і що я зробив помилку, але це не зрозуміло, що я був неправильним.

Вишиванка: Розмова про ваших батьківських почуттів: Я сердився, мені боляче, я боляче.

«Я люблю вас, коли ми весело, коли ми маємо труднощі один з одним, коли ви здорові, і коли ви хворієте, коли ви боляче, і коли ми зраділи один одному. І я думаю, що ви повинні бути чудовими мамами. Моя любов для вас буде передана дітям, до своїх онуків. ? опублікований



P.S. І пам'ятаєте, просто змінивши наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Джерело: flmama.info/kids/neskolko-roditelskix-fraz-lyubov/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное