Алекс Жаворонков: 10 правил для тих, хто хоче жити до 150 років





Якщо ви пропустили новини про британські вчені – радіс. Зустрічайте доктора Алекса Жаворонкова, який є керівником британського науково-дослідного інституту з біогеронтологією, або, більш просто, вивчення людської життєвої тривалості. Алекс стверджує, що в експерименті він поставить на себе, він зможе жити не менше 150 років, використовуючи сучасні медичні досягнення і широкий спектр лікарських засобів.

Звичайно, для того, щоб експеримент відбувався, лікар буде вести певний спосіб життя, який збільшує шанси на виживання. Олексія є таким, щоб отримати статус «найбільш важливі довгострокові планети», що він навіть вирішив відмовитися від сімейного життя, оскільки він вважає додатковим фактором ризику. Щодня прийматиме близько 100 різних препаратів, регулярно здійснювати і постійно контролювати свої основні життєві ознаки, робити аналізи крові і перевірити стан його клітин тіла.

Алекс Жаворонков тепер 37 років, і він вважає, що навіть ті люди, які більше 70, але вони в хорошій фізичній формі здатні жити до 150 років за допомогою сучасної медицини. По-перше, це неможливе, але наука не стоїть на місці, і сьогодні людське життя, незалежно від генетики, може бути продовжено на кілька десятиліть.

Я вірю, що в 2-3 роки препарати, які можуть істотно продовжити життя людей, підуть на продаж. За допомогою своєї допомоги багато хто з нас зможе дочекатися до моменту, коли більш просунутий генотерапія буде доступна для збільшення життя людини.

За даними Офісу Національної статистики, дівчата, що народжуються в 2015 році, повинні жити в середньому на 82.2 років, тоді як хлопчики повинні жити 78.8 років. Багато вчених, які згодні з Олексієм, що сучасна медицина збільшує час, відведений до нас. Звичайно, слід пам'ятати, що потрібно дотримуватися простих правил: частіше бути на відкритому повітрі, зменшити споживання цукру, солі і жирних продуктів, якщо це можливо, вправо.

Олексій Жаворонков навіть зробив десять основних правил для тих дослідників, які люблять його, хочуть жити до 150 років. Ось вони:

Уникайте психологічного старіння. Налаштуйте важливу мету для себе, навіть якщо важко досягти. Я хочу жити до 170.

Налаштуйте якомога більше часу для себе і ваших досліджень. Щоб уникнути будь-яких відповідальності, пов’язаних з дітьми. Вашим пріоритетом є підтримка вашого здоров'я та супременсії науки над матеріальними насадками. Постійно інвестуйте в самоосвіту та навчання людей навколо вас.

Навколо себе молодим членам наукового співтовариства. Розмова молодих вчених, молодих дослідників і лікарів. Статистика показує, що науковці живуть і обслуговують стільки більше, ніж інші люди.

Активно бере участь у дослідженнях процесу старіння. Підтримка наукових програм, пов’язаних з біогеронтологією. Ви зможете отримати будь-яку нову інформацію в першу чергу, в тому числі доступ до передових продуктів харчування. Деякі з цих препаратів вже доступні сьогодні.

Зберігати тіло в хорошій фізичній формі. Сонце протягом 7 годин (незвичайно я не завжди можу дозволити цю розкіш), моніторіть кількість споживаних калорій, робимо йога і силові вправи. Переконайтеся, що ваш індекс маси тіла (BMI) знаходиться між 20 і 25. Уникайте різних запалень і намагайтеся не хворіти.

Завжди тримати ваші схильності в свідомості. Провести основні генетичні дослідження вашого тіла для прогнозування можливих ефектів ліків на вашому тілі.

Моніторинг здоров’я. Постійно робіть біохімічний аналіз крові, ознайомтеся з клітинами, виміряйте пульс та інші важливі життєві ознаки.

Почати прийом геропротектори. Виберіть індивідуальні ліки для себе, але тільки після того, як ви провели повну фізіологічну експертизу.

Зберігати зразки для подальшого вивчення. Обов'язково тримати зразки тканин, крові та ін. Вони можуть бути корисні не тільки вам, але і іншим дослідникам у галузі.

Зробіть своє життя якомога цікавіше, щоб в ході довголіття у вас є гідний стимул. В ідеалі, вам потрібен інтерес до досліджень, який постійно підштовхує вас вперед. Читати наукову фантастику, дивитися фільми, грати відеоігри – ваше життя ніколи не буде нудним. Видання

Джерело: hi-news.ru

Категории

Смотрите также

Новое и интересное